Turnovské házenkářky doma rozstřílely béčko Vršovic

27.10.2018 17:58:29 | Autor: TJ Turnov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovské házenkářky doma rozstřílely béčko Vršovic

Turnovské družstvo žen hostilo v neděli 21. října hráčky z „béčka" pražských Vršovic. Pražanky byly před utkáním v druholigové tabulce se dvěma body na 7. místě, těsně nad turnovským celkem.

TJ Turnov - Sokol Vršovice B 24:11 (14:8)

Turnovské házenkářky vedly v 8. minutě 4:2, ale hostující dokázaly do 11. minuty získat vedení na svoji stranu a vedly 4:5. To však netrvalo dlouho. V 15. minutě svítil na ukazateli stav 7:5 a o dalších šest minut později vedly turnovské hráčky 10:6. Své vedení do konce prvního poločasu Turnovanky navýšily na šestibrankové vedení 14:8.

Druhý poločas byl zcela v režii domácích hráček, které, ač se nedokázaly vyvarovat technickým chybám, byly úspěšné střelecky, zlepšily obrannou činnost a hlavně opravdu bojovaly kolektivně. No, a když se soupeřkám podařilo obranou projít, „zavřela" bránu výborně chytající Lucka Podhajská, která vychytala několik vyložených „tutovek" včetně pěti trestných sedmimetrových hodů.

Sestava Turnova (branky): L. Podhajská - L. Ševrová (6/4), Š. Gahlerová (5), A. Vítová (4), Ž. Palounková (3/1), L. Cvrčková (1), M. A. Marko (1), C. Soukupová (1), A. Šafářová (1), V. Ševrová (1), E. Berndtová, J. Nalezencová.

Dorostenky mladší - 2. liga

V neděli 21. října přicestovaly k druholigovému utkání mladších dorostenek hráčky ze západočeské Plzně. Turnovské dorostenky byly bez zisku bodů a díky skóre na posledním místě druholigové tabulky. Plzeňský celek také ještě nezískal ligové body a tak se čekalo hodně vyrovnané utkání.

TJ Turnov - HK Slavia VŠ Plzeň 15:21 (5:10)

Úvod zápasu odpovídal papírovým předpokladům. Ve 4. minutě byl na ukazateli stav 2:2, v 10. minutě 3:4. Bohužel, druhá patnáctiminutovka poločasu patřila střelecky úspěšnějším plzeňským hráčkám, které dokázaly získat pětibrankové vedení a vyhrát poločas.

Dvacet minut druhého poločasu patřil hostujícím dorostenkám, které se do 39. minuty dostaly do vedení 15:6. Devítibrankové vedení Plzeňačky získaly díky snadnému procházení turnovskou obranou a rychlým protiútokům po získání míčů po technických chybách hráček Turnova. Ani v útoku nebyly Turnovanky nebezpečné - chyběly náběhy, přesná střelba. Škoda, že domácí hráčky začaly bojovat až v poslední desetiminutovce, kdy už prohrávaly 8:18. A tak se jim podařilo jen brankový rozdíl snížit na 15:21. I přes zmíněné nedostatky dostaly od trenérů jejich svěřenkyně pochvalu za bojovnost.

Sestava Turnova (branky): B. Andělová, M. Žmolilová - Š. Hatašová (6), B. Adamová (2), Nováková Kat. (2), Nováková Kris. (2), A. Víšková (2), E. Hanušová (1), B. Honzáková, K. Landecká, Pustajová, H. Rybáková.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Nová radnice v Turnově bude pro občany 4. srpna uzavřena

Městský úřad Turnov informuje občany, že v úterý 4. srpna 2020 bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie v budově Nové radnice ve Skálově ulici uzavřen úřad. Zrušení úředního dne se týká odboru správního - občanské průkazy, pasy a matrika, odboru dopravního, odboru školství, kultury a sportu, odboru sociálních věcí, Obecního živnostenského úřadu a odboru přestupků.

Autobusová linka 691 propojí Trojzemí

Autobusová linka 691 propojí Trojzemí V sobotu 1. srpna 2020 v 7.40 vyjede z Hrádku nad Nisou první spoj nové autobusové linky číslo 691. Na své 66 km dlouhé trase celkem pětkrát překročí státní hranice Česka, Německa a Polska. Celkem tři páry spojů nabídnou možnost cestovat od vlaků ze Zittau přes Bogatyniu, Frýdlant, Raspenavu, Nové Město pod Smrkem až do letoviska Świeradów Zdrój na polské straně Jizerských hor. Více informací


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Podnikatelský inkubátor podporuje vznik a rozvoj inovativních firem
Od 4. srpna budou na Sněžku vozit stavební materiál
Srpnový program Kulturního centra Střelnice Turnov
Jablonecká hudební noc zve posedmé především rockové fanoušky
Hráči Přepeř nečekaně zdolali v přípravě Slovan Liberec!

Nejčtenější články

02.08.: Na semilském fotbalovém memoriálu obhájil vítězství Železný Brod
02.08.: Krkonoše Amerikou 2020 objektivem Zdeňka Horáka
01.08.: Až 150 milionů ze Státního fondu půjde do oprav krajských silnic

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT