Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2014

30.11.2014 18:56:11 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily

Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2014

První adventní neděle v Semilech po roce opět patřila slavnostnímu rozsvěcení vánočního stromu. Od 14 hodin byly na Riegrově náměstí prodejní stánky a pestrý program pro děti i dospělé pod taktovkou SVČDM, k samotnému rozsvícení došlo přesně tři minuty před 17. hodinou.

Jak probíhal program po celý den: 13.00 Kino Jitřenka - Pásmo pohádek pro děti, 14.00 Riegrovo náměstí - Lédl Jazz Quartet, Městská knihovna - vánoční pošta, 14.15 kavárna Crêpes Café - dílnička pro děti, 14.45 Riegrovo náměstí - Pohádka pro děti s Hankou Eisenbergerovou, 15.30 Riegrovo náměstí - Lédl Jazz Quartet, 15.30 Městská knihovna - Program pro nejmenší, 16.30 Riegrovo náměstí - Dětský sbor Čekanky, Jizeran, vystoupení literárně-dramatického oboru ZUŠ, Barbora a Lucie nadělují, 17.00 Slavnostní rozsvícení stromu.

Přehled akcí: Náměstí v Pojizeří o víkendu rozzáří vánoční stromky

Fotogalerie z loňského rozsvěcení stromu v Semilech

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 24 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Prameny pod Valdštejnem a Boží voda v Turnově jsou pitné

Odbor životního prostředí města Turnov informuje, že podle posledních rozborů je voda ve sledovaných pramenech pitná. Výsledky rozboru pramene pod Valdštejnem a pramene Boží voda v Turnově z 15. září 2022 vyhovují hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění. Voda je z obou pramenů pitná.

Workshop přiblíží podstávkové domy a lidovou architekturu

Kulturní workshop s názvem Dny lidové architektury, který je jednou z aktivit evropského projektu Za společným dědictvím na kole i pěšky, pořádá v pátek 23. září Liberecký kraj. Hlavním cílem projektu je zpřístupnit veřejnosti přírodní a kulturní dědictví - podstávkové domy a lidovou architekturu. K tomu účelu poslouží nový přeshraniční turistický produkt pro pěší a cyklisty. Územím, které zahrnuje, je Ústecký kraj (České Švýcarsko, Šluknovský výběžek), Liberecký kraj (Českolipsko), Saské Švýcarsko, Lužické hory, region Zittauer Gebirge (jižní část Horní Lužice). Projekt zajistí dobré cyklistické i pěší propojení přeshraničního regionu. „Neustále hledáme cesty, jak lidem představovat zajímavá témata našeho kraje. Podstávkové domy jsou přeshraniční fenomén, a právě proto je tu prostor pro spolupráci vzdělávání a oblasti cestovního ruchu," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Ohlédnutí za Dnem s T. G. M. v Turnově
Mezi Železným Brodem a Semilami vykolejil vlak
Opustil nás kameraman a novinář Milan Brunclík
Turnov veze bod z Benátek nad Jizerou
Jak probíhala letní dětská rekreace v našem kraji v roce 2022

Nejčtenější články

26.09.: Mezi Železným Brodem a Semilami vykolejil vlak
25.09.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola
25.09.: V Semilech zopakovala vítězství Volba pro Semily, těsně před ANO

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT