Turnovská sportoviště jsou dětem k dispozici i o prázdninách

05.07.2014 10:18:46 | Autor: pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovská sportoviště jsou dětem k dispozici i o prázdninách

Sportovat je možné v Turnově i o prázdninách, k dispozici budou některá školní a další hřiště, ale také plavecký bazén na Výšince.

Hřiště u základní školy v ulici 28. října bude v červenci provozu od pondělí do pátku v době od 12 do 20 hodin, v srpnu bude možné na tomto hřišti sportovat od pondělí do soboty od 9 do 18 hodin. Hřiště u základní školy v Žižkově ulici budou přístupná v červenci od pondělí do soboty od 9 do 17 hodin a v srpnu od pondělí do pátku od 12 do 20 hodin.

„Mládež a děti v doprovodu rodičů bude mít vstup zdarma. Dospělí se musí hřiště pronajmout a zaplatit dle schváleného ceníku. Bližší informace poskytnou správcové hřišť. U ZŠ 28. října na telefonním čísle 731 712 068, v případě ZŠ Žižkova na telefonu 739 988 748. Dobu užívání hřišť je možné prodloužit na základě telefonické dohody. Na školní hřiště u gymnázia bude nepřetržitý volný vstup, stejně tak na hřiště Duhová energie v ulici Alešova. Příjemné prázdninové sportování přeje odbor školství, kultury a sportu," dodala Renata Brychová z odboru školství, kultury a sportu města Turnov.

O prázdninách je v provozu i plavecký bazén

Provoz městského bazénu v Turnově na Výšince bude zajištěn v termínu od 30. června do 17. srpna 2014 a veřejnost bude mít možnost přijít si zaplavat v pondělí a ve středu od 6.30 do 12.00, v úterý, čtvrtek, pátek, sobotu a neděli v době od 14.00 do 20.00. Vstupné je pro děti 35 korun a pro dospělé 45 korun. Lekce aquaaerobicu se budou konat každé pondělí od 19 hodin.

„Také je možnost zakoupit si výhodné permanentky nebo si celý bazén pronajmout za 800 korun na hodinu," informoval jednatel Městské sportovní Turnov Jindřich Kořínek a upozornil, že vstup do plaveckého bazénu je povolen dětem od 3 let. Děti do deseti let mohou navštívit bazén pouze v doprovodu dospělé osoby. „Od 18. srpna do 17. září bude plavecký bazén uzavřen a znovu otevřen v pondělí 18. září 2014," doplnil Kořínek.

Kompletní přehled sportovních akcí o aktuálním víkendu

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Sdružení Český ráj opět připravilo prázdninovou nabídku na každý den
Prázdniny začaly, na hradech a zámcích očekávají zvýšený zájem
Slavnost Kámen a šperk zahájí podesáté prázdniny v Českém ráji
Prázdninové kulturní akce v Turnově

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.

Liberecký kraj má připomínky k návrhu konsolidačního balíčku

Krajští radní na mimořádném jednání schválili čtyři zásadní připomínky k navrhované novele zákona o rozpočtovém určení některých daní. Nesouhlasí například s jeho snížením nebo navrhují podíl kraje na spotřební dani z minerálních olejů. „Chápu, že vláda s návrhem na úspory veřejných financí přijít musela. Stejně jako v každé domácnosti, pro kraj nebo obec platí, že nemohou dlouhodobě utrácet víc, než jaké jsou jejich příjmy. Stejně by se dlouhodobě měl chovat i stát ve vztahu ke svým výdajům. Z každodenní zkušenosti vedení krajských financí však navrhujeme některé změny provést jinak. Jde nám zejména o to, aby byl řešen systém financování krajů. Podíly příjmů jednotlivých regionů dávno neodpovídají dnešní realitě," uvedl hejtman Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Správa KRNAP vaří pivní narozeninový speciál
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 11. jarního kola
Turnovské koupaliště zahájilo provoz
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 2. až 4. června
Začátkem června startují stavební práce ve Fučíkově ulici v Turnově

Nejčtenější články

03.06.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 11. jarního kola
02.06.: Začátkem června startují stavební práce ve Fučíkově ulici v Turnově
02.06.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 2. až 4. června

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT