Přehled fotbalových výsledků desátého podzimního kola
18.10.2015 20:23:43 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří
Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 17. do neděle 18. října. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů.
Divizní mužstva hrála všechna venku, ale fanoušci si dosytosti v sobotu užili fotbal v krajském přeboru, kde se hrály hned dvě derby: Košťálov porazil Lomnici a Bozkov podlehl Sedmihorkám. Rovensko doma získal bod za remízu proti Stráži pod Ralskem.
V okresním přeboru bylo v sobotu hitem zámostní derby Libštát - Košťálov B, které vyhráli hosté a v neděli se utkala další mužstva z čela tabulky, když do Studence přijela Mříčná, ale domácí získali těsnou výhru, a tím se i vrátili do čela tabulky!
Kompletní přehled sportovních akcí o aktuálním víkendu
Divize C
Letohrad - Semily 3:2 (3:1) Podrobnosti
Ústí n. O. - FKP Turnov 2:2 (0:1), na penalty 2:4 Podrobnosti
Jaroměř - Jablonec n. J. 0:2 (0:1) Podrobnosti
Tabulka:
1. | Olympia Hr. Králové | 11 | 8 | 0 | 3 | 27:7 | 26 | 0 | 2 |
2. | Živanice | 11 | 9 | 0 | 2 | 33:12 | 24 | 3 | 0 |
3. | Trutnov | 11 | 8 | 0 | 3 | 28:19 | 23 | 1 | 0 |
4. | Jablonec n. J. | 11 | 6 | 0 | 5 | 23:16 | 20 | 0 | 2 |
5. | Vysoké Mýto | 11 | 7 | 0 | 4 | 20:19 | 20 | 2 | 1 |
6. | Letohrad | 11 | 6 | 0 | 5 | 21:20 | 19 | 0 | 1 |
7. | Kutná Hora | 11 | 6 | 0 | 5 | 22:22 | 19 | 0 | 1 |
8. | Suchdol | 11 | 5 | 0 | 6 | 17:12 | 18 | 0 | 3 |
9. | FKP Turnov | 11 | 6 | 0 | 5 | 20:22 | 17 | 1 | 0 |
10. | Ústí n. O. | 11 | 5 | 0 | 6 | 19:22 | 15 | 1 | 1 |
11. | Nový Bor | 11 | 5 | 0 | 6 | 17:22 | 15 | 2 | 2 |
12. | Dvůr Králové | 11 | 5 | 0 | 6 | 20:24 | 13 | 3 | 1 |
13. | Admira Praha | 11 | 4 | 0 | 7 | 13:19 | 13 | 2 | 3 |
14. | Litol | 11 | 3 | 0 | 8 | 15:27 | 10 | 0 | 1 |
15. | Jaroměř | 11 | 3 | 0 | 8 | 10:26 | 7 | 2 | 0 |
16. | Semily | 11 | 2 | 0 | 9 | 9:25 | 5 | 1 | 0 |
Poslední dva sloupce v tabulce jsou vyhrané a prohrané penalty.
Krajský přebor
Košťálov - Lomnice 3:0 (1:0) Podrobnosti
Bozkov - Sedmihorky 3:5 (2:1) Podrobnosti
Železný Brod - Mšeno 0:2 (0:0) Podrobnosti na Našem Jablonecku
Tabulka:
1. | Chrastava | 10 | 10 | 0 | 0 | 46:9 | 30 |
2. | Sedmihorky | 10 | 8 | 1 | 1 | 28:11 | 25 |
3. | Doksy | 10 | 5 | 1 | 4 | 19:19 | 16 |
4. | Velké Hamry | 10 | 4 | 3 | 3 | 18:20 | 15 |
5. | Č. Lípa | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:18 | 14 |
6. | Bozkov | 10 | 4 | 2 | 4 | 19:23 | 14 |
7. | Skalice | 10 | 4 | 1 | 5 | 24:24 | 13 |
8. | Višňová | 10 | 3 | 3 | 4 | 21:19 | 12 |
9. | Lomnice | 10 | 3 | 3 | 4 | 22:24 | 12 |
10. | Frýdlant | 10 | 3 | 2 | 5 | 29:29 | 11 |
11. | Košťálov | 10 | 3 | 2 | 5 | 18:24 | 11 |
12. | Hejnice | 10 | 3 | 0 | 7 | 17:42 | 9 |
13. | Železný Brod | 10 | 2 | 2 | 6 | 11:16 | 8 |
14. | Mšeno | 10 | 2 | 2 | 6 | 10:18 | 8 |
I.A třída
Rovensko - Stráž p. R. 3:3 (1:3) Podrobnosti
Tabulka:
1. | Hrádek | 10 | 8 | 2 | 0 | 37:13 | 26 |
2. | B. Kostel | 10 | 7 | 1 | 2 | 19:12 | 22 |
3. | Ruprechtice | 10 | 6 | 3 | 1 | 22:12 | 21 |
4. | Cvikov | 10 | 5 | 3 | 2 | 23:24 | 18 |
5. | Stráž p. R. | 10 | 5 | 1 | 4 | 22:15 | 16 |
6. | VTJ Rapid | 10 | 5 | 0 | 5 | 25:20 | 15 |
7. | TJ Desná | 10 | 4 | 2 | 4 | 23:18 | 14 |
8. | Rovensko | 10 | 4 | 1 | 5 | 22:20 | 13 |
9. | Mimoň | 9 | 3 | 2 | 4 | 16:20 | 11 |
10. | Doubí | 10 | 3 | 2 | 5 | 19:29 | 11 |
11. | Kr. Studánka | 9 | 3 | 1 | 5 | 16:20 | 10 |
12. | Rynoltice | 10 | 2 | 1 | 7 | 14:26 | 7 |
13. | Stráž n. N. | 10 | 2 | 1 | 7 | 24:39 | 7 |
14. | Bílá | 10 | 1 | 2 | 7 | 16:30 | 5 |
I.B třída východ
Plavy - Železný Brod 7:2 (2:1)
Zásada - Roztoky 3:2 (1:1)
Jilemnice - Držkov 1:5 (1:2)
Rokytnice - Albrechtice 2:5 (2:0)
Horní Branná - Pěnčín 0:1 (0:1)
Velké Hamry B - Harrachov 5:1 (4:1)
Lučany - Smržovka 3:1 (1:1)
Podrobnosti k I.B třídě východ
Tabulka:
1. | Držkov | 10 | 7 | 2 | 1 | 39:17 | 23 |
2. | Roztoky | 10 | 7 | 0 | 3 | 33:17 | 21 |
3. | V. Hamry B | 10 | 6 | 1 | 3 | 26:14 | 19 |
4. | H. Branná | 10 | 6 | 0 | 4 | 29:15 | 18 |
5. | Pěnčín (JN) | 10 | 6 | 0 | 4 | 24:17 | 18 |
6. | Albrechtice | 10 | 5 | 1 | 4 | 27:27 | 16 |
7. | Plavy | 10 | 4 | 2 | 4 | 20:20 | 14 |
8. | Zásada | 10 | 4 | 2 | 4 | 16:23 | 14 |
9. | Jilemnice | 10 | 4 | 1 | 5 | 12:14 | 13 |
10. | Smržovka | 10 | 3 | 2 | 5 | 16:20 | 11 |
11. | Lučany | 10 | 3 | 1 | 6 | 18:32 | 10 |
12. | Rokytnice | 10 | 3 | 0 | 7 | 17:26 | 9 |
13. | Ž. Brod B | 10 | 3 | 0 | 7 | 21:43 | 9 |
14. | Harrachov | 10 | 2 | 2 | 6 | 15:28 | 8 |
I.B třída západ
Přepeře - Holany 1:3 (1:2) Podrobnosti
Tabulka:
1. | Přepeře | 10 | 9 | 0 | 1 | 41:4 | 27 |
2. | Holany | 10 | 8 | 1 | 1 | 38:10 | 25 |
3. | Pěnčín (LI) | 10 | 7 | 0 | 3 | 32:17 | 21 |
4. | Loko Č. Lípa | 10 | 6 | 2 | 2 | 24:17 | 20 |
5. | Jenišovice | 10 | 6 | 1 | 3 | 27:18 | 19 |
6. | Doksy B | 10 | 4 | 1 | 5 | 29:26 | 13 |
7. | Rozstání | 9 | 4 | 1 | 4 | 25:25 | 13 |
8. | Hrádek B | 10 | 2 | 6 | 2 | 24:27 | 12 |
9. | Hodkovice | 10 | 3 | 3 | 4 | 19:24 | 12 |
10. | Frýdlant B | 10 | 3 | 0 | 7 | 15:32 | 9 |
11. | Bulovka | 10 | 2 | 2 | 6 | 10:23 | 8 |
12. | Osečná | 9 | 2 | 1 | 6 | 24:32 | 7 |
13. | Mšeno B | 10 | 1 | 3 | 6 | 20:34 | 6 |
14. | Zákupy | 10 | 1 | 1 | 8 | 13:52 | 4 |
Okresní přebor
Libštát - Košťálov B 2:3 Fotogalerie z utkání
Bělá - Nová Ves 3:1
Stružinec - Poniklá 2:1
Mírová - Jilemnice B 8:1
Přepeře B - Lomnice B 0:2
Bozkov B - Horní Branná B 8:2
Studenec - Mříčná 1:0 Fotogalerie z utkání
Podrobnosti k okresnímu přeboru
Tabulka:
1. | Studenec | 11 | 9 | 1 | 1 | 28:9 | 28 |
2. | Libštát | 11 | 8 | 2 | 1 | 41:14 | 26 |
3. | Mříčná | 11 | 7 | 1 | 3 | 36:18 | 22 |
4. | Bozkov B | 11 | 6 | 2 | 3 | 48:32 | 20 |
5. | Košťálov B | 11 | 6 | 2 | 3 | 24:23 | 20 |
6. | Bělá | 11 | 6 | 0 | 5 | 25:25 | 18 |
7. | Nová Ves | 11 | 5 | 0 | 6 | 18:19 | 15 |
8. | Lomnice B | 11 | 4 | 2 | 5 | 29:32 | 14 |
9. | Přepeře B | 11 | 4 | 1 | 6 | 17:26 | 13 |
10. | Poniklá | 11 | 3 | 1 | 7 | 22:24 | 10 |
11. | Stružinec | 11 | 3 | 1 | 7 | 21:27 | 10 |
12. | Mírová | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:41 | 10 |
13. | Jilemnice B | 11 | 3 | 0 | 8 | 17:48 | 9 |
14. | Horní Branná B | 11 | 2 | 2 | 7 | 18:30 | 8 |
Okresní soutěž
Horka - Vysoké 1:4
Zálesní Lhota - Kruh 4:5
Víchová - SK Studenec B 3:0 Kontumace
Libštát B - Tatobity 6:2
Benecko - Martinice 0:13
Rovensko B - SF Studenec 6:3
Tabulka:
1. | Vysoké n. J. | 10 | 8 | 1 | 1 | 37:8 | 25 |
2. | Víchová | 10 | 7 | 1 | 2 | 23:12 | 22 |
3. | Kruh | 10 | 6 | 1 | 3 | 31:19 | 19 |
4. | SF Studenec | 10 | 5 | 2 | 3 | 30:19 | 17 |
5. | Martinice | 10 | 5 | 1 | 4 | 43:27 | 16 |
6. | Tatobity | 10 | 4 | 3 | 3 | 20:25 | 15 |
7. | Rovensko B | 10 | 4 | 0 | 6 | 22:22 | 12 |
8. | Libštát B | 10 | 4 | 0 | 6 | 30:34 | 12 |
9. | Zálesní Lhota | 10 | 3 | 1 | 6 | 21:28 | 10 |
10. | Horka | 10 | 3 | 1 | 6 | 14:22 | 10 |
11. | Benecko | 10 | 3 | 1 | 6 | 16:47 | 10 |
12. | SK Studenec B | 10 | 1 | 2 | 7 | 18:42 | 6 |
Mládežnický fotbal: Spojený dorost Semil a Bozkova vede krajský přebor + tabulky
Na postu hlavního trenéra SK Semily Procházku střídá Abraham
Související články:
Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého podzimního kola
Mládežnický přehled: Přípravka Jilemnice bojovala s Horní Brannou
Dvěma turnaji odstartoval nový ročník meziokresních výběrů LKFS
Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola
Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého podzimního kola
Přehled fotbalových výsledků a tabulek šestého podzimního kola
Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého podzimního kola
Otevření vrchlabského stadionu objektivem Oldy Johana + zápas SG Vrchlabí - Sparta
Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého podzimního kola
Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího podzimního kola
Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého podzimního kola
Přehled fotbalových výsledků prvního podzimního kola
Fotbalové kuriozity 4 aneb Vtipné momenty při zápasech na jaře 2015
Další aktuální fotbalové informace čtěte v rubrice SPORT - Fotbal
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Webové stránky kraje získaly novou podobu
Přívětivější vizuální zpracování, snadnější dostupnost informací, strukturované stránky krajských odborů, formuláře na jednom místě či přehledné aktuality. To vše a mnoho dalšího přináší nová podoba webových stránek Libereckého kraje. Adresa zůstává neměnná, a to https://www.kraj-lbc.cz/. „Vzhled, funkčnost a přehlednost webu kraje již potřebovaly výraznou změnu. Jsem rád, že můžeme nyní spustit novou verzi stránek. Běžný uživatel samozřejmě najde veškeré informace stále na stejném místě tak, jak je zvyklý, a to na https://www.kraj-lbc.cz/," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.
Kraj hledá Památku roku pro letošek. Nominace přijímá do 30. dubna
Již jen několik dní je možné přihlásit se do devátého ročníku soutěže Památka roku 2023 Libereckého kraje; termín vyprší 30. dubna. Soutěž, jejímž cílem je upozornit na úspěšné obnovy kulturních památek a poukázat na ojedinělé stavby v našem regionu, vypisuje Liberecký kraj. „Skutečně velice stojíme o to, aby se nám hlásilo co nejvíce majitelů úspěšných obnov památek. Jejich obnovy jsou inspirací příkladem pro ostatní majitele," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovního ruchu Libereckého kraje. Předchozí článek
Nejnovější články
Kasteláni myslí i na hendikepované návštěvníky
Služební pes Max vypátral v lese u Harrachova dva zloděje
Liberec je nově na mapě evropské železnice
Den otevřených dveří pořádají na stanicích HZS Libereckého kraje
Přehled fotbalových výsledků a tabulek šestého jarního kola
Nejčtenější články
28.04.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek šestého jarního kola
27.04.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 26. dubna do 1. května
27.04.: Mistrovství České republiky v ROB se koná v okolí Turnova
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks |
RSSJakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.