Přepeře i v oslabené sestavě jasně vyhrály v Zákupech

27.10.2015 10:58:18 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Po skončení dlouhé vítězné série remízou a poté i první prohře s Holany chtěli fotbalisté Přepeř opět napravit dojem. Do Zákup jeli oslabení o mnoho hráčů, ale nakonec se jim povedlo zvítězit a možná znovu i načít další sérii bez obdržené branky.

Při zaváhání druhých Holan v Pěnčíně, který doma vyhrál 1:0, mají Přepeře na čele tabulky I.B třídy zápas opět slušný náskok pěti bodů.

Zákupy - Přepeře 0:3 (0:2)

Přepeře přijely do Zákup v hodně okleštěné sestavě. Kromě dlouhodobě zraněných (Peškar, Pěnička, Rohacký) absentovali brankář Vrabec, Kupka, Hartman, Martínek, T, Horák, Cimbál, Tušer a Žabokrtský. Takže z absentujících hráčů by se poskládala kvalitní jedenáctka. Na lavičce s nadsázkou zbyli jen rekonvalescent Baudys, třiapadesátiletý Koucký, nohejbalista Janda a „stodvacetikilový" sekretář Bým. Když se navíc v 10. minutě zranil stoper Feri, nevypadalo to vesele...

Přesto hráči Přepeř začali aktivně, po levé straně unikl Císař, předložil míč před branku Trčovi, ale ten trestuhodně zaváhal a nedopravil míč do prázdné branky. Druhý pokus v 17. minutě Trč již využil. Po přihrávce Tokana propálil vše, co mu stálo v cestě - 0:1. Na konci poločasu našel Baudys Tokana, ten to vzal na sebe a z 25 metrů trefil výstavní ranou na zadní tyč zvýšil na 0:2.

V 59. minutě Ondra Horák prošel přes pět domácích hráčů, narazil si o brankáře a zvýšil na konečných 0:3. Poté se hrál se celkem nezáživný fotbal s množstvím chyb na obou stranách, ale bylo vidět, že větší kvalita je na straně Přepeř, které také zaslouženě vyhrály.

Branky: 17. Trč, 43. Tokan, 59. O. Horák. Rozhodčí: Paulů - Řeháček, Mengr, ŽK: 2:0. Diváků: 60. Přepeře: Kumprecht - Hrmo, Havlín, Feri (11. Baudys), Kvapil - Trč (86. P. Janda), O. Horák, V. Hurt, Císař - Rakouš (83. Bým), Tokan.