Černý víkend pro lomnické hokejisty, ze dvou zápasů nemají ani bod

31.10.2018 11:28:55 | Autor: HC Lomnice a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Nepovedený víkend mají za sebou hokejisté Lomnice nad Popelkou, když prohráli sobotní zápas s Frýdlantem 3:1 i nedělní duel s Jičínem v poměru 4:5. V příštím kole v neděli je čeká od 18 hodin na domácím zimním stadionu derby s Turnovem.

HC Frýdlant - HC Lomnice n. P. 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)

Dlouho vedli domácí o jedinou trefu, jejímž autorem byl v 17. minutě Kolman. Ve druhé třetině ale přidali další domácí góly Janda a Kolman. Hosté dlouho nemohli najít odpověď, až v 58. minutě vstřelil alespoň čestný gól Rudiš.

Branky a nahrávky: 17. Kolmann, 33. Janda (Kolmann), 39. Kolmann (Janda) - 58. Rudiš (Maťátko). Rozhodčí: Novák - Krejbich, Hanzlík. Vyloučení: 9:9. Využití:0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 40. Střely na branku:46:20. Průběh utkání:3:0, 3:1. Frýdlant: Novák - Slavík, Klinger, Kolmann, Mečíř, Beran, Balabán, Doubek, Matějka, Čejka, Benda, Šír, Kotrč, Rubeš, Chlum, Janda. Lomnice nad Popelkou: Dulák - Kotula, Kuch,, Lemfeld, Kinčl, Syrovátka Jakub - Rudiš, Junek, Knap David, Knap Daniel, Guselnikov , Matátko, Kalfiřt.

HC Lomnice n. P. - HC Jičín 4:5 (3:0, 1:2, 0:3)

Po první třetině vedla domácí Lomnice 3:0 po zásazích Knapa, Rudiše a Junka. Pak se však cosi zadrhlo a hosté dokázali snížit po druhé třetině na 4:2. Do třetí třetiny vstoupili víc nabuzení hosté a snížili díky brance Žďárského. V předposlední minutě pak vyrovnal Borovec a v úplně poslední minutě rozhodl o výhře Jičína Průšek.

Branky a nahrávky: 3. Knap David (Kuch, Kalfiřt), 8. Rudiš, 19. Junek (Rudiš, Syrovátka L.), 33. Sedmík (Žalud), 36. Žďárský (Sedmík), 38. Guselnikov (Srnský), 53. Žďárský (Krumpholc), 59. Borovec (Žalud), 60. Průšek. Rozhodčí: Hrubý - Serbus, Grundler. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváků: 80. Střely na branku: 25:49. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:5. Lomnice nad Popelkou: Dulák - Kuch, Syrovátka Jakub, Syrovátka Lukáš, Knap David, Kinčl, Kotula, Junek, Maťátko, Rudiš, Mizera, Daňek, Kalfiřt, Zeman, Srnský, Guselnikov. Jičín: Beneš - Boček, Brzák, Mikolášek, Kejmar, Houser, Krumpolec, Nový, Prokop, Král, Průšek, Krejčík, Richter, Hladík, Žďárský, Němec, Borovec, Sedmík, Žalud.

Další utkání 7. a 8. kola: Varnsdorf - Česká Lípa 7:2, Jičín - HC Turnov 1931 7:6 (podrobnosti zde), Česká Lípa - Frýdlant 1:9.