Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola

16.06.2024 22:21:38 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola

Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od pátku 14. do neděle 16. června 2024. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů.

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 14. až 16. června

ČFL B

Konečná tabulka:

1. TJ Slovan Velvary 30 19 8 3 59:25 65
2. SK Zápy 30 19 6 5 67:27 63
3. FK Viagem Ústí n. L. 30 16 5 9 51:36 53
4. SK Sokol Brozany 30 14 8 8 39:33 50
5. FK Baník Most - Souš 30 12 9 9 43:37 45
6. SK Sparta Kolín 30 11 10 9 51:47 43
7. FC Slovan Liberec B 30 10 8 12 47:47 38
8. FK Pardubice B 30 10 8 12 41:57 38
9. FK Chlumec n. C. 30 10 7 13 51:58 37
10. TJ Sokol Živanice 30 10 5 15 37:45 35
11. FC Hradec Králové B 30 10 5 15 43:60 35
12. FK Jablonec B 30 9 7 14 38:48 34
13. FK Teplice B 30 10 4 16 41:52 34
14. FK Mladá Boleslav B 30 9 6 15 43:40 33
15. FK Arsenal Česká Lípa     
30 8 9 13 35:54 33
16. FK Přepeře 30 7 7 16 34:54 25

Divize C

TJ Jiskra Ústí n. O. - FK Turnov 1:0 (0:0)

Konečná tabulka:

1. TJ Jiskra Ústí n. O. 30 23 5 2 62:18 74
2. SK Benátky n. J. 30 24 1 5 58:25 73
3. TJ Velké Hamry 30 19 5 6 63:37 62
4. SK Vysoké Mýto 30 16 5 9 47:36 53
5. FK Turnov 30 13 6 11 52:36 45
6. MFK Chrudim B 30 13 6 11 53:49 45
7. SK Kosmonosy 30 11 6 13 50:55 39
8. FK Benešov 30 12 2 16 49:54 38
9. FC Slavia Hradec Králové 30 11 4 15 43:55 37
10. MFK Trutnov 30 9 9 12 47:52 36
11. RMSK Cidlina Nový Bydžov
30 10 5 15 42:54 35
12. FC Hlinsko 30 9 7 14 40:46 34
13. FK Dobrovice 30 8 9 13 29:44 33
14. FK Čáslav 30 8 6 16 37:49 30
15. TJ Spoje Praha 30 6 10 14 33:50 28
16. FK Letohrad 30 3 4 23 21:66 13

Krajský přebor

Železný Brod - Sedmihorky 2:1

Lomnice - FC Pěnčín 0:4

Videosestřih Ivo Zahradnika:


Košťálov - Frýdlant 0:2

Konečná tabulka:

1. Hrádek n. N.
26 22 3 1 88:19 69
2. FC Pěnčín
26 22 2 2 89:19 68
3. Skalice 26 15 5 6 59:34 50
4. Velké Hamry B 26 15 4 7 77:43 49
5. Chrastava 26 12 4 10 52:41 40
6. Železný Brod
26 11 5 10 54:60 38
7. Sedmihorky 26 11 5 10 40:35 38
8. Višňová 26 9 5 12 42:68 32
9. Frýdlant 26 9 4 13 48:54 31
10. Košťálov 26 8 3 15 41:60 27
11. Lomnice n. Pop. 26 7 5 14 53:71 26
12. Stráž p. R. 26 7 3 16 48:83 24
13. Nový Bor 26 3 7 16 39:82 16
14. VTJ Rapid Liberec   
26 2 3 21 37:98 9

I.A třída

Vesec - Studenec 3:0

Doubí - Semily 10:1

Konečná tabulka:

1. Sokol Pěnčín 26 23 1 2 91:31 70
2. Bělá 26 18 5 3 71:35 59
3. Studenec 26 13 6 7 73:57 45
4. Bílý Kostel n. N. 26 13 4 9 68:54 43
5. Rozstání 26 13 3 10 67:55 42
6. Rychnov 26 12 3 11 83:72 39
7. Mšeno 26 9 8 9 49:57 35
8. Doubí 26 11 2 13 64:56 35
9. Vesec 26 10 2 14 59:64 32
10. Ruprechtice 26 8 5 13 47:63 29
11. Semily 26 8 2 16 39:66 26
12. Mimoň 26 6 5 15 52:84 23
13. Žibřidice 26 6 4 16 55:92 22
14. Krásná Studánka    
26 4 6 16 31:63 18

I.B třída východ

Zásada - Lučany 8:2
Plavy - Přepeře B 6:1
Albrechtice - FC Pěnčín B 6:3
Držkov - Jablonec n. J. 9:0
Smržovka - Harrachov 2:1
Turnov B - Jilemnice 1:7
železný Brod B - Desná 2:0

Konečná tabulka:

1. Jilemnice 26 19 2 5 104:45 59
2. Držkov 26 16 4 6 98:54 52
3. Zásada 26 16 2 8 72:49 50
4. Smržovka 26 16 1 9 68:52 49
5. Plavy 26 15 1 10 66:46 46
6. Desná 26 14 2 10 71:54 44
7. Turnov B 26 14 1 11 65:64 43
8. Albrechtice/ Jiřetín  
26 12 4 10 74:62 40
9. FC Pěnčín B 26 12 2 12 92:73 38
10. Harrachov 26 10 3 13 67:68 33
11. Železný Brod B 26 9 2 15 51:76 29
12. Přepeře B 26 8 0 18 42:102 24
13. Lučany n. N. 26 6 2 18 43:89 20
14. Jablonec n. J. 26 1 2 23 23:102 5

I.B třída západ

Rovensko - Lindava 1:1

Konečná tabulka:

1. Arsenal Česká Lípa B 26 24 1 1 167:29 73
2. Jablonné v Podj. 26 17 3 6 85:58 54
3. Kamenice 26 13 5 8 69:50 44
4. Doksy 26 12 4 10 45:60 40
5. Staré Splavy 26 11 4 11 60:64 37
6. Rovensko p. Tr. 26 11 4 11 54:54 37
7. Cvikov 26 12 1 13 50:63 37
8. Hrádek n. N. B 26 11 4 11 48:60 37
9. Lindava 26 10 4 12 51:64 34
10. Loko Česká Lípa 26 11 1 14 71:63 34
11. Osečná 26 10 2 14 49:66 32
12. Hodkovice n. M. 26 9 3 14 62:84 30
13. Nová Ves 26 8 2 16 51:87 26
14. Nové Město p. S. 26 3 2 21 53:113 11

Okresní přebor

Tatobity - Libštát 2:1
Bozkov - Horka 8:1
Martinice - Vysoké 4:0
Mříčná - Zálesní Lhota 5:3
Nová Ves - Stružinec/ Lomnice B 0:1
Roztoky - Mírová 3:3

Konečná tabulka:

1. Martinice 22 16 2 4 63:30 50
2. Roztoky 22 14 4 4 76:30 46
3. Bozkov 22 13 4 5 66:41 43
4. Stružinec/ Lomnice B  
22 10 4 8 55:54 34
5. Libštát 22 10 1 11 70:40 31
6. Nová Ves 22 9 3 10 40:49 30
7. Vysoké n. J. 22 9 2 11 42:43 29
8. Zálesní Lhota 22 8 2 12 49:63 26
9. Tatobity 22 7 3 12 36:66 24
10. Mírová p. K. 22 6 4 12 37:53 22
11. Mříčná 22 6 4 12 40:81 22
12. Horka 22 6 3 13 47:71 21

Okresní soutěž

Konečná tabulka:

1. SK Studenec B 18 14 2 2 65:30 44
2. Víchová 18 13 0 5 56:28 39
3. SF Studenec/ D. Branná 18 11 4 3 43:24 37
4. Semily B 18 9 3 6 59:46 30
5. Benecko 18 7 2 9 44:47 23
6. Rovensko B 18 7 1 10 41:44 22
7. Horní Branná 18 6 2 10 42:34 20
8. Poniklá 18 5 2 11 25:53 17
9. Kruh 18 5 1 12 33:68 16
10. Kořenov 18 3 3 12 20:54 12

Fotbalisté Pěnčína získali krajský pohár

Související články:

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 12. jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 11. jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek šestého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek prvního jarního kola

FOTO: Beran a Bizon pozvali do Svojku fotbalové hosty

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 14. podzimního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Všedobr aneb vše dobré pro tělo i duši

Všedobr na Krásné je první ročník malého jednodenního festivalu, který navazuje na celoroční cyklus dílen a přednášek, které Kittelovo muzeum pořádá. Díky pozvaným hostům se zde v sobotu 10. srpna propojí tradiční léčitelství s novými léčebnými postupy, které zde lidé budou moci poznat nebo si i vyzkoušet. Podrobná pozvánka

Na Frýdlantsku vyjede dodávka na přepravu jízdních kol

S platností od 11. července 2024 posílí náhradní autobusovou dopravu na Frýdlantsku mimořádně zavedená linka „K". Nová linka ve formě dodávky jedoucí v trase vybraných spojů linky náhradní autobusové dopravy „C" je určena výhradně k přepravě jízdních kol. Spoj s vlekem na jízdní kola vyjíždí až do konce prázdnin denně v 8:25 z autobusového nádraží v Liberci jako zrychlený spoj do Frýdlantu a dále pak po své trase na Smědavu (s časovým posunem odjezdu na 9:00).


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 12. až 14. července
Bohemia Rally 2024 má téměř stovku přihlášených posádek
Po stopách filmařů: v kraji se točila Pyšná princezna i Léto s kovbojem
Závod světové série ve fourcrossu horských kol je zpátky v Jablonci
Léto přináší novinky a zajímavosti na hradech a zámcích

Nejčtenější články

11.07.: Tanečníci ILMA Turnov soutěžili v Řecku na mistrovství světa
12.07.: Krakonošovy letní podvečery podvacáté obsadí jilemnické náměstí
11.07.: Bouřky zaměstnaly hasiče v kraji, nejčastější bylo čerpání vody

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT