Okresní přebor: Vedoucí Bělá nastřílela rezervě Přepeř osm gólů

03.05.2017 21:00:42 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Již 19. kolem pokračoval okresní fotbalový přebor mužů. Vedoucí Bělá smetla druhé Přepeře 8:3, když hned pět gólů vstřelil Čokina a hattrick přidal Nýdrle! Hosté přitom vstřelili první gól, ale domácí otočili zápas do 15 minut ve svůj prospěch a pak se jim střelecky dařilo až do konce.

Nová Ves uspěla ve Vysokém, když ve vyrovnané první půli se trefil jen Saliga, ale ve druhé části už byli hosté lepší a výhru potvrdili druhou brankou Zajíce. Lomnice B deklasovala 5:0 Bozkov B, a částečně tak oplatila Bozkovu vysokou prorážku v duelu A mužstev o den dříve.

V dalších zápasech rezerva Horní Branné těsně porazila Studenec, když základem pro výhru bylo bleskové vedení domácích 2:0 už v 11. minutě, pak hosté i přes velkou snahu výsledek otočit nedokázali. Stružinec jedinou branou Bláhy z 19. minuty dokázal porazit Košťálov B. Jilemnice jasně vyhrála 4:0 v Poniklé, a snížila tak náskok druhých Přepeř na pouhý bod.

19. kolo:

Bělá - Přepeře B 8:3 (4:1)
Branky: Čokina 5 (jedna z penalty), Nýdrle 3 - Kupka z penalty, Rakouš, Pěnička. Rozhodčí: Diringer, ŽK: 3:2. Diváků: 120.

Vysoké - Nová Ves 0:2(0:1)
Branky: Saliga, Zajíc. Rozhodčí: Mikule, ŽK: 0:0. Diváků: 50.

Lomnice B - Bozkov B 5:0 (3:0)
Branky: Heřmanský 2, Syrovátka, Vohnout, Švehla. Rozhodčí: Liška, ŽK: 0:0. Diváků: 60.

Horní Branná B - Studenec 3:2 (2:1)
Branky: Hochbergr, Hanč, Paulů - Čech, Havlíček. Rozhodčí: Klement, ŽK: 1:6. Diváků: 70.

Stružinec - Košťálov B 1:0 (1:0)
Branka: O. Bláha. Rozhodčí: Mašek, ŽK: 0:1. Diváků: 80.

Poniklá - Jilemnice 0:4 (0:2)
Branky: Figura 2, Hnik, Horáček. Rozhodčí: Procházka, ŽK: 3:1. Diváků: 120.