V lednu startuje v Pojizeří naplno plesová sezona

16.01.2015 21:31:27 | Autor: Informační střediska obcí a Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

V lednu startuje v Pojizeří naplno plesová sezona

Tance milovní spoluobčané budou mít v lednu znovu mnoho příležitostí k ukázání svého umění. Od 16. do 31. ledna 2015 se koná v našem regionu několik desítek plesů a bálů. Přinášíme vám jejich stručný přehled.

Z výčtu hasičských a sportovních plesů vyčnívá Městský ples v Železném Brodě, ples Charvát Axl v Semilech, na kterém bude hostem Leona Machálková, nebo 5. Reprezentační ples na lomnickém zámku.

Výčet akcí v Pojizeří, v Podkrkonoší a v Českém ráji zdaleka není úplný, pokud by vám scházel nějaký oblíbený ples, tak můžete zaslat stručnou pozvánku na email redakce@nasepojizeri.cz. Postupně budeme opět i doplňovat fotogalerie z už proběhlých plesů, které budeme mít k dispozici. V případě zájmu o zveřejnění můžete fotografie sami zaslat na email redakce.

Pátek 16. ledna

Bál ZŠ Ivana Olbrachta
Koná se v aule gymnázia Ivana Olbrachta od 20 hodin. Hraje skupina Kontakt.

Maturitní ples gymnázia Turnov
KC Střelnice od 20 hodin.

Maškarní bál pro děti
Pořádá FSA Jany Boučkové. Tradiční akce v maskách pro nejmenší. Zvány jsou všechny děti (do 12let), které se mohou těšit na soutěže, diskotéku, tanečky s Janou a Lenkou, vyhlášení nejlepší masky a skákací hrad. K poslechu a tanci bude hrát DJ Michal Brožek.
Sokolovna Železný Brod od 16.30 hodin. Každý účastník obdrží diplom a malý dárek. Vstupné děti 30 Kč a doprovod 50 Kč.

Na Brodském plese vyhlásí nejlepší sportovce Sobota 17. ledna

Brodský ples
Pořádá IKS a TJ Sokol Železný Brod. V předplesovém programu bude od 19 hodin slavnostně vyhlášena anketa Sportovec Železnobrodska. K vidění budou ukázky společenského tance v podání profesionálního tanečního páru, zvěřinová a běžná kuchyně. K tanci a poslechu zahraje skupina Sky Way. Uvidíte i vystoupení členů FSA Jany Boučkové, neunavitelní účastníci se dočkají i diskotéky od 0.30. Vstupné 100 Kč, předprodej vstupenek na Turistickém informačním centru Železný Brod.
Sokolovna Železný Brod od 20 hodin. Samostatná pozvánka a článek s fotogalerií z vyhlášení

Volej& basket báll
K tanci a poslechu hraje skupina Levou rukou.
KC Střelnice Turnov, velký sál 20.00. Vstupné 150 Kč.

Ples SDH Semily Podmoklice
Tradiční ples podmoklických hasičů, hraje skupina Wječná žízeň.
V sále KC Golf Semily od 20 hodin. Vstupné 80 Kč, předprodej v TIC Semily od 5. ledna.

Pondělí 19. ledna

Koncert absolventů ZUŠ Semily
V pořadí čtvrtý koncert Kruhu přátel hudby. Na lednovém koncertě účinkují tradičně absolventi Základní umělecké školy Semily, v současnosti studenti konzervatoří a vysokých škol.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hodin. Vstupné: 100 Kč.

Čtvrtek 22. ledna

Taneční odpoledne aneb Čaje o čtvrté
Tradiční lednové posezení pořádá Podkrkonošská společnost přátel dětí zdravotně postižených se sídlem v Semilech nejenom pro členy, ale i širokou veřejnost, diskotéka - DJ Jiří Tůma.
V sále KC Golf Semily od 16.00 hodin. Vstupné 20 Kč.

Maturitní ples OA, HŠ, SOŠ Turnov
KC Střelnice od 20 hodin.

Pátek 23. ledna

5. Reprezentační ples firmy Charvát Axl, a.s.
K tanci a poslechu zahraje skupina Caroline band, moderátor Zdeněk Vranovský, host večera Leona Machálková. V restauraci diskotéka DJ Martina Boreše, půlnoční tombola, bohaté občerstvení zajištěno. Předprodej janovska@axl.cz.
Ve všech prostorách KC Golf Semily od 20 hodin. Vstupné 150 Kč s místenkou, ke stání 100 Kč.

Maturitní ples SŠ Lomnice
Maturitní ples střední školy Lomnice nad Popelkou proběhne v pátek 23. ledna 2015 v místní sokolovně. Zvou třídy 4CR 4GA. začátek ve 20 hodin. 

Maturitní ples Vysoké nad Jizerou
Pořádá ISŠ Vysoké nad Jizerou.
Společenský dům Jilm v Jilemnici od 19 hodin.

FOTO: Nejlepší sportovce okresu Semily ocenili znovu v lomnickém divadle Středa 28. ledna

Vyhlášení ankety Sportovec okresu
V Tylově divadle v Lomnici nad Popelkou budou ve středu 28. ledna od 18 hodin slavnostně vyhlášeny výsledky ankety Sportovec okresu Semily za rok 2014. Oceněni budou nejlepší jednotlivci do 19 let, dospělí, kolektivy mládeže i dospělých a také trenéři. Vyhlášení budou doprovázet i kulturní vystoupení. Článek s fotogalerií z proběhlého vyhlášení

Pátek 30. ledna

Nemocniční ples
K tanci a poslechu hraje skupina Styl, o kulturní vložku se postará Podkrkonošská a Pojizerská společnost Járy Cimrmana. Předprodeje vstupenek na recepci semilské nemocnice a v informačním cenntru Semily.
Sál KC Golf Semily od 20 hodin. Vstupné 100 Kč.

Městský ples Turnova
Město Turnov ve spolupráci s Kulturním centrem Turnov pořádá VI. ročník Městského plesu. Těšit se můžete na doprovodný kulturní program i půlnoční překvapení - kreslení světlem. Po celý večer bude hrát Orchestr Ladislava Bareše a moderace se zhostí Martin Rejman. V KC Střelnice od 20 hodin. Podrobnosti o loňském plesu

Ples města Vrchlabí
K tanci a polsechu bude hrát Carolina, Dobrý večer Quintet a Ondřej Ruml se sólovým recitálem. Kulturní dům Střelnice ve Vrchlabí od 20 hodin.

Sobota 31. ledna

Obrazem: 58. Maturitní ples Gymnázia Ivana Olbrachta

Maturitní ples GIO Semily
Spolek rodičů a přátel GIO a Gymnázium Ivana Olbrachta pořádá 59. Maturitní ples. V sále hraje skupina Futrál ze Semil a ve vinárně je připravena diskotéka DJ M@arthina. Zažijete také předtančení a nástup maturantů, šerpování a další připravený program.
Ve všech prostorách KC Golf Semily od 20 hodin. Vstupné 100 Kč, předprodej v GIO Semily a TIC Semily. Rozsáhlá fotogalerie z loňského plesu a fotogalerie z již proběhlého plesu

Sokolský ples v Chuchelně
V chuchelské sokolovně pořádá TJ Sokol Chuchelna nekuřácký taneční ples. K tanci a poslechu bude hrát skupina Ego Retro Music. Začátek ve 20 hodin, chybět nebude tombola a dobrá kuchyně i nálada. vstupné 100 Kč.

V Tanvaldě připravují městský ples

Ples města Tanvaldu
V sobotu 31. ledna 2015 se od 20 hodin uskuteční tradiční Ples města Tanvaldu ve Sportovní hale na Výšině. K poslechu a tanci zahraje Taneční orchestr Vladimíra Janského s více než třicetiletou tradicí a bohatým repertoárem. Samostatná pozvánka

Rockový ples Ex-trémistů - vodáků, padákářů, lezců...
Od 19 hodin v Parkhotelu na Smržovce, hrají: Jazz H Factor, Poletíme? a Maršal Bazén, info na tel.: 605 960 357. Společenský oděv nutný.

Házenkářský ples v Jičíně
Ples házenkářů Jičína s pořadovým číslem 11 proběhne v jičínském Masarykově divadle v sobotu 31. ledna 2015. Ples začíná v 19.30 hodin, k poslechu a tanci zahrají skupiny Šukec-mazec a K-Band, připravena bude jako vždy bohatá tombola s hodnotnými cenami. Každý los v hodnotě 50 korun bude vyhrávat. Vstupenky v hodnotě 150 Kč jsou již nyní v prodeji na sekretariátu HBC Jičín (Revoluční 1142 - budova ubytovny Sport). Zakoupení vstupenek můžete domluvit na tel. čísle 775 311 801, k prodeji budou rovněž na místě konání v den plesu od 19 hodin.

Pátek 6. února

Obrazem: 4. Reprezentační zámecký ples v Lomnici nad Popelkou

5. Reprezentační zámecký ples
Zámek Lomnice nad Popelkou od 20 hodin. Tančit se bude na dvou parketech - na velkém sále, kde k tanci zahraje skupina Levou rukou Band, a ve sklepení (Cimbálová muzika Lašár Velké Pavlovice). Chybět nebude občerstvení, předtančení v podání kroužků DDM "Sluníčko" a malá módní přehlídka večerních společenských a svatebních šatů (Svatební salon Monika Nová Paka). Pořádá KIS Města Lomnice n. Pop. a DDM Sluníčko Lomnice n. Pop. Předprodej vstupenek v ceně 200 a 180 Kč v Informačním středisku. Fotogalerie z loňského plesu

FOTO: Maškarní v Bozkově nevynechali upíři, piráti ani hokejista Nedvěd Sobota 7. února

Maškarní bál v Bozkově
Tradiční maškarní rejdění v Bozkově proběhne v sobotu 7. února. Odpoledne bude probíhat od 13.30 dětský bál, večer od 20 pro dospělé. Hrát bude hudba DJ Baly pro všechny generace. Fotogalerie z loňského maškarního bálu

Už proběhlé společenské akce, plesy a bály:

Obrazem: 59. Maturitní ples Gymnázia Ivana Olbrachta

FOTO: Lomnické divadlo potřetí v řadě hostilo vyhlášení sportovce okresu

Železnobrodsko zná své nejlepší sportovce za rok 2014

FOTO: Na vyhlášení Sportovce Vrchlabí nechyběli Samková s Kuchařem

Podrobnější pozvánky:

Dvě třídy semilského gymnázia připravují 59. Maturitní ples

Na Brodském plese vyhlásí nejlepší sportovce

Přehled lednových plesů a bálů na Jablonecku

Aktuální kultura v městech Pojizeří:

Lednové kulturní akce v Semilech

Lednové kulturní akce v Turnově

Lednové kulturní akce v Železném Brodě

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Kvůli uzavřeným prvoligovým zápasům 18 fanoušků Jablonce přišlo podpořit fotbalisty na zápas proti Zlínu improvizovaně alespoň za bránu jabloneckého stadionu Střelnice. Jablonec i v deseti po vyloučení Plechatého vyhrál brankou Holíka 1:0. Podrobnosti a fotogalerie ze samotného zápasu: Rozhodl Radův překvapivý tah - Dočekal

Proběhne monitoring studní v Turnově

Společnost Global-Geo, s. r. o. informuje obyvatele města Turnov, že z důvodu projektové přípravy nové silnice I/35 na úseku Turnov - Úlibice bude na přelomu května a června 2020 firma objíždět obce, v jejichž blízkosti by měla stavba probíhat.  Cílem je změřit hladinu podzemní vody ve studních. Jediné co tedy potřebujeme, je aby občané byli o této skutečnosti informováni a umožnili nám přístup na pozemky, kde se studny nacházejí. „Katastrální území, která spadají pod město Turnov a kterých se monitoring bude týkat, jsou následující: Turnov, Mašov u Turnova. Nahlašujeme to takto předem na základě negativních zkušeností z minulosti, kdy nás lidé nechtěli pustit na zahradu z důvodu obav, že jsme podvodní prodejci. Děkuji všem za spolupráci a ochotu," uvedla za Global-Geo, s.r.o., Eva Pišvejcová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Od 6. června opět autobusem až na Zlaté návrší
Zdatné běžce prověří Maloskalský půlmaraton
Na frézování čeká další úsek turnovské silnice
Turistické trháky v Libereckém kraji: zoologická zahrada a iQLandia
Liberecký kraj při koupi akcií autodopravce nepochybil, potvrdil soud

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
28.05.: Díky úpravě sazby DPH se malinko sníží ceny vodného a stočného
26.05.: Hra na varhany i výstava moderního skla. Taková bude Noc kostelů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT