Hokejisté Turnova vyhráli ve Frýdlantu

05.02.2020 19:06:46 | Autor: HC Turnov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnov si dobrým výkonem ve všech řadách poradil s druhým týmem soutěže na jeho ledě ve Frýdlantu. Kvůli prohře Lomnice doma s Jičínem se Turnov vrátil na třetí příčku tabulky krajské hokejové ligy.

HC Frýdlant - HC Turnov 1931 1:4 (0:1, 1:3, 0:0)

V první třetině měli hosté díky přesilovým hrám obrovskou střeleckou převahu, ale ujala se jen jediná střela při hře čtyři na čtyři. O výsledku utkání rozhodla druhá třetina, kdy během čtyř minut padly čtyři branky, a bylo rozhodnuto. V poslední části hry hosté, i díky bezchybné zvládnuté obranné činnosti, už žádné komplikace nepřipustily.

Branky: 32. Čejka - 8. Kotyza (Kysela), 31. Kysela (Švík), 33. Kotyza (Kysela, Švík), 35. Kysela, (Zákoutský Jan, Švík). Rozhodčí: Novák - Kaňkovský, Krejbich. Vyloučení: 9:10, navíc Beníšek (Frýdlant) 10 minut a osobní trest do konce utkání. Využití: 0:0, v oslabení: 0:0. Zásahy brankářů: 38:31 (19:5, 6:13, 13:13). Diváků: 194. Frýdlant: Blažek - Němeček, Beran, Bitman, Kolmann, Janda, Doubek - Kotrč, Hlister, Folda, Benda, Jakubec, Kožarik, Beníšek, Rubeš, Matějka, Čejka. Turnov: Března - Duda, Zákoutský Jan, Kysilka M., Zákoutský Jiří, Zákoutský P. - Vondráček, Maděra, Jágr - Kotyza, Švík, Kysela - Hanuš, Hloušek, Hujer - Šimůnek Jiří.

Další výsledky kola: HC Lomnice n. P. - HC Stavební stroje Jičín 2:8 (podrobnosti), HC Česká Lípa - HC Slavoj Liberec 3:5.