Aktuality strana 3066
Silničáři nasadili veškerou techniku, napadlo až čtvrt metru
10.12.2010 | ZPRÁVY | Liberecký kraj
Stav silnic v Libereckém kraji se podařilo v pátek ke 12:00 výrazně zlepšit, přestože během dopoledne nasněžilo dalších asi pět centimetrů. „Stále platí varování, aby motoristé jezdili hodně opatrně," řekl hlavní dispečer zimní údržby Pavel Pospíšil. | více
Olympiádu mládeže nezadlužíme, slibují organizátoři
09.12.2010 | ZPRÁVY | Liberecký kraj
Nebývalý důraz na precizní kontrolu hospodaření klade při vrcholících přípravách organizační výbor Evropského olympijského festivalu mládeže, který se uskuteční již za dva měsíce v zimních centrech Libereckého kraje. A důvod? Snaha získat po loňském světovém lyžařském šampionátu, který skončil milionovými dluhy, zpět důvěru veřejnosti. | více
Nalezeno článků: 30895, zobrazeno: 30651-30660
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Město Jablonec dá dvacet tisíc pro Zdravotní klauny
Jablonec nad Nisou uvolní ze svého rozpočtu peněžitý dar ve výši 20 000 korun pro organizaci Zdravotní klaun, o.p.s., na podporu realizace zdravotních klauniád pro děti hospitalizované v Nemocnici Jablonec nad Nisou. „Zdravotní klauni dokáží dětem i jejich rodinám alespoň na chvíli ulevit od stresu a obav, které hospitalizace přináší. Jejich práce má skutečný lidský rozměr a pozitivní dopad na psychiku malých pacientů. Proto považuji za důležité, aby město tuto činnost podpořilo," řekla jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.
Platby na Nové radnici v Turnově pouze hotově
Městský úřad Turnov upozorňuje na omezení plateb na Nové radnici, na odboru správním a dopravním lze aktuálně platit pouze v hotovosti. Z technických důvodů na Nové radnici ve Skálově ulici aktuálně není možné hradit poplatky platební kartou, a to konkrétně na agendách odborů správního a dopravního. Radnice prosí klienty, aby si vzali s sebou nezbytnou hotovost.
Nejnovější články
Co nového v jízdním řádu od 1. března?
Březen měsíc čtenářů v knihovně Semily: Příběhy, které oslovují
Osmnáctý benefiční ples hejtmana opět podpoří dobrou věc
Osobní i tvůrčí průsečíky Jana Kotíka a Ladislava Nováka
Krajští zastupitelé odsouhlasili koupi Ještědu
Nejčtenější články
23.02.: Déšť a tání sněhu zvýšily hladinu Olešky i Jizery v Semilech
23.02.: Rok 2026 v lomnickém muzeu zahajuje modelářská výstava
24.02.: Krajští zastupitelé odsouhlasili koupi Ještědu
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.