Ondřej Havelka a Melody Makers ukázali kouzlo swingových písní

07.07.2016 17:33:43 | Autor: Jitka Maděrová | Rubrika: KULTURA | Obce: Karlovice - Sedmihorky

Ondřej Havelka a Melody Makers ukázali kouzlo swingových písní

Stejně jako prázdninové měsíce, i hudební a divadelní Sedmihorské léto je v plném proudu. V úterý 5. července nadchl svým vystoupením Ondřej Havelka se svými Melody Makers sedmihorské publikum. Na další vystoupení už čeká příští týden skupina Jelen a legendární Marta Kubišová.

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers na Sedmihorském létě okouzlili doslova každého. Kromě dokonale odehraných swingových písní a pódiové show, se diváci bavili skvělými - mnohdy situačními - jemnými a gentlemanskými vtipy samotného Ondřeje Havelky, který v rámci koncertu pojal samozřejmě roli hlavního zpěváka, ale také provádějícího mluveným slovem. Za téměř dvouhodinové vystoupení si sedmnáctičlenné osazenstvo pódia odneslo bouřlivý a neutichající potlesk vstoje a několik skvělých přídavků. Pokud příchozí čekali klidný swingový koncert, byli na omylu. Nabití a s úsměvem na rtech odcházeli nejen diváci, ale i vystupující, kteří v zákulisí poznamenali: „Máte tu úžasné publikum a atmosféru. Byla to vzájemná výměna energií, bylo to prostě skvělé!"

Koncert Ondřeje Havelky a Melody Makers v rámci Sedmihorského léta 2016<br />Autor: Jitka Maděrová Pokud chcete prožít nezapomenutelné dovolenkové chvíle a nabít se energií, pak Sedmihorské léto rozhodně nekončí! Už v druhém červencovém týdnu přivítá na svém pódiu v Sedmihorkách u Turnova další dvě akce. V úterý 12. července si přijdou na své příznivci vynikající hudby kapely Jelen. Kdo by neznal písně jako Magdaléna, Co bylo dál? a mnoho dalších? Zároveň půjde o speciální vystoupení této kapely na Sedmihorském létě, kdy exkluzivně zahrají celý set svých písní a k nim navíc písně z nového alba, které vyjde až letos na podzim!

O dva dny později - tedy 14. července - dostanou příznivci legendární Marty Kubišové jednu z posledních příležitostí zažít nenapodobitelnou zpěvačku v této roli. Marta Kubišová oznámila konec hudební kariéry a Poslední recitál, se kterým na Sedmihorském létě vystoupí, je tak možnost, jak ještě vidět a zazpívat si naživo hity jako Nechte zvony znít, Modlitba pro Martu a mnoho dalších nesmrtelných písní, při kterých posluchače příjemně mrazí. Kromě zmíněných čeká Sedmihorské léto 2016 ještě dalších pět akcí.

Zažijte atmosféru Sedmihorského léta, zažijte neopakovatelnou kulturu v Českém ráji. Akce se konají při každém počasí. V areálu je pro většinu diváků připravena obrovská pergola. Více informací na www.sedmihorskeleto.cz

Další akce Sedmihorského léta 2016:

12. 7. - Jelen
14. 7. - Poslední recitál Marty Kubišové
21. 7. - Aneta Langerová - Na Radosti 2016
28. 7. - Rodina je základ státu - Miroslav Etzler, Sabina Laurinová, Robert Trsťan a další - divadelní představení
4. 8. - Honza Nedvěd - Návrat - 50 let na scéně
18. 8. - Vysavač - Bohumil Klepl - One man show
28. 8. - Veselá Trojka

Pozvánka: Ondřej Havelka oslaví 20. výročí Melody Makers na Sedmihorském létě

Hudební léto 2016 aneb Přehled koncertů a festivalů v Pojizeří

Související články:

Jelen zahraje v Sedmihorkách celý svůj repertoár - soutěž o vstupenky!

Vetchý s kolegy exceloval a Sedmihorky se otřásaly smíchem

Britští Smokie nadchli publikum a odstartovali Sedmihorské léto 2016

Rozhovor Smokie Terrry Uttley: Vracet se k vám je fajn

Kompletní přehled akcí Sedmihorského léta 2016

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 14 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Setkání starosty města Turnov s obyvateli ulice Mírová

V pondělí 3. února 2020 se od 16 hodin uskuteční setkání starosty města Turnova Tomáše Hockeho s obyvateli ulice Mírová na Daliměřicích. Ti poslali ke konci roku 2019 dopis, ve kterém radnici vyzývají k rekonstrukci ulice a chodníku.„ Požadavek na opravu Mírové ulice zazněl v lednu minulého roku na setkání s občany," sdělil starosta Tomáš Hocke. A doplnil, že je to i priorita zastupitelů města, kteří pro rekonstrukci této ulice hlasovali na únorovém zasedání zastupitelstva roku 2019 v rámci investičních priorit. Rekonstrukce této ulice se umístila na 22. místě z 29. v projektech do 10 milionů korun. Veřejné projednání problematiky proběhne v zasedací místnosti č. 215 v budově radnice, Antonína Dvořáka 335.

Grafická výzva pro nadějné grafiky

O letních prázdninách se v Městské galerii Vlastimila Rady Železný Brod uskuteční výstava s názvem Skleněný poklad. Výstava představí sortiment sklářských firem ze Železnobrodska. Prostory galerie se tedy zaplní nepřeberným množstvím šperků, figurek a dalších skleněných artefaktů. Jelikož půjde o neobyčejnou výstavu s tajemným názvem, rozhodli jsme se touto cestou vyzvat všechny grafiky, aby zapojili svoji fantazii a pro potřeby výstavy vytvořili plakát. Ten použijeme pro propagaci výstavy. Autor nejenže získá finanční odměnu, ale i možnost prezentovat svoji grafickou nápaditost. Plakát v grafických křivkách a tiskových datech nejlépe ve velikosti A2 můžete posílat na e-mail: kultura@zelbrod.cz nejpozději do 30. 4. 2020.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Lomničtí rozhodli o výhře nad posílenými Predátory až v závěru
Jičín v Turnově udeřil ve druhé třetině
Další budovy v Ralsku půjdou k zemi, kraj zde chce mít čisto a bezpečno
Prvním letošním miminkem Turnova je holčička Nela
Obrazem: Zásadská Pralyže 2020

Nejčtenější články

27.01.: Syn nalezené seniorky v Semilech poděkoval hasičským kynologům
26.01.: Kateřina Janatová: Sedí mi jet si vlastní tempo
25.01.: Obrazem: Závod žactva v biatlonu pořádali ve Vrchlabí

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT