Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Požár v Rovensku poškodil celkem tři zaparkovaná auta

04.11.2013 | KRIMI | Rovensko pod Troskami | foto (3)
Na dvorku domu v Rovensku pod Troskami začalo v pondělí 4. listopadu dopoledne hořet auto značky Toyota. Přivolaní hasiči do několika minut od příjezdu požár uhasili, přesto sálavé teplo poškodilo i dva blízko stojící vozy a vozík, a celková škoda je tak odhadnuta na 250 tisíc. | více

I.A třída: Jilemnice vybojovala alespoň bod proti Cvikovu

04.11.2013 | SPORT | Košťálov
Neúspěšný víkend bez bodu zažily až na Jilemnici mužstva v I.A třídě. Košťálov doma nestačil na Velké Hamry, Lomnice stejným poměrem 1:3 podlehla Mšenu B, a tak pouze Jilemnice získala bod po remíze 2:2 s Cvikovem, přesto zůstává v tabulce poslední. | více

Novým čestným občanem Turnova se stal Josef Kunetka

04.11.2013 | ZPRÁVY | Turnov
V průběhu slavnostního večera u příležitosti 95. výročí vzniku samostatného Československa, který se uskutečnil v turnovském divadle 28. října 2013, bylo uděleno čestné občanství Josefu Kunetkovi za jeho občanskou angažovanost a aktivitu především v novodobé historii města. | více

Fotbalisté Jablonečku přišli ve Dvoře o bod v posledních vteřinách zápasu

04.11.2013 | SPORT | Jablonec nad Jizerou
Nedělní divizní zápas ve Dvoře Králové se hrál na těžkém terénu, ve druhém poločase navíc za hustého deště. Fotbalisté Jablonce nad Jizerou vyhráli díky brankám Rudolfa a Helma první půli, ale ve druhé domácí nejprve vyrovnali a v úplně posledních vteřinách nastavení trefa Kilevníka zajistila domácím všechny body. | více

Přehled fotbalových výsledků 12. podzimního kola

03.11.2013 | SPORT | Pojizeří
Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 2. do neděle 3. listopadu. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů. | více

Jan Farský: Po osmi letech v pozici starosty je čas předat štafetu

03.11.2013 | ZPRÁVY | Semily | foto (9)
Týden od předčasných voleb do Poslanecké sněmovny parlamentu České republiky se vracíme k této události krátkým rozhovorem s Janem Farským, který získal nejvíce preferenčních hlasů v Libereckém kraji, konkrétně 4917 hlasů. Jako starosta Semil byl úspěšným kandidátem i v Pojizeří. | více

Oslabený Turnov neudržel proti Nové Pace těsné vedení

03.11.2013 | SPORT | Turnov
Šlágrem 12. kola divize C bylo utkání spojeného týmu Nové Paky a Nového Bydžova, který vede tabulku, a třetího FK Pěnčín-Turnov. Utkání ovlivnila 19. minuta, kdy byl přísně vyloučen brankář Kolář a i když se hosté dostali po gólu Papouška do vedení, tak v závěru nestačili vzdorovat tlaku domácích, jenž otočili stav třemi góly ve svůj prospěch. | více

03.11.2013 | SPORT | Bozkov | foto (26)
V hitu kola krajského přeboru vyzval třetí Bozkov první Višňovou. Po vyrovnaném poločase se domácí nečekaně rozstříleli a nasázeli do té chvíle neporaženému mužstvu celkem sedm branek! V dalším utkání rezerva FKP Turnov jasně zdolala Mírovou a Sedmihorky doma podlehly Doubí.  | více

Listopadová nabídka Městského kina v Lomnici

03.11.2013 | KULTURA | Lomnice nad Popelkou
Lomnické filmové diváky čeká v listopadu spousta filmových zážitků. K nejzajímavějším snímkům patří Paralelní světy, Rivalové, Cesta za vánoční hvězdou, Pařmeni, Rychle a zběsile 6, Star Trek: Do temnoty nebo nová česká komedie Maturita. | více

03.11.2013 | SPORT | Semily | foto (14)
V tradičním duelu s exdivizním Mšenem byla na městském fotbalovém stadionu v Semilech-Podmoklicích k vidění velká přestřelka. Hosté ve 13. kole krajského přeboru hodně sahali po třech bodech, domácí však nezměrnou bojovností vydolovali alespoň bod za remízu 4:4. | více

Nalezeno článků: 28799, zobrazeno: 23341-23350