Na maškarní do Bozkova přijeli biatlonisti, čerti, Chaplin i šmoulové
21.02.2020 21:48:57 | Autor: pjs | Rubrika: SPOLEČNOST | Obce: Bozkov
Další ročník bozkovských maškarních bálů proběhl v sobotu 15. února. Ty se vyznačují vždy originálními maskami a propojením odpoledních bálů pro děti a večerního řádění dospělých. Večer letos ovládli parket biatlonistka se svými fanoušky, parta čertů, klauni, Charlie Chaplin, čápi se svými komíny, olympští bohové a také zcela modří šmoulové.
Hodnotili samozřejmě nejkrásnější masky večera. K tanci i pro zábavu hrál dj Baly a večer obohatilo i několik vystoupení taneční skupiny Disco Smileis Semily. Kompletní rozsáhlá fotogalerie Karla Čermáka z maškarního karnevalu dospělých zde a dětí zde.
Přehled únorových plesů, bálů a karnevalů v Pojizeří
Předchozí maškarní bály v Bozkově:
2019: Na maškarní do Bozkova přijeli husiti, sestřičky, školka i tanečnice z Ria
2018: FOTO: Na maškarní do Bozkova přijela Sněhurka i herci ze Slunce, seno
2017: FOTO: Na maškarní do Bozkova zavítali vikingové i figurky z člověče
2016: FOTO: Na maškarní do Bozkova dorazili králíci z klobouku i rychlé šípy
2015: FOTO: Na maškarní do Bozkova přilétla včelka Mája i olympští bohové
2014: FOTO: Maškarní v Bozkově nevynechali upíři, piráti ani hokejista Nedvěd
2013: FOTO: Maškarní v Bozkově navštívili neandrtálci, Zadar Prudič i broučci
2012: FOTO: V Bozkově tancovali princezny, upíři, ale i posádka Costa Concordia
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 42 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Setkání turnovského starosty se seniory
Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.
Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí
Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.
Nejnovější články
Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého jarního kola
Kam za sportem a zábavou o víkendu 21. a 22. března
V obci Horka u Staré Paky hořel kolový nakladač
Hasiči pomohli zpět na nohy koni v Benešově u Semil
Na náměstí v Železném Brodě chystají velikonoční trhy
Nejčtenější články
19.03.: Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
19.03.: Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma
20.03.: Hasiči pomohli zpět na nohy koni v Benešově u Semil
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.