Akce Kulturního centra Golf Semily v květnu

03.05.2017 11:21:30 | Autor: KC Golf Semily | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v květnu

Kulturní centrum Golf v Semilech v květnu pořádá mnoho koncertů, divadelních představení a výstav. K nejzajímavějším patří koncert Dvořákova tria, kapely Condurango v čele s Bárou Hrzánovou nebo Symfonický koncert filmové hudby.

VÝSTAVA PRACÍ ŽÁKŮ ZUŠ SEMILY
Od poloviny května ozdobí foyer Kulturního centra výtvory žáků Základní umělecké školy v Semilech. Výstava je přístupná ve všední dny od 7 do 15.30 a v době konání jakékoliv akce v prostorách KC Golf Semily.

Kulturní nabídka v KC Golf v Semilech v květnu 2017:

středa 10. května

T. Jarkovský, J. Vašíček: A DO TŘETICE VŠEHO...
Divadlo Drak je stálicí a zárukou dobrého divadla. Z inscenace A do třetice všeho... se dozvíte, že bez práce nejsou svatební koláče, že kdo přespříliš rozmazluje svoje děti, ten riskuje, že jimi bude sněden, a že krást se opravdu, ale opravdu nevyplácí. Divadelní představení pro školy a školky, ale i pro veřejnost!
V sále KC Golf Semily od 8.40 a 10.30 hod. Vstupné: 50 Kč.

středa 10. května

DVOŘÁKOVO TRIO
Na posledním sedmém koncertu 60. abonentní sezóny KPH se představí Dvořákovo trio, které spojuje tři mladé hudebníky - Ivo Kahánka, Jana Fišera a Tomáše Jamníka - kteří patří k interpretační špičce ve svých oborech.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 100 Kč.

čtvrtek 11. května

MÁJOVÉ ODPOLEDNE PRO SENIORY
Tradiční posezení pro seniory, které v kulturním domě pro starší spoluobčany pořádá Město Semily. K tanci a poslechu zahraje Semilská 12, nechybí doprovodný kulturní program a malé občerstvení.
V sále KC Golf Semily od 14.00 hod. Vstup zdarma.

Bára Hrzánová se v Semilech ukáže jako zpěvačka kapely Condurango

sobota 13. května - Pozor! Koncert se pro náhlou hlasovou indispozici Báry Hrzánové ruší!

BÁRA HRZÁNOVÁ A CONDURANGO
Tvůrčím jádrem kapely Condurango je oblíbená herečka Barbora Hrzánová, která skládá muziku již od dětství. Z jejího pera pochází většina písní, a to jak po textové, tak i hudební stránce. Bára je zakládajícím členem již od studentských let na pražské DAMU. Kapela je žánrově těžko zařaditelná, rozsah je široký od folku, šansonu, přes latinu, čardáše až po čirý bigbeat, každopádně hrají vždy naplno s velkou energií a pozitivní náladou.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 200 Kč. Podrobná pozvánka

úterý 16. května

VYSTOUPENÍ TANEČNÍHO OBORU ZUŠ SEMILY
Taneční vystoupení žáků zdejší umělecké školy. V předsálí kulturního domu připomínáme výstavu žáků výtvarného oboru ZUŠ.
V sále KC Golf Semily od 17.00 hod. Vstupné dobrovolné.

středa 17. května

PODVEČER S DECHOVKOU
Úspěšný projekt veřejných zkoušek dechového souboru Semilská 12 bude i nadále pravidelně pokračovat! Nechte se překvapit novinkami v jejich repertoáru a vylosujte si sami oblíbenou skladbu. Můžete se stát prvními posluchači a zpříjemnit si s dobrou dechovkou podvečery. Pro zájemce o tanec je k dispozici taneční parket. Další setkání se bude konat ve středu 31.května, v úterý 13.června a pokračovat se bude i po prázdninách.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 18.00 hod. Vstupné volné.

sobota 20. května

SYMFONICKÝ KONCERT FILMOVÉ HUDBY
Podkrkonošský symfonický orchestr v letošním roce slaví desáté výročí své existence. K této speciální příležitosti se rozhodli nadělit svým divákům dlouho očekávaný dárek v podobě filmové hudby. Koncert bude nabitý tou nejlepší a nejznámější filmovou hudbou. Vedle světových filmových hitů dostanou prostor i klasické české filmy provázené hudbou Petra Hapky. Významným hostem semilského koncertu je Chrudimská komorní filharmonie, mladé těleso, které si co do interpretace nezadá s profesionálním orchestrem. Obě tělesa se po svých samostatných blocích filmové hudby spojí v jeden velký, 130členný orchestr.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné dle míst v sále: 350; 320 a 290 Kč. S ohledem na atypické uspořádání sálu budou vstupenky k dispozici i na místě před koncertem!!!

úterý 23. května

ZÁVĚREČNÝ KONCERT ZUŠ SEMILY
Koncert žáků Základní umělecké školy Semily pro širokou veřejnost. Účinkují mladí zpěváci, hudebníci, tanečníci, recitátoři a herci.
V sále KC Golf Semily od 18.00 hod. Vstupné dobrovolné.

sobota 27. května

MEZINÁRODNÍ PŘEHLÍDKA SBOROVÉHO FESTIVALU SEMILSKÝ DŽBÁNEK
Třináctý ročník přehlídky sborového zpěvu. Vystoupí domácí sbory Sedmikráska, Čekanky, Jizerka a její Smíšený sbor, soubor z Maďarska NAPSUGÁR CHILDRENS´S CHOIR NYÍREGYHAZA a Dětské pěvecké sbory Rolnička Praha a Vrabčata Jablonec nad Nisou.
V sále KC Golf Semily od 18.00 hod.

úterý 30. května

KONCERT ZUŠ SEMILY
Koncert žáků Základní umělecké školy Semily určený žákům 1. - 5. ročníku základních škol.
V sále KC Golf Semily od 9.00 a 10.15 hod.

úterý 30. května

FUNNY GIRL
Druhý zájezd do Divadla F. X. Šaldy v Liberci pro držitele abonentních legitimací skupiny O v sezóně 2017. "Vstupte do záře reflektorů, aneb slavný muzikál opět dobývá Liberec". Slavný muzikál mapující příběh jedné z největších hereckých hvězd své doby, Fanny Briceové a jejího manžela Nicka Arnsteina. Diva populární ve dvacátých letech minulého století zářila na newyorských divadelních prknech a bavila tisíce lidí, ale v soukromí se jí příliš nedařilo.
Odjezd v 17.30 hod. z autobusové zastávky u drogerie na Riegrově náměstí.

středa 31. května

PODVEČER S DECHOVKOU
Úspěšný projekt veřejných zkoušek dechového souboru Semilská 12 bude i nadále pravidelně pokračovat! Nechte se překvapit novinkami v jejich repertoáru a vylosujte si sami oblíbenou skladbu. Můžete se stát prvními posluchači a zpříjemnit si s dobrou dechovkou podvečery. Pro zájemce o tanec je k dispozici taneční parket. Další setkání se bude konat v úterý 13.června a pokračovat se bude i po prázdninách.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 18.00 hod. Vstupné volné.

Připravují na červen:

Poslední koncert filmové hudby odehraje PSO v Semilech

sobota 3. června

FILMOVÝ KONCERT
Koncertní sérii mimořádně úspěšného programu nabitého tou nejslavnější filmovou hudbou zakončí Podkrkonošský symfonický orchestr v semilském KC Golf v sobotu 3. června 2017. Předprodejové vstupenky jsou sice již dávno vyprodané, ale další budou k dispozici na místě. Podrobná pozvánka

pondělí 5. června

ČOCHTAN VYPRAVUJE (DIVOTVORNÝ HRNEC)
Nestárnoucí muzikál Jiřího Voskovce a Jana Wericha Divotvorný hrnec v osobité úpravě nejslavnějšího českého představitele vodníků Josefa Dvořáka. V komediálním příběhu, hraje hlavní roli hrnec plný zlata. A protože zmíněný hrnec má navíc kouzelnou moc splnit tři přání, není tu nouze o překvapivé dramatické zápletky. Divotvorný hrnec není ovšem pohádkou v tradičním slova smyslu, protože v něm převládají ryze lidské problémy.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 390 Kč.

24. - 25. června

SEMILSKÁ POUŤ
Dvoudenní kulturní program.

Květnová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Samostatné pozvánky a související články:

Poslední koncert filmové hudby odehraje PSO v Semilech

Bára Hrzánová se v Semilech ukáže jako zpěvačka kapely Condurango

Dan Mach: Na Reunion jel za sopkou, ale našel i zajímavé treky a hudbu

Co jste v KC Golf zmeškali v dubnu?

Aktuální nabídka akcí a kultury v Pojizeří:

Květnový program Kulturního centra Střelnice Turnov

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v květnu

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA 

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Nová jablonecká koalice se představila na tiskové konferenci

Na společné tiskové konferenci v hotelu Břízky se představili v pondělí 15. října kandidáti nové trojkoalice (ANO, Piráti a Společně pro Jablonec) na primátora a náměstky. Novým primátorem Jablonce bude dle smlouvy předseda místní organizace a lídr kandidátky hnutí ANO Milan Kroupa. Novým náměstkem primátora pro ekonomiku bude ekonom Štěpán Matek ze Společně pro Jablonec, pozice náměstka pro rozvoj města připadne architektovi Jakubu Chuchlíkovi z Pirátů a pedagog David Mánek z hnutí ANO se stane náměstkem pro oblast humanitní. Více podrobností ve videoreportáži na Našem Jablonecku

Uzavírka sjezdu v Ohrazenicích

Z důvodu výstavby protihlukové stěny v Ohrazenicích dojde v pondělí 15. října k částečné uzavírce provozu na silnici I/35 (km cca 42,00) a na silnici I/10 (sjezdové větve na silnici I/35 ve směru na Liberec). A dále k úplné uzavírce odbočovacího pruhu na Ohrazenice ze silnice I/10 ve směru na Turnov. Doba trvání úplné uzavírky je plánována do 30. 11. 2018, částečná uzavírka do 18. 12. 2018. Z důvodu uzavírky sjezdu v Ohrazenicích dojde k výlukám pravidelných autobusových linek 340, 350, 530 a 550. V obci Paceřice bude pro dopravu ve směru do Turnova zřízena provizorní zastávka Paceřice, obec.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Co se hraje za fotbaly o víkendu?
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 19. až 21. října
Okresní soutěž: Benecko padlo ve Víchové a střídá ho Košťálov C
Okresní přebor: Studenec zvýšil náskok i díky kontumaci z Libštátu
Jilemnický kros se koná již po čtyřiadvacáté

Nejčtenější články

18.10.: Od 21. října se bude zase jezdit z Brodu do Semil přes Mlýnský potok
17.10.: V Semilech přemísťují autobusovou zastávku blíže do centra
16.10.: Z pomníku Riegra v Semilech vyzvedli schránku, je v péči restaurátorek

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT