Krajští policisté v Harrachově soutěžili v běhu na lyžích

12.02.2018 10:31:07 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Harrachov

Krajští policisté v Harrachově soutěžili v běhu na lyžích

Krajské ředitelství policie Libereckého kraje uspořádalo 30. ledna v Harrachově přebory v běhu na lyžích, kterých se zúčastnilo 72 policistů a zaměstnanců Krajských ředitelství policie Libereckého, Královéhradeckého a Pardubického kraje.

Čestnou funkci ředitele závodů zaujal ředitel Krajského ředitelství policie Libereckého kraje plk. Mgr. Vladislav Husák. Čestnými hosty zimního sportovního klání byli ředitel Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje plk. JUDr. David Fulka a ředitel Krajského ředitelství policie Pardubického kraje plk. Mgr. Jan Švejdar.

„Závody se konaly v biatlonovém areálu Sportovního klubu policie v Harrachově. Účastníci klání soutěžili ve třech věkových kategoriích v klasické i volné disciplíně na tratích 10 a 5 kilometrů. Počasí sportovcům přálo. V noci z pondělí na úterý lehce přimrzlo a v úterý v časných ranních hodinách napadly dva centimetry čerstvého sněhu, což byly pro běžce na lyžích ideální podmínky," uvedla tisková mluvčí Policie ČR Ivana Baláková.

Na Policejním mistrovství České republiky v běhu na lyžích budou reprezentovat Krajské ředitelství policie Libereckého kraje naši sportovci s následujícími výsledky. Na 10 kilometrové trati volnou technikou dosáhl npor. Mgr. Jaroslav Kozák z Územního odboru Semily času 26 minut a 30,9 sekundy a v klasické technice na stejné trati času 32 minut a 12,4 sekundy. Deset kilometrů volně prap. Jiří Major rovněž z Územního odboru Semily uběhl za 28 minut a 10,3 sekundy. Desetikilometrovou trať klasicky překonal za 30 minut a 6,1 sekundy a stejnou trať ještě volně za 26 minut a 1,8 sekundy pprap. Bc. Pavel Kocián z Územního odboru Jablonec nad Nisou.

„V Harrachově šlo především o prezentaci zdravé sportovní aktivity v překrásném horském prostředí. Běh na lyžích vnímají jeho účastníci jako skvělou příležitost k relaxaci i k posílení své fyzické kondice a všem tuto sportovní zimní disciplínu vřele doporučují," dodala Baláková.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Do konce května můžete podat přihlášky k soutěži Stavba roku 2018

Dne 31. května 2018 ve 12.00 máte poslední možnost podat přihlášku do soutěže Stavba roku Libereckého kraje. Již čtrnáctý ročník události ocení nejlepší stavbu, návrh nebo osobnost stavebnictví. Přihlášky přijímá podatelna krajského úřadu. Soutěž Stavba roku Libereckého kraje vyhlásil letos už počtrnácté Liberecký kraj a partnerské organizace z oblasti stavebnictví. „V letošním roce je vyhlášeno celkem pět kategorií, do kterých je možné přihlásit stavbu, návrh nebo osobnost stavebnictví. Termín ukončení příjmu přihlášek se blíží, proto je nutné si pospíšit," upozorňuje Radka Loučková Kotasová, krajská radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje. Podrobný článek

Semilská knihovna pořádá burzu knih

Městská knihovna Semily pořádá v pátek 1. června od 8 do 17 hodin Burzu knih aneb Vyberte dětem k svátku pěknou knížku! K dispozici ve vestibulu a prostorách Jitřenky bude dětská literatura - knihy, časopisy, leporela, beletrie, naučná literatura a časopisy, výběrová literatura - knihy „jako nové."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přehled fotbalových výsledků devátého jarního kola
Při bezpečnostní akci na železnici se ukázala nekázeň nejen řidičů
Státní okresní archiv v Semilech bude hostit dva koncerty
Podrobný program akce Letnice na statku u Dlasků
V Maškově zahradě v Turnově pořádají 3. ročník bruslařských závodů

Nejčtenější články

19.05.: Menší nehoda zkomplikovala sobotní dopravu v Semilech
20.05.: Přehled fotbalových výsledků devátého jarního kola
18.05.: VIDEO: Práce v semilské Bořkovské ulici finišují

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT