Akce Kulturního centra Golf Semily v březnu

08.03.2023 22:05:26 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v březnu

Kulturní centrum Golf v Semilech v březnu pořádá opět nové akce. Zaujmout vás mohou například cestovatelská beseda o Albánii, divadelní hra Mrazík, koncert kapely Javory beat s Hanou a Petrem Ulrychovými či odpoledne s dechovkou.

Čtyři dohody s Jaroslavem Duškem středa 1. března

ČTYŘI DOHODY
Nadčasová kniha Čtyři dohody od mexického spisovatele Dona Miguela Ruize už několik let inspiruje miliony čtenářů po celém světě.
Vychutnejte si osobité představení průvodce vlastní svobodou a zamyšlením nad sebou samým v podání nezapomenutelného Jaroslava Duška. Ten představí čtyři základní principy pro život plný nových prožitků, svobody, opravdového štěstí a lásky vycházejících z modrosti Toltéků aplikovaných na dnešní dobu: nehřešte slovem, neberte si nic osobně, nevytvářejte si žádné domněnky a vždy dělejte vše, jak nejlépe dovedete.
Hrají: Jaroslav Dušek, Zdeněk Konopásek, Pjér La Šéz. Část výtěžku z představení bude věnována na charitativní účely.
V sále KC Golf Semily od 19.00. Vstupné: 400 Kč. Podrobná pozvánka

pátek 3. března

MATURITNÍ PLES SŠ SEMILY
Srdečně Vás zveme na náš maturitní ples Střední Školy Semily, který se koná 3. 3. 2023 v KC Golf od 19 hodin. Můžete se těšit na předtančení a šerpování maturantů. K tanci a k poslechu zahraje kapela Futrál. V horním patře můžete navštívit náš bar a dva DJ´s. Připraveno bude také občerstvení. Budeme rádi, když si s námi přijdete užít večer a odnesete si spoustu skvělých zážitků tak jako my. Vaši maturanti Střední Školy Semily. Prodej vstupenek 728 024 772
V sále KC Golf Semily od 19.00. Vstupné: 200/ 250 Kč.

středa 8. března

ALBÁNIE - CESTOU NECESTOU
Cestovatelé Pavel Chlum a Petr Kvarda vás ve vypůjčeném SUV provedou po celé Albánii. Od severu na jih, od západu na východ. Z hlavního města Tirany se vydáme nejprve na pobřeží Jaderského moře. Navštívíme hned několk úchvatných rezervací a následně zamíříme do hor
v okolí Thethu. Projedeme se trajektem na jezeru Komani a podél kosovských hranic přejedeme až k jezerům Ohrid a Prespan na makedonských hranicích. Cestou se vykoupeme v ledových vodách takzvaných modrých ok, ale i horkých pramenech na řeckých hranicích
či v kaňonu Legarica. Během naší cesty navštívíme i historické hrady, starobylá
sídla a překrásné pláže Jónského moře.
Malý sál KC Golf Semily od 19.00. Vstupné: 100 Kč/ vstupenky v prodeji před besedou.

sobota 11. března

TANEČNÍ VEČER
Společenský taneční večer na ukončení tanečního kurzu pro manželské a přátelské páry a pro všechny příznivce společenského tance a kvalitní společenské zábavy. Hraje skupina Allegro z Jičína, uvádí Petr Mertlík.
Taneční večer je určen všem milovníkům tance. Přijďte si zatančit a užít si hezký večer.
V sále KC Golf Semily od 19.30. Vstupné: 170 Kč nebo na legitimaci.

neděle 19. března

MRAZÍK
Divadelní spolek Mříčná uvede svojí novou pohádku v rámci cyklu víkendových pohádek. Před naší, za naší, cesta má ať nepráší... Humorná pohádka na motivy proslulého filmu o Nastěnce a Ivánkovi, hloupé Marfuše a zlé maceše, o dědu Mrazíkovi a dědečku Hříbečkovi, o zlé ježibabě, ale také o tom, že láska a dobrota vždycky zvítězí nad zlobou a nenávistí.
V sále KC Golf Semily od 15.00. Vstupné: děti 60 Kč/ dospělí 100 Kč.

středa 22. března

HANA A PETR ULRYCHOVI & JAVORY BEAT
Javory beat je pestrou hranou a zpívanou hudební historií Hany a Petra od raných začátků až po současnost. Zažijete koncert javorovských písní v podání Hany a Petra Ulrychových za doprovodu kapely Javory Beat, což je rocková formace souběžná s klasickými Javory. Chybět nebudou ani osvědčené hity autorské dvojice. V podání Javory beatu se dočkáme i nejznámějších písní z bigbeatového období sourozenců.
V sále KC Golf Semily od 19.00. Vstupné: 520 Kč.

sobota 25. března

ODPOLEDNE S DECHOVKOU
Místní dechový soubor Semilská 12 chce překvapit své příznivce novinkami ve svém repertoáru. Aby pro procvičování nových skladeb měli větší motivaci, rozhodli se zkoušet veřejně. Buďte prvními posluchači a zpříjemněte si s dobrou dechovkou sobotní odpoledne. Pro zájemce o tanec je k dispozici taneční parket. Příští veřejná zkouška Semilské 12 je plánovaná na 15. dubna.
Malý sál KC Golf Semily od 14.00. Vstupné volné.

Připravují na duben:

neděle 2. dubna

O JANKOVI A JEHO VÝDĚLCÍCH
Poslední pohádka z cyklu víkendových pohádek pro děti a rodiče. Janek je hoch dobrý jako čerstvý chléb. Jenom do práce se mu nechce. Raději si brnká na kytaru a skládá písničky. Pro sebe, pro mámu, pro princeznu a pro všechny lidi na statku. Princezna je krásná, ale nemluví, nesměje se, nezpívá. Král vyhlásil, že její ruku a půl království získá ten, kdo ji rozesměje. Kdo to asi bude? Štolba, řezník nebo snad Janek? Pojďte si s Jankem zazpívat! Soutěžní kartičky s sebou! Po pohádce proběhne vyhodnocení nejpilnějších diváků.
Malý sál KC Golf Semily od 15.00. Vstupné: 60 Kč.

středa 12. dubna

BENÁTKY POD SNĚHEM
Láska nehněvaná není milovaná. Brilantní situační komedie o pozvání na večeři a zmatení jazyků. Brilantní situační komedie vypráví příběh jedné „večeře s přáteli", která konfrontuje dva mladé páry s opravdovostí a falší jejich lásky. Jedni mají před svatbou, druzí možná před rozchodem. Společné setkání může ale všechno převrátit. Jedno malé nedorozumění vede až k absurdním situacím... Hrají: Jaromír Nosek, Veronika Arichteva / Kristýna Janáčková, Lucie Štěpánková, Filip Cíl.
V sále KC Golf Semily od 19.00. Vstupné: 360 Kč/ nebo abonentku.

pondělí 17. dubna

SCHOLA GREGORIANA PRAGENSIS
Schola Gregoriana Pragensis, mužský pěvecký sbor, řadící se mezi přední světové interprety středověké duchovní hudby. Toto unikátní uskupení vzniklo v roce 1987 pod taktovkou Davida Ebena, který soubor vede dodnes. Zaměřuje se jak na sémiologickou interpretaci gregoriánského chorálu, ale v širokém spektru repertoáru souboru lze najít i soudobou hudbu. Posluchači i odborná kritika oceňují dramaturgickou nápaditost a muzikální interpretaci, se kterou soubor zpřístupňuje repertoár ležící u samých kořenů evropské hudební kultury. Proběhne jako šestý koncert Kruhu přátel hudby.
V kostele svatého Petra a Pavla v Semilech od 19 hod. Vstupné: 300 Kč/ studenti (do 26 let) a senioři (nad 65 let) po prokázání průkazu 210 Kč. Vstupenky bez místenek v prodeji před koncertem.

středa 26. dubna

VLASTA REDL S KAPELOU
Vlasta Redl je jeden z našich nejvýraznějších folkových zpěváků, textař, skladatel, spisovatel, producent a multiinstrumentalista, který ve své tvorbě dokáže osobitě skloubit rock, folk a lidovou hudbu. Jeho hudební tvorba je žánrově nevyhraněná a proto těžko definovatelná, snadno rozpoznatelný je ale jeho osobitý autorsko-aranžerský rukopis, který často kombinuje tradiční melodické a harmonické linie moravského a slovenského folklóru s progresivními prvky současných hudebních směrů (rock, r&b, jazz, funky, blues). Vystoupí se svojí kapelou, ve které hrají, zpívají, tančí a mnoho jiných věcí pro pobavení publika (a sami sebe) provádějí ti nejvybranější páni muzikanti.
V sále KC Golf Semily od 19.00. Vstupné: v předprodeji 370 Kč/ na místě 440 Kč.

Samostatné pozvánky a související články:  

Čtyři dohody s Jaroslavem Duškem

Další tipy na akce v regionu:

Turnovská kultura v březnu

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v březnu

Přehled březnových a dubnových akcí v Jilemnici

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zdravý zoubek upozorňuje na prevenci zubního kazu

Světový den ústního zdraví připadá každoročně na 20. březen a je ve znamení osvěty na téma zásad ústní hygieny. V České republice se v rámci tohoto dne konají rozličné akce se zaměřením na orální zdraví. „Péče o chrup je důležitá a není radno ji podceňovat; nejčastějším onemocněním chrupu je zubní kaz, který se vyskytuje zhruba u tří milionů obyvatel republiky ročně. Proto je třeba začít s prevencí už u dětí v raném věku a šířit ji dál mezi rodiče, prarodiče i budoucí rodiče," uvedl Vladimír Richter, krajský radní pro resort zdravotnictví.

Maškovy vánočky jsou po zimních závodech rozdány

I přes vrtochy letošní bláznivé zimy se pořadatelům ze ZŠ Tanvald, Sportovní, Střediska volného času a tělovýchovné jednoty Tanvald podařily připravit a uskutečnit všechny tři zimní závody Poháru běžce Tanvaldu. Obratnostní závod na běžkách na Městském stadionu, závod ve slalomu na tanvaldské sjezdovce Pionýrka, a tak trochu „uplakaný" závod na běžkách na běžeckých tratích U Lesíka. Každého závodu se zúčastnilo cca 90 až 100 závodníků, největší zájem byl o alpské disciplíny. Podrobnosti a fotografie na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Sběrné místo v turnovské ulici Antonína Dvořáka je přemístěno
Na průtahu Liberce zahájili stavební práce
Florbal Turnov: Sérii play-down rozhodne sedmý zápas
Tomáš Hájek bude v cestovatelském klubu vyprávět o Kanadě
Na turnovské Střelnici opět pořádají Erotický ples

Nejčtenější články

18.03.: Přehled březnových a dubnových akcí v Jilemnici
19.03.: Nové vedení I/35 má za cíl odvést tranzitní dopravu mimo města
20.03.: Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT