Dalmach byl proti Chotěboři blízko první výhře, nakonec má jen bod

26.10.2021 16:08:14 | Autor: mš, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

V pátém kole 2. ligy západ získali futsalisté FC Dalmach druhý bod sezony, když byli v neděli blízko první výhře v sezoně, ale nakonec jen remizovali 3:3 s týmem FK Boca Chotěboř. V náročnější soutěži je zatím Dalmach na 11. místě tabulky.

FC Dalmach Turnov - FK Boca Chotěboř 3:3 (0:0)

V prvním poločase měl Dalmach více šancí, ale většina střel trefovala pouze hostujícího brankáře a když největší šanci Hurta vyrazil na břevno, šlo se do kabin za bezbrankového stavu.

Druhý poločas už góly přinesl, hned v úvodu dali hosté na 1:0. Dalmach ale do dvou minut zápas otočil góly Nováka a D. Hurta, druhý jmenovaný ještě zvýšil na 3:1. Hosté ještě snížili ve 28. minutě na 3:2. Když už se zdálo, že všechny body zůstanou v Turnově, hostující hráč hezkou střelou setinu před koncem vyrovnal na 3:3.

Branky: 22. Novák, 23. D. Hurt, 26. D. Hurt - 21. Formáček, 28. Staněk, 40. Formáček. Rozhodčí: Čurda, Nagy. Diváci: 100. FC Dalmach Turnov: Semenský - Novák, Veber, Šteffan, Krejčík, Perger, D. Hurt, Špína, Randák, Bakeš, Mencl, Bangha.

V příštím kole hraje Dalmach v neděli 31. října od 19 hodin opět v domácí hale TJ Turnov proti třetímu celku tabulky Wizards DDM Praha.