I.A třída: Lomničtí fotbalisté smetli 8:1 Doubí

12.06.2019 20:41:50 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Libštát,Košťálov,Horní Branná,Semily,Lomnice nad Popelkou

Pouze hráči Lomnice nad Popelkou se ve 29. kole I.A třídy dočkali bodů, když porazili vysoko 8:1 Doubí. Prohrála Horní Branná v Ruprechticích, Semily ve Stráži pod Ralskem i Košťálov doma s Mimoní.

Ruprechtice - Horní Branná 5:1 (2:0)

od začátku šly páté Ruprechtice za vítězstvím. Po poločase 2:0 sice snížil za hosty J. Paulů, ale domácí pak potvrdili svou výhru dalšími třemi góly.

Branky: 12. a 63. M. Průcha, 34. Šrajbr, 54. Pokorný, 72. Vlach - 52. J. Paulů. Rozhodčí: Koutník - Pešava, Bečvář, ŽK: 0:2. Diváků: 27. Horní Branná: Hofman - Šimůnek, Jirousek, Fiedler - Strmeň, Kobrle, Sládek, Vašek, Jón - J. Paulů (73. Trýzna), Hrdina (63. Rychtr).

Stráž p. R. - Semily 3:1 (3:0)

Druhý tým tabulky byl pro mladý semilský tým silný soupeř. Třígolové vedení domácích zmírnil snížením v 75. minutě kapitán Semil Matěj Hradecký.

Branky: 2. Mitáč, 18. Věchet, 36. Cerman - 75. M. Hradecký. Rozhodčí: Jirák - Rympler, Šubrt, ŽK: 1:1. Diváků: 150. Semily: Zamastil - Sůva, Zelenka, M. Hradecký, Peškar, Káňa, Lukeš (68. Frank), Podzimek (87. O. Hradecký), Vrchovský, Vávra (46. Hruška), Hák (46. Klíma).

Lomnice n. P. - Doubí 8:1 (3:0)

Po posledních nepřesvědčivých výsledcích si domácí chtěli připsat vítězství, a to se jim nakonec povedlo. Od prvních minut se rodily šance jak na běžícím páse a jejich hlavním zahazovačem byl lomnický útočník Morávek. V 6. minutě načal brankové skóre T. Veg, kterému přesně nahrál Drusan. V 17. minutě přidal druhý gól Drahoňovský, kterému přihrával Topič. Poločasové skóre vylepšil ve 36. minutě na 3:0 T. Veg.

V 57. minutě využil chybu domácí obrany ke snížení Herkner, ale pak se už zase rozjel domácí brankostroj dvojice T. Veg a Drahoňovský, když první nastřílel hattrick a druhý čtyři góly. Poslední slovo měl v utkání lomnický reprezentant v severské kombinaci Tomáš Portyk, který v 90. minutě vstřelil gól na 8:1.

Branky: 6., 36. a 67. T. Veg, 17., 65., 69. a 78. Drahoňovský, 90. Portyk - 57. Herkner. Rozhodčí: Ďörď -Martínek, Bukvička, ŽK: 1:3. Diváků: 50. Lomnice: Jezdinský - J. Veg, Gaubman, Bryscejn, Dlouhý - Portyk, Topič, Drusan, T. Veg - Drahoňovský, Morávek (60. Sehnoutek).

Košťálov/ Libštát - Mimoň 2:3 (0:2)

Hosté si vypracovali vedení 0:3, ale utkání ještě zdramatizovaly snižující góly Vancla a Fejfara. Na vyrovnání už ale domácí síly neměli.

Branky: 56. Vancl, 76. Fejfar - 6. Foubík, 20. Hřeben, 54. Hřeben. Rozhodčí: Brož - Horáček, Diringer, ŽK: 0:0. Diváků: 150. Košťálov/ Libštát: Průcha - Fejfar, Klazar (69. Mečíř), Vancl, Klaban, Grafek (77. R. Baudyš), Holovič, Cerman, Koldovský, Kosina, Grosu.