Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

I.A třída: Tři body pro Košťálov, Jilemnici i Lomnici

10.04.2011 | SPORT | Košťálov
Bilance fotbalistů Košťálova je na jaře výborná, když ze tří zápasů získali devět bodů při skóre 11:3. Těsnou výhru udrželi i nyní proti Jablonnému. V 18. kole I.A třídy se k nim přidali hráči Jilemnice, kteří porazili Vratislavice. Vyhrála i Lomnice nad Doubím. | více

Obrazem: Jizera odemčena!

10.04.2011 | ZPRÁVY | Dolánky
Tradiční vodácké odemykání řeky Jizery se konalo v sobotu 9. dubna od 10 hodin na Žluté plovárně na Malé Skále. | více

V derby dorostu Turnov vyhrál v Semilech

10.04.2011 | SPORT | Semily
V krajském přeboru staršího dorostu se v 18. kole střetli okresní rivalové z Turnova Semil. Na hřišti v Semilech slavili po prvním vyrovnaném poločase výhru o tři branky hosté. | více

09.04.2011 | SPORT | Semily | foto (15)
Zápas sousedů ze spodních pater tabulky fotbalové divize C vyzněl herně i výsledkově pro domácí Trutnov. Hosté ze Semil po slabé první půli začínali ve druhé vystrkovat růžky, ale domácí dvěma góly v rozmezí pěti minut ovládli zápas. | více

V kině Jitřenka si lze pronajmout kinosál i další prostory

09.04.2011 | ZPRÁVY | Semily
Kino Jitřenka Semily představuje ceník pronájmu kinosálu a přilehlých prostor. Důvodem tohoto rozhodnutí jsou opakující se požadavky mnoha spolků a organizací a také snaha využít zvýšit dále efektivitu využití kina v době, kdy nepromítá. | více

Házenkáři potvrdili roli favorita a vyhráli v Ledči

09.04.2011 | SPORT | Turnov
K prvnímu jarnímu utkání východočeské ligy nastoupili turnovští házenkáři na hřišti soupeře proti družstvu z Ledče nad Sázavou. V utkání s nejslabším týmem soutěže splnili pozici favorita a bez větších potíží zvítězili o šest branek. | více

Divokým tureckým Kurdistánem s Liborem Drahoňovským

09.04.2011 | KULTURA | Lomnice nad Popelkou
Neúnavný cestovatel po zemích Předního a Středního východu, student etnologie na UK v Praze a Lomničan Libor Drahoňovský bude 14. dubna v prostorách lomnického muzea promítat fotografie a dělit se o dobrodružství z několika cest Tureckem. | více

Město Semily mírně navýšilo příspěvky místním spolkům

08.04.2011 | ZPRÁVY | Semily
Na  zasedání Rady Města Semily 28. března byly na základě návrhů z kulturní komise a odboru školství, kultury a vnějších vztahů schváleny příspěvky nestátním neziskovým organizacím. Celkem došlo k mírnému navýšení příspěvku města o 38 tisíc. | více

Přehled jarmarků a oslav příchodu jara v Pojizeří

08.04.2011 | KULTURA | Jablonec nad Jizerou
Duben je časem kdy definitivně odchází zima a lidé oslavují příchod jara. S tím jsou spojeny i rituály vynášení Morany, velikonoční jarmarky nebo další podobné akce. | více

Silný vítr lámal stromy a šířil požáry

08.04.2011 | ZPRÁVY | Jilemnice
Ve čtvrtek 7. dubna odpoledne komplikoval situaci v celém Libereckém kraji silný nárazovitý vítr. Operační středisko HZS Libereckého kraje zaznamenalo osm žádostí o pomoc při odstraňování polámaných stromů a potrhaného vedení elektrické energie. | více

Nalezeno článků: 29058, zobrazeno: 28271-28280