Třetí ročník seriálu Motocross cup startuje na začátku dubna

25.03.2015 16:26:04 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Třetí ročník seriálu Motocross cup startuje na začátku dubna

Motocyklový seriál Motocross cup se letos koná již potřetí, ale poprvé je jeho mediálním partnerem zpravodajský portál Naše Pojizeří. V seriálu totiž startuje hodně jezdců, kteří žijí v našem kraji. Seriál bude zahájen již 4. dubna a jeho součástí je letos sedm jednotlivých závodů!

I když Trutnov není úplně v oblasti kolem Jizery, právě hodně jezdců z Pojizeří se na tyto motokrosové závody vypraví. Letos jednotlivé závody navštíví různé tratě, úvodní závod vás čeká v Trutnově a již o týden později 11. dubna se pojede druhý bodovaný závod v Benátkách nad Jizerou.

„Čeká nás už třetí ročník a my doufáme, že konečně začne jezdit alespoň sto jezdců na každý závod, také doufáme v hojný počet mladých závodníků. Snažíme se dělat první poslední a chceme se rovnat kvalitou republikovým závodům. Jsme připraveni rozdat i finanční odměny pokud přijede dost závodníků, zároveň budeme dbát na kvalitně upravené tratě a také na bezpečnost závodníků. I když se všechny závody nebudou konat přímo v Pojizeří, hodně jezdců z této oblasti náš seriál pravidelně navštěvuje a my jsme rádi za mediální partnerství vašeho portálu," uvedl pro Naše Pojizeří jeden ze členů realizačního týmu Ladislav Stránský.

Po každém závodě se budete moci těšit na podrobnou reportáž a také na výsledky jednotlivých kategorií. Motocross cup zahrnuje velký počet kategorií, od malých dětí 50ccm, 65ccm a 85ccm přes klasické kategorie MX1 a MX2 a dočkají se i veteráni nad 40 let. Právě tato kategorie byla v posledních dvou letech nejvíce obsazena. I diváci si přijdou na své, protože seriál má kategorii pro licenční, tedy vrcholné závodníky tohoto krásného sportu.

Poutací video Motocross cup 2015:

Další informace najdete na webu Motocross cup a také na facebooku.

Jednotlivé závody:

4. 4. Trutnov
11. 4. Benátky nad Jizerou
2. 5. Dolní Bousov
30. 5. Nová Paka
6. 6. Městečko Trnávka
12. 9. Bogatynia
3. 10. Benátky nad Jizerou

Kompletní přehled sportovních akcí o aktuálním víkendu

Související články:

Obrazem: V Martinicích soupeřili o body do šampionátu v motoskijöringu

Více motoristického sportu najdete v rubrice SPORT - Motosport

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj opět podpoří statisíci obnovu kulturních památek

Obnovu kulturních památek dlouhodobě a systematicky podporuje Liberecký kraj. Proto opět krajské zastupitelstvo schválilo vyhlášení dotačního programu s názvem 7.3 Stavebně historický průzkum. Je zaměřený na komplexní poznání historie, stavebního vývoje a současného stavu kulturních památek na území regionu. Zpracovaný stavebně historický průzkum poslouží jako výchozí podklad pro obnovu dané kulturní památky. „Je to vlastně předstupeň stavební obnovy památky a my se snažíme tímto dotačním programem motivovat další vlastníky památek, aby si stavebně historický průzkum nechali zpracovat a chápali ho jako výchozí podklad pro kvalitní péči či obnovu objektu," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Z Fondu Turów podpoří výstavbu vodovodů v H. Vítkově a Václavicích

Vybudování nového vodovodu pro Horní Vítkov za přibližně 68 milionů korun a také pro obec Václavice za 172 milionů. To jsou dva projekty, které finančně podpoří Liberecký kraj z Fondu Turów. Začít by měly ještě letos a dokončeny budou v roce 2025. „Obě města - Chrastava a Hrádek nad Nisou - vloni podala na tyto projekty žádost o dotaci na Státní fond životního prostředí v rámci 44. výzvy Operačního programu Životní prostředí. Rozhodnutí ministerstva zatím neobdržela. Nicméně, nechceme otálet s výstavbou, a tak podpoříme oba projekty z Fondu Turów individuálními dotacemi," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kampaň A dost… aktuálně pro seniory
Enduro ples opět chystají v bozkovské sokolovně
Investice v turnovských městských budovách přinesou úsporu energií
Turnovská kapela Mackie Messer Klezmer Band hrála v Senátu
Budoucnost výzkumného centra TOPTEC má reálné obrysy

Nejčtenější články

23.02.: Budoucnost výzkumného centra TOPTEC má reálné obrysy
24.02.: Turnovská kapela Mackie Messer Klezmer Band hrála v Senátu
24.02.: Investice v turnovských městských budovách přinesou úsporu energií

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT