Lomničtí hokejisté prohráli v Jičíně 6:5 po prodloužení

31.01.2019 17:39:49 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Hokejisté Lomnice nad Popelkou hráli v neděli 27. ledna na ledě v Jičíně. Po dramatickém průběhu vyhrál domácí Jičín zápas Liberecké ligy 6:5 v prodloužení.

V dalším kole v sobotu 2. února přijede do Lomnice nad Popelkou k okresnímu derby Turnov. Utkání začíná v 18 hodin.

HC Jičín - HC Lomnice n. P. 6:5p (0:2, 3:1, 2:2 - 1:0)

První třetinu dokázali hosté vyhrát 0:2, ale ve druhé části domácí srovnali na 3:3. Po základním čase byl stav 5:5 a rozhodlo tak až prodloužení. V něm hosté faulovali a hned dvojnásobně, takže Jičín hrál dvojnásobnou přesilovku, a tu osm vteřin před koncem zakončil vítězným gólem Prokop.

Branky Lomnice: 15. Rudiš (Kotula), 19. Lemfeld (Rudiš), 38. Syrovátka L. (Junek), 42. Rudiš, 47. Lemfeld (Maťátko). Rozhodčí: Maštalíř - Doležal, Štrébl. Vyloučení: 10:13. Využití: 4:2. V oslabení: 0:0. Diváků: 100. Střely na branku: 38:24. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 6:5. Jičín: Beneš - Boček, Brzák, Mikolášek, Kejmar, Krumpolec, Prokop, Průšek, Krejčík, Richter, Hladík, Žďárský, Němec, Borovec, Sedmík, Žalud. Lomnice nad Popelkou: Dulák - Syrovátka Jakub, Syrovátka Lukáš, Knap David, Knap Daniel, Kotula, Junek, Maťátko, Rudiš, Mizera, Kalfiřt, Martinec, Drahoňovský, Lemfeld.

Další utkání 22. kola: Česká Lípa - Turnov 5:10 (podrobnosti zde), Varnsdorf - Liberec 7:5, Frýdlant - Česká Lípa 10:3.