Turnovská sportoviště jsou dětem k dispozici i o prázdninách

05.07.2014 10:18:46 | Autor: pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovská sportoviště jsou dětem k dispozici i o prázdninách

Sportovat je možné v Turnově i o prázdninách, k dispozici budou některá školní a další hřiště, ale také plavecký bazén na Výšince.

Hřiště u základní školy v ulici 28. října bude v červenci provozu od pondělí do pátku v době od 12 do 20 hodin, v srpnu bude možné na tomto hřišti sportovat od pondělí do soboty od 9 do 18 hodin. Hřiště u základní školy v Žižkově ulici budou přístupná v červenci od pondělí do soboty od 9 do 17 hodin a v srpnu od pondělí do pátku od 12 do 20 hodin.

„Mládež a děti v doprovodu rodičů bude mít vstup zdarma. Dospělí se musí hřiště pronajmout a zaplatit dle schváleného ceníku. Bližší informace poskytnou správcové hřišť. U ZŠ 28. října na telefonním čísle 731 712 068, v případě ZŠ Žižkova na telefonu 739 988 748. Dobu užívání hřišť je možné prodloužit na základě telefonické dohody. Na školní hřiště u gymnázia bude nepřetržitý volný vstup, stejně tak na hřiště Duhová energie v ulici Alešova. Příjemné prázdninové sportování přeje odbor školství, kultury a sportu," dodala Renata Brychová z odboru školství, kultury a sportu města Turnov.

O prázdninách je v provozu i plavecký bazén

Provoz městského bazénu v Turnově na Výšince bude zajištěn v termínu od 30. června do 17. srpna 2014 a veřejnost bude mít možnost přijít si zaplavat v pondělí a ve středu od 6.30 do 12.00, v úterý, čtvrtek, pátek, sobotu a neděli v době od 14.00 do 20.00. Vstupné je pro děti 35 korun a pro dospělé 45 korun. Lekce aquaaerobicu se budou konat každé pondělí od 19 hodin.

„Také je možnost zakoupit si výhodné permanentky nebo si celý bazén pronajmout za 800 korun na hodinu," informoval jednatel Městské sportovní Turnov Jindřich Kořínek a upozornil, že vstup do plaveckého bazénu je povolen dětem od 3 let. Děti do deseti let mohou navštívit bazén pouze v doprovodu dospělé osoby. „Od 18. srpna do 17. září bude plavecký bazén uzavřen a znovu otevřen v pondělí 18. září 2014," doplnil Kořínek.

Kompletní přehled sportovních akcí o aktuálním víkendu

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Sdružení Český ráj opět připravilo prázdninovou nabídku na každý den
Prázdniny začaly, na hradech a zámcích očekávají zvýšený zájem
Slavnost Kámen a šperk zahájí podesáté prázdniny v Českém ráji
Prázdninové kulturní akce v Turnově

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Komentovaná prohlídka Martina Witkowského na téma Historie saní

Komentovaná prohlídka Martina Witkowského na téma historie saní se koná v úterý 5. března od 17 hodin v Erbovním sálu Krkonošského muzea v Jilemnici, kde aktuálně probíhá až do 17. března výstava nazavná Ejhle saně, hurá na ně. Vstupné je dobrovolné. Článek o výstavě

Revize katastru nemovitostí na Bukovině i Malém Rohozci

Katastrální úřad pro Liberecký kraj, územní pracoviště Semily, bude realizovat revizi katastru nemovitostí na Bukovině a v Malém Rohozci. Revize bude zahájena 1. března 2024 a bude probíhat zhruba do konce roku 2025. Během revize katastru nemovitostí budou zaměstnanci katastrálního úřadu revidovat soulad údajů katastru se skutečným stavem v terénu. Účast vlastníků a jiných oprávněných není při revizi katastru nezbytná. V případě zjištěného nesouladu mezi stavem evidovaným v katastru a stavem v terénu budou vlastníci zváni k jeho projednání se zástupcem katastrálního úřadu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hospoda cup 2024 ovládl tým Inter Liberec
Hasiči získali nově záchrannou seskokovou matraci
Hudební pocta Petru Hapkovi zazní i v Semilech
Březen – měsíc čtenářů 2024 v krajské knihovně
Hlasovat v soutěži Kniha roku pro Cenu čtenářů lze do 31. března

Nejčtenější články

01.03.: Vzpomínky pamětníků ze Semilska ožijí díky žákovským reportážím
02.03.: S nalezenou municí ani podobnými předměty nemanipulujte!
02.03.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 1. až 3. března

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT