Krajští policisté v Harrachově soutěžili v běhu na lyžích

12.02.2018 10:31:07 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Harrachov

Krajští policisté v Harrachově soutěžili v běhu na lyžích

Krajské ředitelství policie Libereckého kraje uspořádalo 30. ledna v Harrachově přebory v běhu na lyžích, kterých se zúčastnilo 72 policistů a zaměstnanců Krajských ředitelství policie Libereckého, Královéhradeckého a Pardubického kraje.

Čestnou funkci ředitele závodů zaujal ředitel Krajského ředitelství policie Libereckého kraje plk. Mgr. Vladislav Husák. Čestnými hosty zimního sportovního klání byli ředitel Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje plk. JUDr. David Fulka a ředitel Krajského ředitelství policie Pardubického kraje plk. Mgr. Jan Švejdar.

„Závody se konaly v biatlonovém areálu Sportovního klubu policie v Harrachově. Účastníci klání soutěžili ve třech věkových kategoriích v klasické i volné disciplíně na tratích 10 a 5 kilometrů. Počasí sportovcům přálo. V noci z pondělí na úterý lehce přimrzlo a v úterý v časných ranních hodinách napadly dva centimetry čerstvého sněhu, což byly pro běžce na lyžích ideální podmínky," uvedla tisková mluvčí Policie ČR Ivana Baláková.

Na Policejním mistrovství České republiky v běhu na lyžích budou reprezentovat Krajské ředitelství policie Libereckého kraje naši sportovci s následujícími výsledky. Na 10 kilometrové trati volnou technikou dosáhl npor. Mgr. Jaroslav Kozák z Územního odboru Semily času 26 minut a 30,9 sekundy a v klasické technice na stejné trati času 32 minut a 12,4 sekundy. Deset kilometrů volně prap. Jiří Major rovněž z Územního odboru Semily uběhl za 28 minut a 10,3 sekundy. Desetikilometrovou trať klasicky překonal za 30 minut a 6,1 sekundy a stejnou trať ještě volně za 26 minut a 1,8 sekundy pprap. Bc. Pavel Kocián z Územního odboru Jablonec nad Nisou.

„V Harrachově šlo především o prezentaci zdravé sportovní aktivity v překrásném horském prostředí. Běh na lyžích vnímají jeho účastníci jako skvělou příležitost k relaxaci i k posílení své fyzické kondice a všem tuto sportovní zimní disciplínu vřele doporučují," dodala Baláková.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Nová jablonecká koalice se představila na tiskové konferenci

Na společné tiskové konferenci v hotelu Břízky se představili v pondělí 15. října kandidáti nové trojkoalice (ANO, Piráti a Společně pro Jablonec) na primátora a náměstky. Novým primátorem Jablonce bude dle smlouvy předseda místní organizace a lídr kandidátky hnutí ANO Milan Kroupa. Novým náměstkem primátora pro ekonomiku bude ekonom Štěpán Matek ze Společně pro Jablonec, pozice náměstka pro rozvoj města připadne architektovi Jakubu Chuchlíkovi z Pirátů a pedagog David Mánek z hnutí ANO se stane náměstkem pro oblast humanitní. Více podrobností ve videoreportáži na Našem Jablonecku

Uzavírka sjezdu v Ohrazenicích

Z důvodu výstavby protihlukové stěny v Ohrazenicích dojde v pondělí 15. října k částečné uzavírce provozu na silnici I/35 (km cca 42,00) a na silnici I/10 (sjezdové větve na silnici I/35 ve směru na Liberec). A dále k úplné uzavírce odbočovacího pruhu na Ohrazenice ze silnice I/10 ve směru na Turnov. Doba trvání úplné uzavírky je plánována do 30. 11. 2018, částečná uzavírka do 18. 12. 2018. Z důvodu uzavírky sjezdu v Ohrazenicích dojde k výlukám pravidelných autobusových linek 340, 350, 530 a 550. V obci Paceřice bude pro dopravu ve směru do Turnova zřízena provizorní zastávka Paceřice, obec.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 19. až 21. října
Okresní soutěž: Benecko padlo ve Víchové a střídá ho Košťálov C
Okresní přebor: Studenec zvýšil náskok i díky kontumaci z Libštátu
Jilemnický kros se koná již po čtyřiadvacáté
Waldorfská školka získala certifikát v projektu Skutečně zdravá škola

Nejčtenější články

18.10.: Od 21. října se bude zase jezdit z Brodu do Semil přes Mlýnský potok
17.10.: V Semilech přemísťují autobusovou zastávku blíže do centra
16.10.: Z pomníku Riegra v Semilech vyzvedli schránku, je v péči restaurátorek

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT