Ondřej Havelka a Melody Makers ukázali kouzlo swingových písní

07.07.2016 17:33:43 | Autor: Jitka Maděrová | Rubrika: KULTURA | Obce: Karlovice - Sedmihorky

Ondřej Havelka a Melody Makers ukázali kouzlo swingových písní

Stejně jako prázdninové měsíce, i hudební a divadelní Sedmihorské léto je v plném proudu. V úterý 5. července nadchl svým vystoupením Ondřej Havelka se svými Melody Makers sedmihorské publikum. Na další vystoupení už čeká příští týden skupina Jelen a legendární Marta Kubišová.

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers na Sedmihorském létě okouzlili doslova každého. Kromě dokonale odehraných swingových písní a pódiové show, se diváci bavili skvělými - mnohdy situačními - jemnými a gentlemanskými vtipy samotného Ondřeje Havelky, který v rámci koncertu pojal samozřejmě roli hlavního zpěváka, ale také provádějícího mluveným slovem. Za téměř dvouhodinové vystoupení si sedmnáctičlenné osazenstvo pódia odneslo bouřlivý a neutichající potlesk vstoje a několik skvělých přídavků. Pokud příchozí čekali klidný swingový koncert, byli na omylu. Nabití a s úsměvem na rtech odcházeli nejen diváci, ale i vystupující, kteří v zákulisí poznamenali: „Máte tu úžasné publikum a atmosféru. Byla to vzájemná výměna energií, bylo to prostě skvělé!"

Koncert Ondřeje Havelky a Melody Makers v rámci Sedmihorského léta 2016<br />Autor: Jitka Maděrová Pokud chcete prožít nezapomenutelné dovolenkové chvíle a nabít se energií, pak Sedmihorské léto rozhodně nekončí! Už v druhém červencovém týdnu přivítá na svém pódiu v Sedmihorkách u Turnova další dvě akce. V úterý 12. července si přijdou na své příznivci vynikající hudby kapely Jelen. Kdo by neznal písně jako Magdaléna, Co bylo dál? a mnoho dalších? Zároveň půjde o speciální vystoupení této kapely na Sedmihorském létě, kdy exkluzivně zahrají celý set svých písní a k nim navíc písně z nového alba, které vyjde až letos na podzim!

O dva dny později - tedy 14. července - dostanou příznivci legendární Marty Kubišové jednu z posledních příležitostí zažít nenapodobitelnou zpěvačku v této roli. Marta Kubišová oznámila konec hudební kariéry a Poslední recitál, se kterým na Sedmihorském létě vystoupí, je tak možnost, jak ještě vidět a zazpívat si naživo hity jako Nechte zvony znít, Modlitba pro Martu a mnoho dalších nesmrtelných písní, při kterých posluchače příjemně mrazí. Kromě zmíněných čeká Sedmihorské léto 2016 ještě dalších pět akcí.

Zažijte atmosféru Sedmihorského léta, zažijte neopakovatelnou kulturu v Českém ráji. Akce se konají při každém počasí. V areálu je pro většinu diváků připravena obrovská pergola. Více informací na www.sedmihorskeleto.cz

Další akce Sedmihorského léta 2016:

12. 7. - Jelen
14. 7. - Poslední recitál Marty Kubišové
21. 7. - Aneta Langerová - Na Radosti 2016
28. 7. - Rodina je základ státu - Miroslav Etzler, Sabina Laurinová, Robert Trsťan a další - divadelní představení
4. 8. - Honza Nedvěd - Návrat - 50 let na scéně
18. 8. - Vysavač - Bohumil Klepl - One man show
28. 8. - Veselá Trojka

Pozvánka: Ondřej Havelka oslaví 20. výročí Melody Makers na Sedmihorském létě

Hudební léto 2016 aneb Přehled koncertů a festivalů v Pojizeří

Související články:

Jelen zahraje v Sedmihorkách celý svůj repertoár - soutěž o vstupenky!

Vetchý s kolegy exceloval a Sedmihorky se otřásaly smíchem

Britští Smokie nadchli publikum a odstartovali Sedmihorské léto 2016

Rozhovor Smokie Terrry Uttley: Vracet se k vám je fajn

Kompletní přehled akcí Sedmihorského léta 2016

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 14 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Podzimní provoz kompostárny na Malém Rohozci

Kompostárnu na Malém Rohozci mohou Turnováci využívat v měsíci říjnu i v listopadu 2019. S příchodem podzimu a podzimních prací na zahradách, je dobré připomenout, že kompostárnu mohou občané využívat v měsíci říjnu každé pondělí, středu a pátek od 9 do 17 hodin. V sobotu od 9 do 12 hodin. Kompostárna bude uzavřena ve státní svátek v pondělí 28. října. Kompostárna bude otevřena i v měsíci listopadu, a to ve stejné dny, avšak jen do 16 hodin. Sobota zůstává stejná od 9 do 12 hodin. Pokud vlastníte biopopelnice, jejich svoz proběhne vždy ve středu a ve čtvrtek, dle jednotlivých lokalit ve městě Turnov.

Pramen Boží voda není pitný, pramen pod Valdštejnem ano

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje, že podle posledních rozborů z října 2019 pramen Boží voda nevyhovuje hygienickým limitům a není pitný. Další turnovský pramen pod Valdštejnem pitný je.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Turnovské kadetky v Hronově prohrály dva tie-breaky
Závody Běhu republiky nejen v Lomnici nad Popelkou
Krajský přebor: Čtvrtá výhra v řadě vynesla Turnov na třetí místo
Kahovec a Sodoma zazpívají na společném koncertě v Jablonečku
Přehled fotbalových výsledků 11. podzimního kola

Nejčtenější články

20.10.: Přehled fotbalových výsledků 11. podzimního kola
19.10.: FOTO: Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
19.10.: Policisté kontrolovali řidiče v celém Libereckém kraji

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT