Semily si připsaly ostudný debakl s Novým Borem

02.10.2011 14:24:35 | Autor: Ladislav Pražák | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Semilští fotbalisté ze sebe dobrovolně udělali otluka krajského přeboru a hrůzostrašnou hrou zpříjemnili hostům z Boru prosluněnou sobotu. Nepomohl ani návrat do obrany zkušeného Davida Grebeníčka, který hrál naposledy v Libštátě.

Domácí hra trpěla velkými chybami a nepřesnostmi, míč fotbalisty příliš neposlouchal. Další zápasy krajského přeboru najdete v samostatném článku zde.

SK Semily - FC Nový Bor 0:5 (0:3)

Ve 4. minutě utkání ojediněle Buček našel na hranici vápna Kobra, kterému střelu zblokovala obrana hostů. V 11. minutě, hráč stejného čísla Stromecký, po úniku zprava pálil nad. Úvodní gól přišel v 16. minutě, nejdřív si z domácí obranou pohrál agilní Kubeš a předložil Demkemu který zavěsil - 0:1. Za osm minut stejný hráč osamoceně z levé strany zvýšil na 0:2. Ve 39. minutě opět nahrával pod sebe na vápno Kubeš, obrana Semil však s vypětím všech sil odolala. V závěrečných okamžicích prvního poločasu lítal balón ve vápně domácích zleva - zprava, ale na konci akce byl nekompromisní Suněk - 0:3.

Do druhé půle domácí na dvakrát vystřídali a hra se mírně zlepšila, skóre však zhoršilo. V 55. pěkně vystřelil z přímáku navrátilec Grebeníček, gólman hostí Szabo vyrazil. Definitivní zmar přišel po hodině hry, unikajícího útočníka hostů nedovoleně před vápnem atakoval brankář Koudelka. Následovala červená karta a následný přímý kop uklidil k tyči za střídajícího Rulce Demke, který tak završil svůj hattrick - 0:4. V 77. minutě unikal Vrchovský, brankář Szabo byl však pozorný. V 83. minutě napálil borský Půlpán Rulcovo břevno. Definitivu zápasu v podobě bůra přinesla poslední minuta hrací doby, po střetu Kočího s Demkem ve vápně hlavní sudí Čurda odpískal pokutový kop, který Suněk proměnil - 0:5.

„K tomu se dá máloco říct, takhle to nejde, halapáž největší," uvedl po zápase za fans club Kravín Jiří Dubec.

V příštím kole SK Semily zavítají na umělku do Desné. Hraje se 8.října 2011 od 16 hodin.

Branky: 16., 24., 64. Demke, 45., 90. (z pen.) Suněk. Diváků: 110. Rozhodčí: Čurda - Horák, Šmíd, ŽK: 1:1, ČK: 1:0 (62. Koudelka). SK Semily: Koudelka  - Otmar (63. Rulc), Kočí, Grebeníček, Veg - Vrchovský, Kobr, Počta, Lipský (46. Jung), Hartman (46. Zounek) - Buček.

Derby Jablonečku s rezervou Turnova nemělo vítěze

Přehled všech fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola sezony 2011/ 2012