Aktuality strana 3064
Prosinec a leden v Městském kině Jablonec nad Jizerou
15.12.2010 | KULTURA | Jablonec nad Jizerou
Přinášíme vám prosincový a lednový program Městského kina Jablonec nad Jizerou. | více
Napadlo až 40 centimetrů, některé silnice jsou neprůjezdné
15.12.2010 | ZPRÁVY | Liberecký kraj
Přes noc napadlo v Libereckém kraji 25 až 40 centimetrů prachového sněhu. Silničáři mají v akci veškerou dostupnou techniku, jejich snahu ale ztěžuje vítr, který sníh vrací zpátky na vozovky. | více
Po třech výhrách v řadě se Lomničtí vyšvihli na druhé místo
14.12.2010 | SPORT | Lomnice nad Popelkou | foto (15)
Po výhře v 10. kole na pražském ledě nad Bohemians a v páteční dohrávce nad urputně bojujícím Frýdlantem byli lomničtí hokejisté dostatečně nažhavení i v neděli a do třetice zvládli zápas vítězně, tentokrát proti VTJ Liberec. | více
Nalezeno článků: 30895, zobrazeno: 30631-30640
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Město Jablonec dá dvacet tisíc pro Zdravotní klauny
Jablonec nad Nisou uvolní ze svého rozpočtu peněžitý dar ve výši 20 000 korun pro organizaci Zdravotní klaun, o.p.s., na podporu realizace zdravotních klauniád pro děti hospitalizované v Nemocnici Jablonec nad Nisou. „Zdravotní klauni dokáží dětem i jejich rodinám alespoň na chvíli ulevit od stresu a obav, které hospitalizace přináší. Jejich práce má skutečný lidský rozměr a pozitivní dopad na psychiku malých pacientů. Proto považuji za důležité, aby město tuto činnost podpořilo," řekla jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.
Platby na Nové radnici v Turnově pouze hotově
Městský úřad Turnov upozorňuje na omezení plateb na Nové radnici, na odboru správním a dopravním lze aktuálně platit pouze v hotovosti. Z technických důvodů na Nové radnici ve Skálově ulici aktuálně není možné hradit poplatky platební kartou, a to konkrétně na agendách odborů správního a dopravního. Radnice prosí klienty, aby si vzali s sebou nezbytnou hotovost.
Nejnovější články
Co nového v jízdním řádu od 1. března?
Březen měsíc čtenářů v knihovně Semily: Příběhy, které oslovují
Osmnáctý benefiční ples hejtmana opět podpoří dobrou věc
Osobní i tvůrčí průsečíky Jana Kotíka a Ladislava Nováka
Krajští zastupitelé odsouhlasili koupi Ještědu
Nejčtenější články
23.02.: Déšť a tání sněhu zvýšily hladinu Olešky i Jizery v Semilech
23.02.: Rok 2026 v lomnickém muzeu zahajuje modelářská výstava
24.02.: Krajští zastupitelé odsouhlasili koupi Ještědu
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.