Vydejte se za pokladem školníka Ládi

18.03.2021 10:48:13 | Autor: ZŠ Skálova Turnov | Rubrika: ŠKOLSTVÍ | Obce: Turnov

Vydejte se za pokladem školníka Ládi

Základní škola Skálova Turnov zve všechny k odhalení pokladu školníka Ládi. Vydejte se na procházky po Turnovsku, plňte úkoly, získávejte hesla, a najděte tak školníkův poklad!

„I vy máte možnost získat část pokladu, případně být zařazeni do slosování o knižní poukázky. Akce trvá do 18. dubna. Těšíme se na všechny výletníky!," zve na akci za ZŠ Skálova Turnov Jana Pekařová.

CESTA ZA POKLADEM ŠKOLNÍKA LÁDI

Ahoj průzkumníci, našel jsem na půdě školy ukrytý poklad školníka Ládi. Rád ho mezi vámi rozdělím. Jen to nebude zadarmo. Připravil jsem pro vás cestu, na které budete plnit úkoly a získáte kód, který vám zajistí místo ve slosování o pěkné knížky. Cesta to nebude jednoduchá, věřím však, že se toho nebudete bát a dojdete až na konec cesty. Na každou část výpravy si vezměte papír a tužku, ať si můžete vše dobře zaznamenat, sportovní oblečení a silnou vůli. První část s úkoly naleznete zezadu této informační cedule: Jistě ji všichni najdete.

Tak vzhůru do toho!

Vážení rodiče, Připravil jsem pro děti zhruba do 12 let pátrací hru za pokladem. Je to dobrovolná aktivita v přírodě. Rád bych vás tímto poprosil o spolupráci. Je to 6 úkolů na 6 různých místech v Turnově. Počkejte si na pěkné počasí a vyražte celá rodina. Udělejte si pěkné odpoledne a děti motivujte k aktivitě a samostatnosti. Samozřejmě jim pomáhejte, když to bude třeba. Zvlášť těm menším. Některá místa nejsou vhodná, aby tam děti chodily samy. Proto bude vhodnější, když budou mít doprovod. Jedno místo se nachází i na pump tracku v Turnově. Vezměte dětem helmu a chrániče. Pokud by se stalo, že některý úkol nemůžete najít, je utržený nebo poničený, neváhejte mi kdykoliv zavolat na číslo 736 448 130, pošlu vám na telefon fotku s úkoly z místa, na kterém se nacházíte. Věřím, že si užijete s dětmi mnoho zábavy a budete se snažit motivovat děti do dalších úkolů.

Konečný kód pošlete prosím na můj mail: jiri.richtr@zsskalova.cz. Abychom vás mohli zařadit do slosování, uveďte celé jméno dítěte, věk, tel. kontakt a školu, kterou navštěvuje.

S pozdravem Jirka Richtr 

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Alešovka se těší na budoucí prvňáčky
Zápis prvňáčků na turnovské Žižkovce má proběhnout 8. dubna
Advent přichází na ZŠ Skálova Turnov
Skálovku distanční výuka nezbrzdila
První třídy se v Turnově otevřely pro 169 prvňáčků
Učebny na turnovských školách procházejí modernizací

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Hasiči zasahovali při požáru lesa na Prosečském hřebeni

V Liberci Vratislavicích na Prosečském hřebeni zasahovali hasiči v pátek 24. června u požáru lesa o rozloze cca 20x 20 metrů. Použili při akci hasicí D program a zařízení PRO/pak, které díky svým vlastnostem zefektivňuje využití hasební vody.

Pořadatelé významných sportovních akcí mohou žádat o dotaci do 30. září

Pořadatelé sportovních akcí mezinárodního významu, které se budou v roce 2023 konat na území Libereckého kraje, ale i organizátoři mistrovství světa, mistrovství Evropy nebo světových pohárů, si mohou požádat o poskytnutí dotace z rozpočtu Libereckého kraje. Pro události konané v roce 2023 tak musí učinit nejpozději do 30. září 2022. „Chtěli bychom vyzvat pořadatele, kteří na území našeho kraje v roce 2023 plánují uskutečnit sportovní akci mezinárodního významu a budou na tuto akci žádat o peněžní podporu z rozpočtu Libereckého kraje, aby si žádost o poskytnutí dotace podali nejpozději do konce září letošního roku," uvedl Dan Ramzer, náměstek hejtmana pro školství, mládež, tělovýchovu, sport a zaměstnanost.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kraj poskytne dotaci hasičům a přispěje obci Klokočí na sanaci skály
Osmý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým Proseč C. F.
Obrazem: Libštátský jarní běh 2022
Oprava střechy kostela Mistra Jana Husa v České Lípě pokračuje
Turnovská synagoga neslouží jen jako turistický cíl

Nejčtenější články

25.06.: Hasiči řešili následky večerní bouřky, ve Slané najel vlak do stromu
24.06.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 24. až 26. června
24.06.: Řeznictví U Hrabánků - tak trochu jiné řeznictví?

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT