Program jilemnického kina v říjnu

09.10.2020 15:23:56 | Autor: IC Jilemnice a Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Jilemnice

Program jilemnického kina v říjnu

Promítání kina přerušeno do 25. 10.! Kino 70 Jilemnice nabízí i v říjnu zajímavý program. Můžete vybírat mezi českými novinkami Šarlatán, Princezna zakletá v čase, Bábovky, Ženská pomsta a Karel či americkými hity Červený střevíček a 7 statečných, Greenland: Poslední úkryt a Rodina na baterky.

Aktuální doplnění 9. 10. 2020:

Na základě Nařízení Vlády ČR z 8. 10. 2020 od 12. do 25. října ruší SD Jilm všechny plánované divadelní, hudební a společenské akce, včetně promítání Kina 70.

V případě projekce ve 3D je nutné použití 3D brýlí pro systém Dolby 3D. Tyto brýle je možné zakoupit spolu se vstupenkou v pokladně kina i v Informačním centru za cenu 30 Kč. Tyto brýle se stávají majetkem diváka a může je používat opakovaně.

PINOCCHIO

Neděle 4. 10. 17.00
Řezbář Geppetto vychovává oživlou loutku Pinocchia jako vlastního syna. Pinocchio však není zrovna nejvzornější klučina a nechá se lehce svést k rošťárnám, díky nimž prožívá nespočet napínavých dobrodružsví. Jednoho dne je podveden, unesen a honí ho bandité tajemným světem plným neuvěřitelných nestvůr - z břicha obří ryby se přes zemihraček dostane až na pole zázraků. Podaří se Pinocchiovi uniknout a splnit si svůj sen stát se opravdickým klukem?
Itálie/V. Británie/Francie - dobrodr./rodinný - dabing - 125 min. Vstupné 130 Kč.

POSTIŽENI MUZIKOU

Neděle 4. 10. 20.00
Co byste dělali, kdyby vám osud nadělil kromě radosti také celoživotní handicap? Členové The
Tap Tap, kapely z Jedličkova ústavu složené ze studentů s postižením (nebo spíš „kriplů", jak by řekli oni sami), v tom mají jasno. Jedou naplno a užívají si každou min.utu. Zpívají, hrají, milují, cestují, baví se. Všechny je zároveň spojuje láska k muzice a nadšení z koncertování v orchestru, který před více než dvaceti lety založil kapelník Šimon Ornest. The Tap Tap se pod jeho vedením vypracovali na úspěšné hudební těleso, které má za sebou řadu vydaných CD, desetitisíce fanoušků a stovky odehraných koncertů u nás i po celém světě, o čemž se většině ostatních kapel jen zdá.
Česko - dokumentární - 80 min. Vstupné 110 Kč.

Beseda Krkavčí matka proběhne v jilemnickém kině Beseda s Veronikou Hurdovou

 

Středa 7. 10. 17.00
Beseda s Veronikou Hurdovou na témata spojená s výchovou dětí, unschoolingu a i téma smrti, která je byla a bude součástí našich životů se koná ve středu 7. října od 17 hodin v Kině 70 Jilemnice. Veronika Hurdová je autorkou blogu Krkavčí matka, za který získala cenu Křišťálová lupa. Vstupné: 220 Kč (předprodej v MC Rodinka a v IC Jilemnice). Pořadatel: MC Rodinka Jilemnice, mohrova.leona@centrum.cz. Samostatná pozvánka

ŠARLATÁN

Čtvrtek 8. 10. 19.30
Česko/Irsko/Polsko/Slovensko - životopisný/drama - 118 min. Vstupné 130 Kč.

PRINCEZNA ZAKLETÁ V ČASE

Pátek 9. 10. 17.00
Česko - pohádka - 115 min. Vstupné 130 Kč.

LÉTO PATŘÍ REBELŮM

Neděle 11. 10. 17.00
Léto je konečně tady! Jonáš se jako každý rok těší na svého dědu Bernarda, se kterým vždycky prožil ty nejlepší prázdniny. Letos je to ale jiné, z dědečka se stal pěkně nerudný chlapík. Jonáš má tedy před sebou velkou výzvu - musí dědovi vrátit chuť užívat si života. Teď jen musí vymyslet, jak na to. Díky tomu ho čeká bouřlivé léto plné dobrodružství, zážitků a nevšedních přátelství.
Slovensko/Německo - rodinný/dobrodružný - dabing - 90 min. Vstupné 130 Kč.

BÁBOVKY

Neděle 11. 10. 20.00
Česko/Slovensko - romantický/drama/komedie - 97 min. Vstupné 130 Kč.

LAOS - PO PROUDU MEKONGU

Pondělí 12. 10. 18.00
Přednáška cestovalů Pavla Chluma a Petra Kvardy.
Cestopisná přednáška. Vstupné 80 Kč.

ŽENSKÁ POMSTA

Úterý 13. 10. 19.30
ČR - komedie - 88 min. Vstupné 130 Kč.

ČERVENÝ STŘEVÍČEK A 7 STATEČNÝCH

Pátek 16. 10. 17.00
Baculka Sněhurka najde pár kouzelných červených střevíčků, které ji promění na hubeňoučkou krasotinku. Má to ale jeden háček! Střevíce patří zlé čarodějnici a ta, když zjistí, že zmizely, použije veškerá kouzla a čáry, aby je dostala nazpět. Jakoby nestačilo, že má Sněhurka plné ruce práce s ježibabou, do cesty se jí musí ještě připlést sedm neodbytných trpaslíků, kteří od ní chtějí pusu!
Jižní Korea - animovaný/rodinný - dabing - 83 min. Vstupné 130 Kč.

ŽÁBY BEZ JAZYKA

Neděle  18. 10. 20.00
Rodinný příběh jednoho dne Jaroslava K. a jeho nejbližší rodiny. Jaroslav K. bojuje o svoje děti, a aby je získal od svojí krásné ženy Blanky, musí se vyrovnat nejen se svojí dominantní matkou Dorotou, ale hlavně se musí poprat se svými nejtemnějšími stránkami a démony. Na jeho metaforické cestě, která je strukturovaná jako počítačová hra, bude muset obětovat víc než by kdokoliv z diváků předpokládal.
Česko/Slovensko - drama - 116 min. Vstupné 120 Kč.

MNOHO SVĚTŮ

Středa 21. až neděle 24. 10.
Tradiční festival dokumentárních filmů zaměřených na lidská práva.
Více informací a program na www.mnohosvetu.cz. 

NIGHTLIFE: NA TAHU

Neděle 25. 10. 17.30
Co všechno se může stát během jedné noci a jednoho rande, které tak romanticky a nadějně začalo? Skoro všechno. Dlouhou sérii katastrofických situací zažívá v nové komedii „Nightlife: Na tahu" Elyas M‘Barek známý z komedií Fakjů a z Téměř dokonalých tajemství.
Německo - komedie - dabing - 111 min. Vstupné 130 Kč.


KAREL

Úterý 27. 10. 17.30 a 20.00
Celovečerní dokumentární film Karel přináší ojedinělý pohled do soukromí a do duše Karla Gotta. Renomovaná režisérka Olga Malířová Špátová natáčela s Karlem Gottem po dobu celého jednoho roku a díky jeho upřímné otevřenosti vznikl nezvykle osobní až intimní pohled na život slavného zpěváka, jaký se doposud široké veřejnosti, ani jeho skalním příznivcům, nenaskytl. Zároveň v něm nechybí Gottův nadhled a humor.
Česko - dokumentární - 127 min. Vstupné 120 Kč.

GREENLAND: POSLEDNÍ ÚKRYT

Čtvrtek 29. 10. 19.30
John s rodinou se vydává na nebezpečnou cestu, aby našel útočiště, před obrovskou kometou rychle se blížící k Zemi. Budeme svědky zběsilého útěku do bezpečí. Podaří se jim najít poslední úkryt před globální apokalypsou a najít nový bezpečný domov?
USA - thriller/katastrofický/akční - titulky - 119 min. Vstupné 130 Kč.

RODINA NA BATERKY

Pátek 30. 10. 19.00
Trochu nesoudržná rodinka Mitchellových se vydá na velký výlet, který jim však zkomplikuje vzpoura spotřebičů! O zábavu a dobrodružství nebude nouze...
USA - animovaný/rodinný - dabing - 100 min. Vstupné 130 Kč.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Beseda Krkavčí matka proběhne v jilemnickém kině
Program jilemnického kina v září

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zmírnění opatření proti koronaviru od 23. listopadu

Mezi nejdůležitější přijaté změny od 23. listopadu patří zkrácení úplného zákazu volného pohybu osob ze současných 21 hodin na dobu od 23 hodin do 4.59 druhého dne. Mezi výjimky ze zákazu nově přibude cesta zpátky do místa bydliště. Nově bude možné konat svatby, pohřby, bohoslužby či uzavření registrovaného partnerství v počtu do 20 osob. Zvýší se i limit pro shromažďování nepříbuzných osob, a to ze dvou na šest. Nově budou umožněna i náboženská shromáždění, ale opět jen do 20 osob a za dodržení nařízených hygienických opatření. V oblasti maloobchodu a služeb je umožněn také venkovní prodej vánočních stromků, kaprů a vánočních ozdob. Obchody budou moci mít otevřeno také až do 23 hodin a nově budou moci na žádost myslivců, kvůli prevenci výskytu afrického moru prasat, mít otevřeno i prodejny zbraní a střeliva.

Zdravotní potvrzení od lékaře musí uchazeč o studium doložit i nyní

Žáci devátých tříd, kteří se rozhodli pokračovat ve studiu na střední škole, kde je požadována talentová zkouška, mají termín odevzdání přihlášek do 30. listopadu 2020. Jedná se o všechny umělecké školy a sportovní gymnázia. Podmínkou přijetí ke vzdělání na tyto školy zpravidla bývá také potvrzení dětského lékaře, že je uchazeč ke studiu na vybrané škole zdravotně způsobilý. Tento postup je třeba dodržet i v době, kdy je vyhlášen nouzový stav. Ačkoliv je teprve listopad, děti v posledním ročníku základních škol a jejich rodiče již nyní stojí před nelehkou volbou, jakému studijnímu oboru se bude žák nadále věnovat. Pokud se rozhodli pro střední uměleckou školu nebo sportovní gymnázium, je třeba si pospíšit a přihlášku podat již do 30. listopadu 2020.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Strážní a informační službu v Krkonoších podpořila Nadace ČEZ
Na zdraví řemeslu: Křišťálové údolí představí série krátkých videí
Turnovská radnice změnila webové stránky
Od 23. listopadu je turnovská knihovna otevřená přes výdejní okénko
Hoří Jilemnická bouda na Horních Mísečkách

Nejčtenější články

24.11.: Hoří Jilemnická bouda na Horních Mísečkách
22.11.: Klára Kůželová: Je potřeba pečovat o duši, to nás waldorf učil
21.11.: Řídil nákladní auto v Turnově opilý a narazil do kruhového objezdu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT