Ani dobrý výkon Dalmachu na první Rapid Ústí nestačil

06.11.2019 10:42:58 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

V šestém kole futsalové 2. ligy západ Dalmach přivítal na své palubovce zatím nejkvalitnějšího soupeře Rapid Ústí nad Labem, na kterého bohužel nestačil ani prozatím nejlepší výkon Turnovských.

FC Dalmach Turnov - FC Rapid Ústí n. L. 4:8 (1:3)

Na konci 5. minuty se hosté ujali vedení. Turnovská posila D. Novák si poté připsal premiérovou trefu, ale bohužel do vlastní sítě - 0:2. Po akci Pařízka v 8. minutě snížil na 1:2 D. Hurt. Akce se střídaly na obou stranách a další šanci hostů uhasil Pařízek až na brankové čáře. Dobře sehraný roh Ústeckých už ale skončil v bráně - 1:3.

Druhá půle začala pro domácí více než dobře, když se po 22 vteřinách trefil Randák a snížil na 2:3. Následné pokusy hostů dokázal zlikvidovat Filla, a tak se o vyrovnání na 3:3 postaral Šimek! Za minutu a půl bylo u domácích ještě veseleji, protože svoji premiérovou trefu vsítil Petr Havel a dal Turnovu vedení 4:3. Šance se střídaly na obou stranách a Ústí dokonce mělo už 5 faulů, ale byli to právě hosté, kteří udeřili a to hned dvakrát během 50 vteřin zvrátili stav zápasu opět na svoji stranu - 4:5. Domácí se také dopustili pátého faulu a hosté toho z desetimetrového kopu využili a uskočili na dvoubrankové vedení 4:6. A i když Filla další pokus vychytal, hostům pak stačilo 18 vteřin, aby přidali další dvě branky ze hry na 4:8. Turnov poté své dva pokusy z desetimetrového kopu neproměnil a na výsledku se už nic nezměnilo.

Branky: 8. D. Hurt (Pařízek), 21. Randák, 26. Šimek (V. Hurt), 27. Havel (Pařízek) - 5. Krok, 7. vlastní (Novák), 15. Hrdý, 30. Výborný, 31. Krok, 35. Hrdý (10 m kop), 37. Krok, 37. Hrdý.
Rozhodčí: Kresta - Něšněra, Delegát: Houška, ŽK: 15. V. Hurt, 31. Šimek, 36. Tvrdý - 29. Hrdý. ČK: Šimek Jiří. Diváků: 115. FC Dalmach Turnov: Filla - Šimek, Tvrdý, Novák, Pařízek, D. Hurt, V. Hurt, Randák, Fedorko, J. Mencl, Bangha.

11. Interobal Plzeň B     5 0 0 5  11:32   0

Další zápas sehraje Dalmach v nedalekém Jablonci, kde je bude v pátek 8. listopadu ve 20.30 hostit GMM Jablonec.