I přes porážku ve Varnsdorfu postoupila Lomnice do play off

06.03.2019 19:47:01 | Autor: HC Lomnice a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Lomnice nenavázala na výkon z minulého kola v Liberci, kdy dokázala po disciplinovaném výkonu porazit místní Slavoj. V sobotu prohrála ve Varnsdorfu o gól 4:3. I přes tuto porážku díky postavení v tabulce si lomnický tým již před posledním kolem základní části zajistil postup do play off.

TJ HC Varnsdorf - HC Lomnice n. P. 4:3 (0:1, 2:0, 2:2)

Pop první třetině hosté vedli díky brance Lemfelda z 11. minuty. Ve druhé části ale domácí otočili stav dvěma góly ve svůj prospěch. Lomničtí pak vyrovnali na 2:2 ve 42. Rudišem a v 57. minutě je poslal do vedení Mizera. Závěr ale znovu patřil domácím kvůli gólům Matějky a Chovance.

Branky a nahrávky: 23. Laakso (Matějka), 32. Fojt (Chovanec), 58. Matějka (Tenkrát), 59. Chovanec (Fojt) - 11. Lemfeld (Rudiš), 42. Rudiš (Mizera, Sehnoutek), 57. Mizera (Rudiš). Rozhodčí: D. Mizera - L. Mizera, Raichelt. Vyloučení: 6:11. Využití: 2:0. V oslabení: 0:2. Diváků: 30. Střely na branku: 23:30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 2:3, 3:4. Varnsdorf: Březéna - Damašek, Černý, Tenkrát, Laakso, Chovanec, Fojt, Oplt, Nedomlel, Matějka, Kvaček, Arnold, Čermák, Damnitz, Ždánský, Horák, Buřič. Lomnice nad Popelkou: Dulák - Martinec, Kotula, Sehnoutek, Kuch, J. Syrovátka, Špaček - Mizera, Junek, Kalfiřt, David Knap, Daniel Knap, Maťátko, Drahoňovský, Lemfeld, Rudiš.

Další utkání 27. kola: Frýdlant - Turnov 5:6 (podrobnosti zde), Slavoj Liberec - Česká Lípa 9:8 sn.