Turnovské infocentrum je v anketě druhé v republice

08.10.2017 10:09:46 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Turnovské infocentrum je v anketě druhé v republice

V anketě Informační centrum roku 2017 získalo Regionální turistické informační centrum Turnov prestižní ocenění. Dosáhlo prvního místa v Libereckém kraji a druhého místa dle získaných hlasů v rámci České republiky.

Vyhlašovatelem prestižní ankety byla Asociace turistických informačních center ČR a vydavatelství KAM po Česku. Anketa probíhala od 20. 6. do 31. 8. 2017, tedy v hlavní turistické sezoně. V rámci ankety soutěžilo 422 certifikovaných informačních center.

„Anketa do jisté míry odpověděla na vnímání práce informačních center ze strany laické i odborné veřejnosti. Prokázalo se, do jaké míry je to či ono TIC schopno účinně komunikovat s veřejností prostřednictvím sociálních sítí, městských zpravodajů a v neposlední řadě osobně s návštěvníky. Potvrdilo se, že dlouhodobá a poctivá mravenčí práce, často nedoceněná, může být v případě ankety důležitým ukazatelem obliby u veřejnosti," uvedla ředitelka společnosti Turnovské památky a cestovní ruch Eliška Gruberová.

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 5. října 2017 v rámci galavečera při Členském fóru ATIC ČR ve Vrchlabí. „Získaná ocenění jsou nejen oceněním a vizitkou práce našeho informačního centra, ale i důležitým ukazatelem jeho činnosti pro zřizovatele naší organizace. Poděkování patří všem, kteří svým hlasem turnovské infocentrum podpořili," dodala Gruberová.

Informační centra jsou vnímána jako pomyslná výkladní skříň daného místa, oblasti, regionu i České republiky. Je dobře, že k tomu pozitivnímu vnímání přispívá i turnovské infocentrum.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Infocentrum Turnov nabízí knižní novinku Stromy
Turnovské Infocentrum nově nabízí mapu na šátku i košer vína
Informační centrum Turnov je rájem sběratelů

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Na Smržovce počtrnácté pořádají Prolínání - Sen o Jizerských horách

Jizerskohorské pochoutky, výrobky s označením regionální produkt, ruční zpracování vlny, zdobení perníčků, šikovné ruce dráteníka a košíkáře, hospodářská zvířata, sokolníky, bosoviště a mnoho dalšího nabídne 14. ročník akce Prolínání - Sen o Jizerských horách aneb Smržovský jarmark, která se koná 21. května 2022 v lesoparku na Smržovce. Podrobná pozvánka

Architekt představí chystanou podobu parku u Severočeského muzea

Obnovou by měl v budoucnu projít park, který obklopuje Severočeské muzeum v Liberci. Bližší informace o této chystané akci se mohou zájemci dozvědět ve čtvrtek 19. května od 17 hodin. V tento den a čas se v muzeu uskuteční představení plánovaného projektu obnovy muzejního parku. „Severočeské muzeum prošlo v minulých letech z velké části náročnou rekonstrukcí. K nádherné budově patří také památkově chráněný park, který si zaslouží tomu odpovídající péči. Z toho důvodu jsme s obnovou oslovili jeden z nejlepších ateliérů nejen v České republice, ale i z hlediska evropského, a sice Ateliér Krejčiříkovi. Mají za sebou takové práce, jakými jsou revitalizace Lednicko-valtického areálu nebo park na Kuksu," řekla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Co se hraje o víkendu za fotbaly?
Pohádkový les v Semilech bude letos O stromech a bytostech
Okresní soutěž: V duelu o první místo Zálesní Lhota vyhrála v Tatobitech
Okresní přebor: Libštát vyhrál jasně 5:0 na trávníku prvních Roztok
Májový jarmark opět oživí jilemnické náměstí

Nejčtenější články

18.05.: Řidič vlivem mikrospánku přejel v Železném Brodě do protisměru
18.05.: I.A třída: Košťálov/ Libštát doma udolal Rynoltice
17.05.: Krajský přebor: Turnov i Sedmihorky si přesvědčivě připsaly tři body

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Prodej úsporných zářivek a svítidel. Světla pod kuchyňské linky.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT