Krajští policisté v Harrachově soutěžili v běhu na lyžích

12.02.2018 10:31:07 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Harrachov

Krajští policisté v Harrachově soutěžili v běhu na lyžích

Krajské ředitelství policie Libereckého kraje uspořádalo 30. ledna v Harrachově přebory v běhu na lyžích, kterých se zúčastnilo 72 policistů a zaměstnanců Krajských ředitelství policie Libereckého, Královéhradeckého a Pardubického kraje.

Čestnou funkci ředitele závodů zaujal ředitel Krajského ředitelství policie Libereckého kraje plk. Mgr. Vladislav Husák. Čestnými hosty zimního sportovního klání byli ředitel Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje plk. JUDr. David Fulka a ředitel Krajského ředitelství policie Pardubického kraje plk. Mgr. Jan Švejdar.

„Závody se konaly v biatlonovém areálu Sportovního klubu policie v Harrachově. Účastníci klání soutěžili ve třech věkových kategoriích v klasické i volné disciplíně na tratích 10 a 5 kilometrů. Počasí sportovcům přálo. V noci z pondělí na úterý lehce přimrzlo a v úterý v časných ranních hodinách napadly dva centimetry čerstvého sněhu, což byly pro běžce na lyžích ideální podmínky," uvedla tisková mluvčí Policie ČR Ivana Baláková.

Na Policejním mistrovství České republiky v běhu na lyžích budou reprezentovat Krajské ředitelství policie Libereckého kraje naši sportovci s následujícími výsledky. Na 10 kilometrové trati volnou technikou dosáhl npor. Mgr. Jaroslav Kozák z Územního odboru Semily času 26 minut a 30,9 sekundy a v klasické technice na stejné trati času 32 minut a 12,4 sekundy. Deset kilometrů volně prap. Jiří Major rovněž z Územního odboru Semily uběhl za 28 minut a 10,3 sekundy. Desetikilometrovou trať klasicky překonal za 30 minut a 6,1 sekundy a stejnou trať ještě volně za 26 minut a 1,8 sekundy pprap. Bc. Pavel Kocián z Územního odboru Jablonec nad Nisou.

„V Harrachově šlo především o prezentaci zdravé sportovní aktivity v překrásném horském prostředí. Běh na lyžích vnímají jeho účastníci jako skvělou příležitost k relaxaci i k posílení své fyzické kondice a všem tuto sportovní zimní disciplínu vřele doporučují," dodala Baláková.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Příroda a snění v obrazech Vladimíra Balcara na smržovském zámečku

Výstava obrazů Příroda a snění v obrazech Vladimíra Balcara bude k vidění ve výstavní síni Zámečku na Smržovce od 7. do 20. ledna 2019. Výstavu můžete zhlédnout během týdne od 8 hodin, v pondělí a středu do 16 hodin, v úterý a čtvrtek do 15 hodin, v pátek do 11.30. Další informace

Kalamitní opatření v Jablonci je k pondělnímu ránu odvoláno

Vedení města Jablonec nad Nisou odvolalo v pondělí ráno kalamitní opatření 1. stupně. Opět začíná platit plán zimní údržby. Z města bylo do pondělí na deponii za městskou halou odvezeno celkem 8300 tun sněhu. Parkovací automaty ve městě zůstávají až do odvolání vypnuté. Více informací na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nejvyšší pojizerská liga pokračovala 12. a 13. kolem
Horská služba hledala vyčerpaného turistu pod vrcholem Smrku
První Centrum odborného vzdělávání ve Frýdlantu je dokončené
Krajský pohár lyžařů pokračoval druhým závodem na Benecku
Ze směnárny v Harrachově si chtěli odnést milion, krádež ale zpackali

Nejčtenější články

18.01.: V Jilemnici je opět k vidění obří sněhový Krakonoš
18.01.: Ze směnárny v Harrachově si chtěli odnést milion, krádež ale zpackali
17.01.: Turnovští atleti přivezli z přeborů ve vícebojích a chůzi sedm medailí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT