Turnovská sportoviště jsou dětem k dispozici i o prázdninách

05.07.2014 10:18:46 | Autor: pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovská sportoviště jsou dětem k dispozici i o prázdninách

Sportovat je možné v Turnově i o prázdninách, k dispozici budou některá školní a další hřiště, ale také plavecký bazén na Výšince.

Hřiště u základní školy v ulici 28. října bude v červenci provozu od pondělí do pátku v době od 12 do 20 hodin, v srpnu bude možné na tomto hřišti sportovat od pondělí do soboty od 9 do 18 hodin. Hřiště u základní školy v Žižkově ulici budou přístupná v červenci od pondělí do soboty od 9 do 17 hodin a v srpnu od pondělí do pátku od 12 do 20 hodin.

„Mládež a děti v doprovodu rodičů bude mít vstup zdarma. Dospělí se musí hřiště pronajmout a zaplatit dle schváleného ceníku. Bližší informace poskytnou správcové hřišť. U ZŠ 28. října na telefonním čísle 731 712 068, v případě ZŠ Žižkova na telefonu 739 988 748. Dobu užívání hřišť je možné prodloužit na základě telefonické dohody. Na školní hřiště u gymnázia bude nepřetržitý volný vstup, stejně tak na hřiště Duhová energie v ulici Alešova. Příjemné prázdninové sportování přeje odbor školství, kultury a sportu," dodala Renata Brychová z odboru školství, kultury a sportu města Turnov.

O prázdninách je v provozu i plavecký bazén

Provoz městského bazénu v Turnově na Výšince bude zajištěn v termínu od 30. června do 17. srpna 2014 a veřejnost bude mít možnost přijít si zaplavat v pondělí a ve středu od 6.30 do 12.00, v úterý, čtvrtek, pátek, sobotu a neděli v době od 14.00 do 20.00. Vstupné je pro děti 35 korun a pro dospělé 45 korun. Lekce aquaaerobicu se budou konat každé pondělí od 19 hodin.

„Také je možnost zakoupit si výhodné permanentky nebo si celý bazén pronajmout za 800 korun na hodinu," informoval jednatel Městské sportovní Turnov Jindřich Kořínek a upozornil, že vstup do plaveckého bazénu je povolen dětem od 3 let. Děti do deseti let mohou navštívit bazén pouze v doprovodu dospělé osoby. „Od 18. srpna do 17. září bude plavecký bazén uzavřen a znovu otevřen v pondělí 18. září 2014," doplnil Kořínek.

Kompletní přehled sportovních akcí o aktuálním víkendu

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Sdružení Český ráj opět připravilo prázdninovou nabídku na každý den
Prázdniny začaly, na hradech a zámcích očekávají zvýšený zájem
Slavnost Kámen a šperk zahájí podesáté prázdniny v Českém ráji
Prázdninové kulturní akce v Turnově

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Schválili stotisícový příspěvek pro rodinu zemřelého dobrovolného hasiče

Obec Skalice u České Lípy společně s místní jednotkou sboru dobrovolných hasičů uspořádala veřejnou sbírku pro rodinu dobrovolného hasiče Jana Dvořáka. Ten zahynul při zásahu u požáru roubeného domu v Novém Boru-Arnultovicích ve středu 30. listopadu. Krajští radní schválili na svém jednání poskytnutí příspěvku do sbírky ve výši sto tisíc korun. „Ztráta života je vždy smutná a bolestivá událost. Upřímnou soustrast rodině, blízkým a všem přátelům. Čest jeho památce a poděkování všem hasičům, kteří při snaze pomoci svým bližním a ochránit jejich majetek při každém výjezdu riskují své životy," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Sbírka nese název Vždycky s námi, Inžo a číslo transparentního účtu u České spořitelny je 638 636 0339/0800.

Z Výpřeže do Světlé pod Ještědem jezdí řidiči od 5. prosince bez omezení

Rekonstrukce silnice III/2784 Světlá pod Ještědem - Výpřež pokračuje. Přes zimní období bude možné se sníženou rychlostí úsekem projíždět. Až do jara příštího roku také platí, že komunikací řidiči projedou, aniž by je zdržovali semafory. Opatření platí od pondělí 5. prosince 2022. „Doposud platilo, že firma stavěla tak, aby provoz nebyl během rekonstrukce omezen zcela, ale byl v určitém režimu umožněn. Jsem rád, že vše jde podle plánu. Na zimní období bude úsek zprůjezdněn bez semaforů, pouze s označením projíždíte stavbou a s nutností snížit rychlost na 30 kilometrů za hodinu," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Adventní postavy ze Žižkovky opět pomohly rozsvítit vánoční strom
Policisté se opět zaměřili na bary a diskotéky v kraji
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 9. až 11. prosince
Jak funguje odchytové zařízení v Turnově?
Děti z dětského domova navštívily semilské policisty

Nejčtenější články

09.12.: Adventní postavy ze Žižkovky opět pomohly rozsvítit vánoční strom
07.12.: Pachatele zadrželi na místě činu, třikrát se vloupal do chaty v Želechách
09.12.: Děti z dětského domova navštívily semilské policisty

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT