Jilemničtí získali v těžkých zápasech na Ostravsku výhru a remízu

14.01.2014 20:46:08 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jilemnice

Turnaje na Moravě, kterých se jilemničtí sáloví fotbalisté docela obávali, nakonec byly poměrně úspěšné. Minule ve Slavičíně vybojovali bod a nyní v Horní Suché dokonce čtyři! Remizovali totiž se Zlínem a porazili jedinou brankou Krause Stonavu.

Další kolo se hraje v sobotu 25. ledna v jilemnické hale a domácí hráče čekají utkání od 15 hodin s FK Adria Nový Bor a od 16 hodin s Chemcomexem Praha. „Poslední tři zápasy základní části budou ještě velmi důležité. Chtěli bychom získat minimálně tři body pro jistotu play off, ale pokud jich bude více, tak to samozřejmě bude lepší a získáme přijatelnějšího soupeře pro čtvrtfinále," řekl prezident SK Sico SC Jilemnice Milan Szabo.

SMR Plus Zlín - SK Sico SC Jilemnice 2:2 (1:1)

Po pěti hodinách na cestě a v mírně oslabené sestavě začali hosté z Podkrkonoší dobře a první branku zařídil ve 13. minutě Machát po asistenci Krause. Po chybě Srkala sice v 15. minutě Zlínští vyrovnali, ale stejný hráč pak zařídil ve druhém poločase druhý gól Jilemnice. Zlín opět vyrovnal, ale přesto byli Jilemničtí se ziskem bodu celkem spokojení.

Branky: 15. Stojaník, 29. Chvíla - 13. Machát, 27. Srkal. Rozhodčí: Daněk, Frajt, ŽK: 0:1.

SC Premium Stonava - SK Sico SC Jilemnice 0:1 (0:0)

Skvěle zachytal opět jilemnický brankář Michal Puš, který udržel nulu. Gólem z otočky rozhodl o třech bodech pro Jilemnici ve 27. minutě kapitán Pavel Kraus. „Kluci splnili vše, co jsme si řekli, na 100 procent a příkladně bojovali. Oporou byl brankář Puš, ale dobře zahráli i všichni ostatní," dodal k zápasu Milan Szabo.

Branky: 27. Kraus. Rozhodčí: Frajt, Mikoška, ŽK: 0:1. Sestava Jilemnice na turnaji: Puš - Vašek, Šnorbert, Machát, Brádle, Srkal, Skála, Kraus.

Další utkání 17. a 18. kola: Chemcomex - Brno 4:1, Nový Bor - Brno 3:3, Chemcomex - Slavičín 9:2, Nový Bor - Slavičín 7:1, Větřní - Vysoké Mýto 3:2, Větřní - Polička 1:1.