Okresní přebor: Nová Ves porazila zdecimovanou Mříčnou

17.05.2017 18:49:55 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Okresní fotbalový přebor pokračoval o víkendu už svým 21. kolem. Vedoucí Bělá jasně porazila 6:0 Bozkov B, když ještě mnoho šancí její hráči neproměnili. Hattrick si připsal Nýdrle. Bonusovým fotoutkáním je tentokrát duel Mříčná - Nová Ves, který nakonec jasně vyhráli hosté.

Druhá Jilemnice vyhrála 2:0 v Horní Branné, oba góly hostů vstřelil Buryánek. Domácí také měli příležitosti, ale žádnou neodkázali proměnit.

V dalších utkáních Studenec vyhrál ve Vysokém nad Jizerou. Domácí přitom 2:0 vedli, ale ještě do poločasu skóre hosté otočili a ve druhé části výhru potvrdili dalšími dvěma góly. Lomnice v souboji rezerv s Košťálovem byla o gól lepší, utkání se muselo líbit fanouškům, protože viděli celkem sedm branek.

Stružinec doma porazil Poniklou, když se ale jeho hráči prosadili třikrát až ve druhém poločase. Stružinec byl úspěšný i v dohrávce v Mříčné, která první poločas vyhrála, ale ve druhém hosté výsledek otočili.

Okresní fotbalový přebor, utkání Mříčná - Nová Ves<br />Autor: Olda Johan Mříčná - Nová Ves 0:4 (0:2)

Domácí fotbalisté se chtějí vymanit z poslední příčky v tabulce, ale mají hned několik zraněných hráčů. Hosté se proto neměli problém prosadit, trefy si rozdělili rovnoměrně do obou poločasů, jednou skóroval z penalty i brankář Svoboda.

Branky: Fejfar, Dušta, Zajíc, Svoboda z penalty. Rozhodčí: Diringer - Nečásek, Podhorník, ŽK: 1:2. Diváků: 100. Mříčná: Paclík - Farský, Holec, Spanilý, Machek, V. Malý st., V. Malý ml., Jaroš, Zaplatílek (70. David), Schelle, Williamson (10. Hendrych). Nová Ves: Svoboda - Hadač, Čížek (54. T. Máka), Kunt, Zuzánek, V. Máka, Huráň, Dušta (70. Mikeš), Fejfar, Zajíc, Sehnoutek (68. Dohnal). Fotogalerie z utkání

Další utkání 21. kola:

Bělá - Bozkov B 6:0 (2:0)
Branky: Nýdrle 3, Čokina, Simonides, Mach. Rozhodčí: Kraus, ŽK: 0:0. Diváků: 120.

Vysoké - Studenec 2:5 (2:3)
Branky: Tomíček, Kučera - Čech 2, J. Šír, Havlíček, Hylmar.  Rozhodčí: Procházka, ŽK: 0:1. Diváků: 70.

Lomnice B - Košťálov B 4:3 (2:1)
Branky: Zboroň 2, Dlouhý, Švehla - F. Tulach 2, T. Tulach. Rozhodčí: Diringer, ŽK: 2:2. Diváků: 70.

Horní Branná B - Jilemnice 0:2 (0:1)
Branky: Buryánek 2. Rozhodčí: Mikule. ŽK: 1:0. Diváků: 90.

Stružinec - Poniklá 3:0 (0:0)
Branky: Chlumský, Martinec, Votoček. Rozhodčí: Liška, ŽK: 1:1. Diváků 90.

Dohrávka: Mříčná - Stružinec 2:3 (2:1)
Branky: Jaroš, Bergemann - Martinec 3. Rozhodčí: Rympler, ŽK: 3:0. Diváků: 150.