Rezerva Turnova i Semily si v neděli shodně připsaly jasné výhry
28.05.2012 16:35:48 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pěnčín u Turnova,Semily,Turnov
V nedělních zápasech krajského přeboru vyhráli posílení fotbalisté turnovské rezervy nad vedoucím Novým Borem, ale i Semily v České Lípě. Proti sobotním zápasům také padalo rozhodně více gólů, když obě mužstva vstřelila svým soupeřům po třech.
Podrobnosti k sobotním zápasům krajského přeboru Košťálov - Doksy 0:0, Hrádek - Jablonec n. J. 0:0 a Sedmihorky - Pěnčín čtěte v samostatném článku zde.
FKP Turnov B - Nový Bor 3:0 (1:0)
Turnovskou rezervu posílili z áčka Petřík a Bernát, který rozhodoval sobotní divizní utkání s Jabloncem B, a také útočníci Vavřich s Ježkem. Prvních 20 minut měli domácí jasnou převahu, ale šance neproměnili. Poté se odhodlali hosté a brankář Semenský musel vytáhnout z rukávů tři velmi dobré zákroky. Po ose Bernát - Zdražil - Petřík se ve 40. minutě dostal míč zpátky ke Zdražilovi, který otevřel skóre zápasu.
Druhou polovinu zápasu začali domácí znovu aktivně, od úniku se dostal Vavřich a byl sražen. Hráč Nového Boru byl vyloučen a navíc byla nařízena penalta, kterou bezpečně proměnil Zdražil. V dalším průběhu měli šance znovu Zdražil a Škréta, po úniku ale přidal třetí branku až Ježek.
Branky: 40. a 49. Zdražil (druhá z penalty), 67. Ježek. Rozhodčí: Čurda, ŽK: 6:3. Diváků: 150. FKP Turnov B: Semenský - Lhoták, Matoušek, Koťátko, Čermák - Petřík (70. Korček), Zdražil, Škréta, Bernát (80. Smolný) - Vavřich (85. Žabokrtský), Ježek.
Česká Lípa B - Semily 1:3 (0:2)
Semilským fotbalistům se po zimní přestávce daří a proto neměli problém zvítězit i na půdě posledního celku tabulky. Po celý zápas byli aktivnější a o výsledku nakonec rozhodly rozdílové branky v prvním poločase. V 15. minutě otevřel skóre utkání Buček a ještě před přestávkou přidal uklidnění pro hosty druhou brankou Jakub Veg.
Na začátku druhého poločasu ale domácí zabrali a Brož snížil na rozdíl jedné branky. Další šance už poté domácí neproměnili a definitivní pojistku v podobě třetí branky zajistil v 80. minutě pro Semily Kobr.
V příštím kole SK Semily přivítají v sobotu od 17 hodin na svém stadionu FK Sedmihorky.
Branky: 55. Brož - 15. Buček, 43. Veg, 79. Kobr. Rozhodčí: Kadlec, ŽK: 4:2. Diváků: 120. Semily: Koudelka - Regenermel, Hrmo, Feri, Bohatý (65. Kočí) - Matocha, Kobr - Veg, Ševčík, Kulhánek (85. Jung) - Buček.
VIDEO: Bernát řádil na bývalém domácím stadionu
Přehled všech fotbalových výsledků a tabulek desátého jarního kola
Související články:
Střelci měli zřejmě v krajském přeboru volnou sobotu
V pohárovém derby v Bozkově úspěšnější Jabloneček
FOTO: Derby Semil s rezervou Turnova orámovaly góly na začátku a konci
Pojizerské derby Železný Brod – Semily skončilo remízou
Sedmihorky zdolaly těsně Jabloneček, Košťálov vyhořel proti Rapidu
+ fotogalerie z utkání Košťálov - VTJ Rapid Liberec
Vysoký semilský příděl do branky Desné a body Košťálova z venku
Jabloneček prchá z posledních míst, Sedmihorky naopak přestříleli vojáci
V dohrávkách krajského přeboru bodovaly Sedmihorky i Jabloneček
Soupisky a souhrn příprav Krajský přebor + týmová fotka FK Košťálov
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT


