Fotbalisté Přepeř v poháru dál postupují, vyřadili i Vysoké Mýto

18.09.2020 22:11:46 | Autor: FK Přepeře a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Fotbalisté FK Přepeře ve středu hráli 2. kolo Mol cupu ve Vysokém Mýtě. Po vyrovnaném průběhu zápasu dokázal v nastavení rozhodnout o postupu hostů Volf po nahrávce Martana. Hráči z Českého ráje se tak mohou těšit na zajímavého soupeře ve 3. kole poháru.

Vysoké Mýto - FK Přepeře 1:2 (1:1)

V prvních dvaceti minutách jednoznačně dominovaly Přepeře, vytvořily si několik gólových šancí. Jednu z nich po Bulířově přesném pasu využil Martan. Ve 39. minutě domácí neproměnili Tomáškem pokutový kop. Ve 42. minutě se jim však po trestném kopu z levé strany a hlavičce Dvořáka podařilo vyrovnat.

Druhý poločas přinesl vyrovnanou hru. V závěru domácí hasili slibné akce jen za cenu žlutých karet. Přesto v 92. minutě Martan unikl po levém křídle, na jeho přesnou přihrávku naběhl Volf a sám před brankářem nezaváhal 1:2.

„Byl to velmi těžký zápas, domácí hráli velmi dobře, ale mohli jsme ho rozhodnout již v první dvacetiminutovce. V závěru docházeli domácím síly a v nastaveném čase jsme rozhodli o postupu. Těšíme se na los 3. kola. Uvidíme, jaký soupeř přijede do Přepeř," uvedl po zápase místopředseda FK Přepeře Miroslav Kvapil.

Branky: 42. Dvořák - 10. Martan, 92. Volf. Rozhodčí: Vít - Arnošt, Haleš, ŽK: 4:1. Diváků: 325. Přepeře: Truksa - Krasnický (83. Elbel), Venc, Nesvadba, Tvaroha - Pavlata, Novotný -Martan, Bulíř (62. Volf), Zaradny (46. Jarosz) - Synek (62. Ježek).

Hráči Přepeř pokračují v náročném programu už v sobotu, kdy hrají 5. kolo ČFL od 16.00 v Ústí nad Orlicí.