Svatováclavský turnaj v Turnově vyhrál tým FC Zatáčka

28.09.2021 21:40:21 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Svatováclavský turnaj v Turnově vyhrál tým FC Zatáčka

Za krásného a teplého počasí se v Turnově v sobotu 25. září konal tradiční Svatováclavský fotbalový turnaj, který pořádal amatérský klub nadšenců do malého fotbalu Proseč C. F. Ve finále tým FC Zatáčka porazil 1:0 Gunners Liberec.

Do turnaje se tento rok přihlásilo sedm družstev, přičemž se hrálo systémem každý s každým a nejlepší čtyři týmy postoupily do vyřazovacích bojů. Hlad hráči zaháněli gulášovkou a žízeň se hasila pivem ze Svijan.

„Celkem se do hry zapojilo téměř 51 hráčů. Zápasy trvaly 10 minut a hrálo se systémem 5+1. Dohromady v 25 zápasech padlo 67 branek. K penaltovým rozstřelům došlo pouze v zápase o 3. místo," prozradil pořadatel turnaje Zdeněk Hloušek.

Hráči pořadatelského týmu z Proseče obhajovali mistrovský titul a skupinu zakončili úspěšně na druhém místě pouze o skóre za vedoucím Da Giorgio. „Obrana fungovala celou skupinu na jedničku, ale v semifinále se pokazil vstup do zápasu a následný druhý gól nás srazil do kolen. Dokázali jsme pouze snížit, ale posléze jsme opět dostali další branku. V zápase o třetí místo jsme již neměli moc sil na rozdávání a spíše jsme bránili, ačkoliv jsme nastřelili břevno a míč spadl těsně před brankovou čáru. V následných penaltách jsme zklamali," hodnotil vystoupení svého týmu Hloušek.

Svatováclavský turnaj v Turnově 2021<br />Autor: Archiv Zdeňka Hlouška Největším překvapením turnaje se stal tým FC Zatáčky, který tento turnaj dříve pořádal, ale přenechal ho právě Proseči. Hráči z FC Zatáčky po neslavných výkonech skončili až čtvrtí ve skupině a přesto dokázali porazit v semifinále tým Da Giorgio 2:0 a ve finále zvládli bitvu s Gunners 1:0. Tímto se Zatáčce podařilo přepsat dějiny klubu a poprvé tento domácí turnovský turnaj vyhrát.

Nejlepší střelec turnaje byl již po několikáté Jan Flégr týmu Proseč C. F. s 9 brankami a nejlepší brankář byl hráč z týmu Da Giorgio, který obdržel pouze 4 branky z 8 zápasů.

Konečné pořadí:
1. FC Zatáčka
2. Gunners Liberec
3. Da Giorgio
4. Proseč C. F.
5. Cojetidotoho
6. FC Roma Tanvald A
7. FC Roma Tanvald B

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Sedmý ročník turnaje O Pelechovský pohár vítězný pro tým Da Giorgio
Šestý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrála pořádající Proseč
Semilský tým Da Giorgio vyhrál 28. ročník Vánočního turnaje v Lánově

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 27 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Komentovaná prohlídka Martina Witkowského na téma Historie saní

Komentovaná prohlídka Martina Witkowského na téma historie saní se koná v úterý 5. března od 17 hodin v Erbovním sálu Krkonošského muzea v Jilemnici, kde aktuálně probíhá až do 17. března výstava nazavná Ejhle saně, hurá na ně. Vstupné je dobrovolné. Článek o výstavě

Revize katastru nemovitostí na Bukovině i Malém Rohozci

Katastrální úřad pro Liberecký kraj, územní pracoviště Semily, bude realizovat revizi katastru nemovitostí na Bukovině a v Malém Rohozci. Revize bude zahájena 1. března 2024 a bude probíhat zhruba do konce roku 2025. Během revize katastru nemovitostí budou zaměstnanci katastrálního úřadu revidovat soulad údajů katastru se skutečným stavem v terénu. Účast vlastníků a jiných oprávněných není při revizi katastru nezbytná. V případě zjištěného nesouladu mezi stavem evidovaným v katastru a stavem v terénu budou vlastníci zváni k jeho projednání se zástupcem katastrálního úřadu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hospoda cup 2024 ovládl tým Inter Liberec
Hasiči získali nově záchrannou seskokovou matraci
Hudební pocta Petru Hapkovi zazní i v Semilech
Březen – měsíc čtenářů 2024 v krajské knihovně
Hlasovat v soutěži Kniha roku pro Cenu čtenářů lze do 31. března

Nejčtenější články

02.03.: S nalezenou municí ani podobnými předměty nemanipulujte!
02.03.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 1. až 3. března
04.03.: Hudební pocta Petru Hapkovi zazní i v Semilech

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT