Sedmihorky doma podlehly Železnému Brodu

29.04.2019 21:28:40 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Rovensko pod Troskami,Karlovice - Sedmihorky,Železný Brod

V dalším jarním kole krajského přeboru nezískali naši zástupci ani bod. Sedmihorky domy prohrály těsně 1:2 s Železným Brodem a Rovensko nestačilo na druhý celek tabulky Skalici. Ve třetím kole poháru Sedmihorky vypadly se Skalicí a Rovensko teprve hraje ve středu s Višňovou.

Sedmihorky - Železný Brod 1:2 (1:2)

V 8. minutě po rychlé akci otevřel skóre zápasu brodský Hloušek. Ve 29. minutě domácí vyrovnali po akci Randáka a střele z rohu malého vápna. Ve 36. minutě šťastnou střelou vrátil vedení železnému Brodu znovu Hloušek.

Ve druhém poločase hráli hosté pozorně z obrany a hlídali si náskok. V 75. minutě se uvolnil domácí Novotný, ale prázdnou bránu překopl. V závěru hosté vyloženě zdržovali, ale uhráli tak cennou výhru. V 80. minutě dostal kuriózně červenou kartu za komentování výroků rozhodčího sedmihorský Zachoval, který na lavičce ani nenastoupil do hry.

„Měli jsme horší první poločas, soupeř byl běhavější a všechny šance, co měl, dokázal využít. Pro nás je to zklamání, čekají nás teď těžké zápasy s Novým Borem, Višňovou a Hrádkem," dodal k utkání asistent trenéra Sedmihorek Miloslav Kobrle.

Branky: 20. Randák - 8. a 35. Hloušek. Rozhodčí: Mizera - Čurda, Vrtal, ŽK: 4:2, ČK: 1:0 (80. Zachoval). Diváků: 100. Sedmihorky: Koudelka - Novotný, Marek, Holý, Čermák - Hořák (76. Hořák), Močkovský (86. Najman), Randák, Kroupa (82. Janata) - Uhlíř (76. Beneš), Kodr. Železný Brod: Kopal - K. Makula, Šilhán, T. Kotlár, Musílek, Picek, Kysela (86. Olyanin), Aubrecht, Hloušek, Král, Vanc (46. M. Kotlár).

Skalice - Rovensko 5:1 (1:0)

na začátku měli hosté šance, ale neproměnili je a dostali v 19. minutě gól po rohovém kopu. Ve druhém poločase už hosté nestačili a domácí zvýšili až na 4:1. za tohoto stavu ještě mohl korigovat zápas L. Malý, ale příležitost nevyužil.

„Skalice potvrdila, že je na vítězné vlně. Nás čeká těžkých 14 dní, kdy hrajeme sobota, středa, sobota, středa a pak už nadstavba," připomněl hrající trenér Rovenska Jaroslav Mencl, že další zápas čeká jeho svěřence už ve středu 1. května v Rovensku od 17 hodin v poháru proti Višňové.

Branky: 19. a 81. Sedláček, 47. Stejskal, 56. Tschakert, 61. Demke - 63. Valentin. Rozhodčí: Šůma - Mizera, Lopuszynski, ŽK: 0:3. Diváků: 150. Rovensko: Prokopec - Mach, Drahovzal, Vítek, Kočí - Krejčík (46. A. Pařízek), Štěpnička, Bangha (55. Valentin), M. Pařízek, Vágenknecht - L. Malý (74. Mencl).

3. kolo krajského poháru:

Sedmihorky - Skalice 0:3 (0:2)

Ve středu 24. dubna fotbalisté Sedmihorek hráli v poháru duel se Skalicí. Ten jim ale moc nevyšel a už po prvním poločase prohrávali o dva góly. Moc nepomohlo ani vyloučení Marcela Špíny po druhé žluté kartě ve 39. minutě. Ve druhém poločase pak hosté potvrdili výhru a postup ještě třetí brankou.

Branky: 35. Demke, 45. Lebruška z penalty, 51. Sedláček. Rozhodčí: Smoleňák - Vrtal, Klement, ŽK: 2:2, ČK: 1:0 (39. Špína). Diváků: 20. Sedmihorky: Vaníček - Čermák, Randák, Marek, Špína, Kroupa, Močkovský, Kaiser (74. Najman), Janata (46. Novotný), Kodr, Holý.