Okresní soutěž: Martinice se výhrou v Horkách posunuly na první místo

05.11.2014 10:33:06 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Poslední kolo podzimní části okresní fotbalové soutěže mělo náboj v tom, že první Vysoké už mělo svůj zápas předehráno a mohly jej předstihnout Martinice. Těm se to nakonec podařilo, když zvítězily v Horkách 5:3. Hosté vedli už 4:1, ale domácí se rozhodně nevzdávali. Dokázali snížit na rozdíl jediné branky, ovšem Martiničtí potvrdili výhru v 88. minutě pátou brankou.

V dalších utkáních Poniklá těsně zdolala jediným gólem Dobiáše Studenec B a potvrdila po podzimu třetí místo. V nervozním utkání měl nejvíce práce rozhodčí Procházka, který udělil dvě červené karty a sedm žlutých. Sedm branek padlo ve Víchové, kde místní rezerva zdolal rezervu rovenskou 4:3. Přepeře B vyhrály 6:2 v Zálesní Lhotě, čtyřmi góly se na jejich výhře podílel Bakoš. Benecko nevyhrálo ani ve 13. zápase, přestože vedlo 1:0, tak hosté z Kruhu do poločasu výsledek otočili ve svůj prospěch a ve druhé části přidali ještě další góly do branky domácích.

Úplně nejvíce gólů - deset, ale viděli diváci v Dolní Branné, v utkání Sport Future Studenec - Tatobity. Domácí vedli po 20 minutách 2:0, avšak poté hosté třemi brankami stav otočili. Ve druhém poločase Tatobity po brejcích dokonce přidaly další dvě branky, ale domácí zabojovali a dokázali ještě vyrovnat na konečných 5:5.

Utkání 13. kola:

Horka - Martinice 3:5 (1:3)
Branky: Nosek, Borůvka, Řeháček - Svoboda 3, Horáček 2. Rozhodčí: Dytrych, ŽK: 1:0, ČK: 1:1.  Diváků: 60.

Poniklá - Studenec B 1:0 (1:0)
Branka: M. Dobiáš. Rozhodčí: Procházka, ŽK: 4:3, ČK: 1:1. Diváků: 70.

Víchová B - Rovensko B 4:3 (2:3)
Branky: Kučera 2 (jedna z penalty), Kuřik, vlastní - Novotný 2, Kinský. Rozhodčí: Janda, ŽK: 0:0. Diváků: 50.

Zálesní Lhota - Přepeře B 2:6 (1:4)
Branky: Michal Pacholík, Fejfar - Bakoš 4, Bým, Karásek . Rozhodčí: Mikule, ŽK: 1:1. Diváků: 30.

Benecko - Kruh 2:5 (1:2)
Branky: Bartoníček, Kouba - Kužel 2, Chomanič, Salátek, Vancl. Rozhodčí: Holman, ŽK: 2:2, ČK: 1:0.  Diváků: 40.

Sport Future Studenec - Tatobity 5:5 (2:3)
Branky: Lukeš 2, Kliner, M. Forbelský, Reichrt - Cimbál 2, Jirásko, Malý, Hůlek ml. Rozhodčí: Lelek, ŽK: 3:1. Diváků: 50.