Turnovští judisté úspěšní na poháru v Ostravě i Velké ceně Hradce

10.03.2020 14:54:18 | Autor: TSC Turnov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovští judisté úspěšní na poháru v Ostravě i Velké ceně Hradce

Poslední dva víkendy se naplno rozjel kolotoč soutěží v judu, turnovští zástupci nejdříve startovali na Českém poháru v Ostravě a následující víkend je čekala Velká cena Hradce Králové.

Český pohár v Ostravě zaznamenal historické maximum v počtu startujících 1645 judistů z několika státu Evropy například Gruzie, Kypr, Rusko, Dánsko, Francie a řada dalších. Turnovské barvy hájilo devět statečných a v silné konkurenci zanechali výraznou stopu.

„Nejlepších výsledků dosáhly naše dorostenky Kateřina Burešová a Simona Plšková, které skončily shodně na pátých místech. Dobře si vedl starší žák Daniel Vítek, který třikrát zvítězil a po dvou těsných prohrách skončil na konečném děleném devátém místě. V kategorii žactva startovali Lucie Burešová, Ondřej Hušek, Daniel Housa, Hubert Kašák a Lukáš Brandýs ač se prali, co to šlo, tak na lepší výsledek než jedno vyhrané utkání to nestačilo. V neděli se na ostravském tatami představil Petr Reiniš, který po jednom vyhraném a jednom prohraném utkání skočil ve třetím kole," uvedl trenér TSC Turnov Jakub Mareš.

Velká cena města Hradec Králové sloužila jako příprava na Český pohár v Jablonci nad Nisou. Výsledky a předvedené výkony udělaly turnovským trenérům radost. Z hradeckého tatami vezou do Turnova celkem šest cenných kovů. „Dvě zlaté medaile jsme získali zásluhou Kateřiny Burešové a Daniela Vítka. Stříbrné medaile získali Simona Plšková, Lukáš Brandýs a Matěj Hyka. Poslední medaile a to bronzová putuje do Turnova zásluhou Romana Truxi. Slibné výkony předvedli Lucie Burešová a Daniel Housa, kteří skončili na bodovaných místech. Dále za nás na turnaji startovali Kristýna Ulrichová, Lukáš Anděl, Tomáš Hyka a Josef Růžička," shrnul turnovský trenér.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Velký úspěch turnovských benjamínků na Podještědském poprání
Obrazem: Vánoční turnaj judistů v Semilech 2019
Stříbro z Přeboru České republiky v judu přivezl starší žák Matěj Hyka

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Petr Beitl rezignoval na svoji funkci krajského zastupitele

Petr Beitl na úterním zasedání krajského zastupitelstva podal rezignaci na mandát zastupitele Libereckého kraje a předsedy výboru pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch. Důvodem je jeho zvolení do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v letošních volbách. Podle svých slov je připraven se jako poslanec dál podílet na projektech Libereckého kraje. V pětačtyřicetičlenném krajském zastupitelstvu by jeho náhradník měl složit slib na příštím zasedání. Výsledky parlamentních voleb

Materiály do rady kraje a zastupitelstva od listopadu už pouze elektronicky

Stohy papíru a doslova stovky podpisů. To ještě donedávna bylo nutné pro odsouhlasení materiálů pro jednání krajské rady a zastupitelstva. Od poloviny letošního listopadu se to změní - Liberecký kraj zavádí schvalování dokumentů elektronicky. „Krajský úřad Libereckého kraje se snaží využívat možností moderních technologií dlouhodobě a průběžně. V současné době máme snahu fungování úřadu zlepšit a zejména snížit množství fyzického papíru, který používáme. Budeme postupně přecházet na plně elektronickou verzi oběhu dokladů, elektronizace smluv a celé řady dalších dokladů a papírů, které v úřadě dnes a denně vznikají a obíhají. Od listopadu letošního roku tedy již budeme například schvalovat materiály předkládané do rady kraje a zastupitelstva pouze elektronicky," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Turnově rozdělovali dotace z druhé výzvy kulturního fondu
Vzácnou Měsíčnici hledejte na přírodní památce Líska
Hasiči-lezci plnili v Semilech a okolí náročné úkoly
Programy na Krkonošské železnici zvedly zájem o Pojizerský Pacifik
Dalmach byl proti Chotěboři blízko první výhře, nakonec má jen bod

Nejčtenější články

24.10.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. podzimního kola
24.10.: Turnovští basketbalisté se v nové sezoně vezou na vítězné vlně
24.10.: Na 27. ročníku Jilemnického krosu byl nejrychlejší Ondřej Pilař

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT