Ohlédnutí za 32. ročníkem turnaje přípravek v Lomnici

17.06.2018 17:52:56 | Autor: FC Lomnice a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Ohlédnutí za 32. ročníkem turnaje přípravek v Lomnici

Koncem května byl stadion v Lomnici nad Popelkou již podvaatřicáté dějištěm tradičního fotbalového turnaje starších přípravek, kterého se zúčastnilo zhruba 300 nadějných fotbalistů. Turnaj vyhrálo družstvo Football Talent Academy před Hodonínem a třetími Pardubicemi. Nejlepším zahraničním týmem byl čtvrtý Baník Prievidza.

Patronát pod jednou z nejvýznamnější akcí pořádanou na území ČR převzalo Město Lomnice nad Popelkou spolu s FAČR, KFS Liberec, OFS Semily, rezortem školství a sportu Libereckého kraje a generálním sponzorem firmou RTW Trans.

Význam tohoto populárního turnaje podtrhla skutečnost, že po oba dny ho navštívilo několik osobností, z nichž většina z nich byla přítomna při závěrečném ceremoniálu při udílení cen, medailí a pohárů pro všechna družstva, nejlepším jednotlivcům celého turnaje i z každého družstva, jako třeba předseda OFS Petr Herz, místostarosta města Lomnice nad Popelkou Zdeněk Rajm, bývalý ligový hráč Martin Abraham, majitel firmy RTW Trans Michal Kupka a mnoho dalších.

Úvodní nástup mužstev, při kterém zazněly hymny zúčastněných států, se konal v sobotu po l. odehraném kole v 10 hodin. „Zajišťování účastníků turnaje probíhají prakticky od začátku října, samotná příprava později s menší či větší intenzitou. Všem týmům bylo vyhověno ke stoprocentní spokojenosti. Nepochybně velké poděkování patří všem větším, či menším sponzorům a „bezejmenným" osobám, které při přípravě, nebo přímo při turnaji účinkovaly. Bez jejich pomocných rukou si tak významnou akci nedovedeme představit. Veliké uznání zasluhují pánové rozhodčí P. Ouředník, P. Zboroň, M. Malena a M. Plíšek, kteří nezaujatě odpískali všechny zápasy. Celý turnaj proběhl za krásného počasí. O spokojenosti všech účastníků svědčí již 12 předběžných přihlášek na příští ročník," uvedl ředitel turnaje Michal Sucharda.

 Konečné pořadí: 1. Football Talent Academy, 2. FK Hodonín, 3. FK Pardubice, 4. FC Baník Prievidza, 5. SK Kladno, 6. MFK Chrudim, 7. FC Slovan Liberec, 8. Miedž Legnica, 9. RMSK Cidlina Nový Bydžov, 10. FK Jablonec nad Nisou, 11. AC Sparta Praha U13 dívky, 12. FK Mladá Boleslav, 13. Sparta Brno, 14. FK Kolín, 15. SK Junior Teplice, 16. SK Petřín Plzeň, 17. SK Semily, 18. FK Slovan Hrádek nad Nisou, 19. Lomnice nad Popelkou, 20. FŠ Třebíč.

Nejlepší hráč: Nick Fatoma - Football Talent Academy
Nejlepší střelec: Josef Kořínek - FK Hodonín - 17 gólů
Nejlepší brankář: Zuzana Kožuriková - AC Sparta Praha
Nejmladší hráč: Matyáš Zajíc - FC Lomnice n. P.
Cena fair play: tým FC Baník Prievidza

Předchozí ročníky turnaje:

2017: Na turnaji přípravek v Lomnici triumfovali zaslouženě Sparťané

2016: Lomnický turnaj přípravek vyhrála Plzeň. Ve finále zdolala Pardubice

2015: FOTO: Finále 29. ročníku lomnického turnaje přípravek ovládla Sparta

2014: FOTO: 28. ročník lomnického turnaje přípravek kořistí Sparty Brno

2013: FOTO: Na lomnickém turnaji byla nejlepší přípravka Bohemians 1905

2012: Lomnický turnaj přípravek ovládli hráči FKP Turnov

2011: Turnaj přípravek v Lomnici vyhrál Baník Most

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 31 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jablonec vyhlásil soutěž architektů na novou podobu Slunečních lázní

V pondělí 9. září město Jablonec nad Nisou zveřejnilo ve Věstníku veřejných zakázek a v Úředním věstníku EU architektonickou soutěž, jejímž předmětem je řešení prostoru Slunečních lázní a okolí přehrady v Jablonci nad Nisou. Soutěž má přinést nejen řešení předmětné lokality, ale také partnera pro práci na dalších zásadních místech v okolí jablonecké přehrady. Další podrobnosti na Našem Jablonecku

Seminář ke kotlíkovým dotacím proběhne 16. září na turnovské radnici

Zateplení domu svépomoci, výměna oken a dveří, stavba nízkoenergetického domu, solární panely, zachytávání dešťové vody - i na to lze získat dotaci! V pondělí 16. září od 15 hodin se uskuteční v zasedací místnosti budovy Městského úřadu Turnov, Antonína Dvořáka 335, č. 215 seminář ke kotlíkovým dotacím. Zároveň se zájemci dozví i informace o dotacích pro úspornou domácnost. Elektronický příjem žádostí bude odstartován v pondělí 23. září 2019 od 16 hodin. Odesláním elektronické žádosti si žadatelé zajistí pořadí, ovšem poté je třeba do 10 pracovních dní vytištěnou a podepsanou žádost včetně příloh doručit na adresu krajského úřadu. Více informací ke kotlíkovým dotacím


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zářijové novinky ze semilské knihovny
Skupina Českého poháru volejbalistek se hrála v Turnově
Rozloučení s létem aneb Putování s Večerníčkem v Pelešanech
Komedie Tři v tom pobaví diváky ve Slané
Přehled fotbalových výsledků šestého podzimního kola

Nejčtenější články

12.09.: Slavnost úrody Semilský pecen se koná již pošestnácté
12.09.: Okresní přebor: Mírová v souboji o čelo vyplenila Libštát
14.09.: Přehled fotbalových výsledků šestého podzimního kola

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT