Vyhrajte vstupenky na třetí Letní koncert 2013 v Rokytnici nad Jizerou

22.07.2013 17:29:12 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Vyhrajte vstupenky na třetí Letní koncert 2013 v Rokytnici nad Jizerou

V Rokytnici nad Jizerou se 27. července od 16 hodin uskuteční třetí sobota ze šesti v rámci Letních koncertů 2013 v Rotextile areálu. Uvidíte kouzelníka Pavla Kožíška, skupinu Dymytry i zpěváka Václava Noida Bártu.

V 16 hodin se Rokytnici nad Jizerou a jejím návštěvníkům představí Divadlo Pavla Kožíška s programem S kouzly kolem světa. Děti budou s kouzelníkem Pavlem Kožíškem a jeho krásnými asistentkami Martinou Dvořákovou a Hanou Mašlíkovou čarovat přímo na jevišti a také se některá kouzla naučí. Jedná se o bezva zábavu nejen pro děti.

V 18 hodin přijde nekompromisní kytarová smršť doplněná sugestivním zpěvem stejně jako predátorské masky z dílny Národního divadla, ve kterých Dymytry vystupují. To vše dělá z této party nevšední podívanou po celé České republice. Pánové už mnoho let tvrdí, že produkují psy-core. Což nutno přeložit tak, že jde o vcelku běžný a jen velmi nepatrně modernizovaný agrometalový bigbít, který nemá vůbec nic společného s hardcorovou scénou, ale naprosto skvěle a jedinečně zapadá do prostoru mezi Arakain, Kabát a Škwor, k nimž se svou popularitou pomalými kroky zlehka přibližuje. 

Jako hřeb večera zahraje herec a zpěvák Václav Noid Bárta a nepřijede sám, přizval si doprovodnou kapelu, která je také hvězdně obsazena. Noid má za sebou plno úspěchů, zahrál si hlavní roli v muzikálu Hamlet, je autorem několika písní pro Lucií Bílou, Kamila Střihavku. Spolupracoval jako skladatel, aranžér a zpěvák s Michalem Pavlíčkem, Martinem Poštou, se skupinami Arakain, Dymytry, Check Point a naposledy s Bárou Basikovou. Zahrál si i ve filmu jako je Kájínek, kde hraje spoluvězně Kájínka nebo Verdikt osudu, kde si dokonce zahrál hlavní roli. Pokud budete chtít Vaška s jeho kapelou vidět na vlastní oči, show začíná v sobotu 27. července od 20 hodin. Kompletní přehled všech letních akcí a koncertů v areálu Rotextile

Soutěže Více informací získáte i na stránkách www.rotextile.cz. Pokud se někdo zúčastní jedné soboty v Rotextile areálu a stráví zároveň dovolenou v Rokytnici nad Jizerou, může vyhrát apartmán v hodnotě 1 000 000 korun!

Organizátoři věnovali našim čtenářům 20 lístků, které získáte zdarma, pokud správně odpovíte na jedinou otázku a budete mít následně štěstí při losování! Soutěž již byla ukončena, jména výherců i správnou odpověď najdete zde

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

David Deyl, Support Lesbiens a klaun Fílo přilákali do Rokytnice celé rodiny
Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří
Sobota plná energie a zábavy v Rokytnici nad Jizerou
Areál Rotextile v Rokytnici nad Jizerou oživí v létě série koncertů
V Rokytnici nad Jizerou vzniká aquapark a zábavní centrum

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Mimořádná linka 123 bude v Jablonci jezdit do listopadu

V Jablonci nad Nisou bude dočasně jezdit nová linka MHD č. 123. Ta vyplní chybějící dopravní spojení, které zmizelo kvůli stavbě na křižovatce ulic Poštovní a Budovatelů. Jezdit bude jen do ukončení stavby, tedy nejdéle do listopadu letošního roku. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Program asistenčních voucherů podpoří podnikatele částkou 1,5 milionu korun

Vyhlášení programu s názvem Asistenční vouchery Libereckého kraje schválili krajští zastupitelé. Úspěšným žadatelům dotace pomohou připravit jejich vlastní projektové žádosti, které následně podají do vhodných výzev operačních programů. K rozdělení je 1,5 milionu, přičemž maximální výše dotace je 300 tisíc korun. „Jsem rád, že můžeme podpořit podnikatele v regionu a pomoci jim při uskutečňování jejich plánů, vizí a nápadů," prohlásil Michal Kříž, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a územního plánování. Program mohou využít veřejnoprávní subjekty i soukromoprávní právnické osoby, které mají sídlo či pracoviště na území Libereckého kraje. Žádosti se přijímají od 27. června tohoto roku do 31. ledna 2022.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Jak pokračuje stavba pumptracku v Turnově
Červen přináší na hrady a zámky kulturní akce
Prestižní vzdělávací program podpoří také žáky z Libereckého kraje
Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
Ulice Boženy Němcové v Turnově se také dočká kompletní rekonstrukce

Nejčtenější články

05.06.: Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
03.06.: FOTO: Město Turnov chce zabezpečit zchátralý areál uhelných skladů
03.06.: Uzavřeli lávku v Bítouchově, začali stavět novou

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Tepelná čerpadla, solární ohřev TUV a vytápění, fotovoltaika, podlahové vytápění

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT