Pátá sobota kulturního léta v Rokytnici nad Jizerou

12.08.2013 11:00:13 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Pátá sobota kulturního léta v Rokytnici nad Jizerou

Předposlední kulturní sobota v areálu Rotextile v Rokytnici nad Jizerou je tady! Program startuje v sobotu 17. srpna od 16 hodin. Děti dají nohy na ramena a budou držet palce, aby Michalovi z Kouzelné školky nespadl kámen ze srdce, třeba rovnou na nohu. Matt Pardus, idol žen v Superstar, zatancuje a zazpívá. V 19 hodin zazpívá Petra Černocká v recitálu s Jiřím Pracným a ve 20 hodin pak vystoupí hlavní hvězda Martin Chodúr.

Po dvoutýdenní pauze nabídne areál Rotextile opět kulturní sobotu. V 16 hodin můžou děti čekat spousty legrace, soutěže, písničky a dárky. Budou si hrát a vyprávět o svém tělíčku - od hlavy až k patě a naopak. Sloganem je Děti, přijďte si hrát! Michal z Kouzelné školky bude Vaší hračkou!

Matt Pardus<br />Autor: Archív Rotextile a. s. Taneční show předvede na podiu v Rotextile areálu Matěj Kubec v 18 hodin. Aktuálně patří mezi nevyhledávanější lektory street dance nejen u nás. Gábina Osvaldová o něm v poslední Super Star prohlásila, že je nejkrásnější účastník soutěže. Přestože v Superstar do dalších castingových kol nepostoupil, 23 letý tanečník a choreograf se nevzdal. Matěj Kubec, také známý pod pseudonymem Matt Pardus, nedávno vydal taneční song Love Affected.

Oproti původní pozvánce bude navíc vystupovat od 19 hodin i zpěvačka Petra Černocká. V komorním recitálu s kytaristou Jiřím Pracným zazní její písničky nové, ale i ty které si posluchači již oblíbili. Pořad tradičně vychází ze schopnosti zpěvačky vtipně konverzovat s publikem.

Martin Chodúr je vítězem soutěže Česko-Slovenská Superstar 2009. Je držitelem ocenění Objev roku v soutěži Český slavík a jeho vzorem je Tom Jones. Martin Chodúr ušel od dob své debutové desky Let´s Celebrate dlouhou cestu. Tam, kde první album šeptalo, tak v druhém Manifest křičí. Dvanáct písní, dvanáct stylů, dvanáct nálad a jeden hlas, který vše sjednocuje. Ve 20 hodin se představí Martin Chodúr v Rokytnici nad Jizerou.

Soutěže

Organizátoři věnovali našim čtenářům 30 lístků, které rozdělíme mezi 15 výherců. Získáte je zdarma, pokud správně odpovíte na jedinou otázku a budete mít následně štěstí při losování. Soutěž již byla ukončena, jména výherců i správnou odpověď najdete zde

Vstupenky lze jinak zakoupit v předprodeji na Kontaktním místě Rotextile (Horní 449- Dolní náměstí), Informačním centru Jilemnice nebo online na stránkách www.rotextile-vstupenky.cz.

Související články: 

Obrazem: Jak to vypadá na začátku rekonstrukce v areálu Rotextile

FOTO: Střihavka přilákal do rokytnického areálu zatím nejvíce diváků

Patnáct výherců získalo 30 vstupenek na koncert Kamila Střihavky

FOTO: Dymytry a Noid naplno rozezněli rokytnický areál

David Deyl, Support Lesbiens a klaun Fílo přilákali do Rokytnice celé rodiny

Areál Rotextile v Rokytnici nad Jizerou oživí v létě série koncertů

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.

Kraj spustil inovovaný Informační a vzdělávací portál Libereckého kraje

Komunikace mezi školskými institucemi, jejich zřizovateli a veřejností - to je hlavním posláním Informačního a vzdělávacího portálu Libereckého kraje (EDULK). Web se nyní dočkal od firmy UVM interactive, s.r.o. inovace za 1 270 500 korun včetně DPH. Zájemci na portálu naleznou například důležité termíny akcí či seminářů, ale i informace určené pro školní hospodáře nebo uchazeče o studium na střední škole. Webové stránky jsou dostupné na https://edulk.cz/.  „Původní portál EDULK jsme spustili v roce 2013. V současné době však již nevyhovuje aktuálním požadavkům a bylo třeba ho nahradit. Nová je například možnost uzavřeného diskusního fóra pro specializované pracovníky. Formuláře pomohou urychlit sběr dat od škol a školských zařízení. To výrazně zjednoduší způsob komunikace a zkvalitní služby," uvedl Dan Ramzer, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Harrachově budou jednat o osudu Vily Mlynářka
Kraj věnuje Českému červenému kříži sanitku z liberecké záchranky
Počet případů covidu stoupá, ale naštěstí je méně hospitalizovaných
Anonym oznámil bombu v liberecké firmě
Ve školách zimuje čtrnáct Bodlinek

Nejčtenější články

17.01.: Sedmi zchátralým krkonošským nádražním budovám svítá naděje
17.01.: V rámci akce SIMAR byla zadržena dealerka drog z Turnovska
17.01.: Moderátor Háma v televizi představí Liberecký kraj z karavanu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Prodej úsporných zářivek a svítidel. Světla pod kuchyňské linky.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT