Dalmach dokázal v Kolíně vyrovnat dvěma góly v posledních minutách

11.12.2018 23:00:47 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Futsalové utkání plné obratů bylo k vidění na kolínské palubovce, kde SKP hostil turnovský Dalmach, trefované tyče, bod nakonec hosté zachraňovali při power-play. Ve velmi slušném utkání na obou stranách bylo k vidění několik pěkných akcí, ve kterých často brankářům pomohla branková konstrukce. Tu nastřelili domácí celkem třikrát, hosté pak ještě o jednu navíc.

SKP Kolín - TJ FC Dalmach Turnov 5:5 (1:2)

Utkání začali lépe domácí a v 7. minutě šli také do vedení Linhartem. Postupně ale hosté převzali iniciativu a potvrdili to i střelecky po čtvrthodině hry. Nejprve srovnal Randák a o minutu později hosty poslal do vedení Pařízek. Tak také skončil první poločas. Hned na začátku druhé části hry vyrovnal Hejduk a dvě slepené branky, Bory a Linharta vrátili vedení na domácí stranu. Hosté ale bojovali a vstřelili kontaktní branku Šimkem. Když ve 37. minutě domácí navýšili své vedení Kovaříkem, zdálo se, že všechny body zůstanou v Kolíně, ale soupeř se odhodlal k power-play, a dvěma góly, od Randáka a Krejčíka, si zajistil celkem spravedlivou remízu.

Turnov touto dvoubodovou ztrátou přišel o pozici lídra soutěže a je druhý, ve všech svých čtyřech odehraných utkání bodovali Tvrdý a Špína. Kolín boduje výhradně v domácím prostředí a drží si 6 místo tabulky, stoprocentní bodovou aktivitu má stále Kovařík.

Branky (asistence): 7. Linhart (Černý), 21. Hejduk (Bora), 25. Bora (Linhart), 26. Linhart (Seifert), 37. Kovařík (Hejduk) - 15. Randák, 16. Pařízek (Tvrdý), 31. Šimek (Vítek), 37. Randák (Tvrdý), 39. Krejčík (Vítek). Rozhodčí: Černý, Velebil, ŽK: 1:4. Diváků: 10. TJ FC Dalmach Turnov: Semenský Martin, Krejčík Aleš, Randák Matěj, Fedorko Jan, Bangha Marek, Tvrdý Vojtěch, Šimek Jiří, Pařízek Michal, Vítek Pavel. Nejlepší hráči: M. Linhart, J. Černý  (oba Kolín), M. Semenský (Turnov).

V dalším kole v neděli 16. prosince od 19 hodin v hale TJ Turnov přivítá Dalmach tým FC Slatina 2006.