Do jara vstoupili i fotbalisté v okresní soutěži

02.04.2015 11:35:27 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

O víkendu se rozběhla i jarní část okresní fotbalové soutěže. Vedoucí Martinice těsně zdolaly Tatobity, a tím si udržely tříbodový náskok na druhou Poniklou, která jednoznačně porazila Zálesní Lhotu. Přepeře B naopak na domácím stadionu ztratily, když je přesvědčivě zdolal čtvrtý Kruh.

Hned dvě další utkání se musela hrát na umělé trávě v Lomnici nad Popelkou. V sobotu zde Vysoké nečekaně podlehlo Studenci B. Soupeř přitom vedl už o tři branky, Vysočtí snížili na rozdíl branky, ale vyrovnat už nedokázali. V neděli naopak na lomnické umělce Libštát B zdolal Sport Future Studenec. Ve zbývajících utkáních Víchová B podlehla soupeřům z Horek a Rovensko B vysoko zdolalo poslední Benecko.

Přepeře B - Kruh 1:5 (0:0)

První poločas vyrovnaný se dvěma gólovými šancemi na obou stranách, ale bez využití.  Ve 47. minutě šel přepeřský Malík sám na bránu a nedal, zápas by možná vypadal jinak. Dva první rychlé góly hostů poté v podstatě rozhodly celý zápas. V závěru ještě hosté dokázali svoji výhru navýšit a za domácí snižoval pouze v 77. minutě Bakoš. Okresní fotbalová soutěž, utkání FK Přepeře B - Sokol Kruh<br />Autor: Petr Ježek

Branky: 77. Bakoš - 50. a 70. Kužel, 52. a 62. Kučera, 86. Martin Chomanič. Rozhodčí: Přikryl, ŽK: 0:2. Diváků: 50. Sestava Přepeře B: Mach - Křemenák (65. Janda), Dohnal, Rakouš (75. Bým), Bretschneider - Šulava, Kopečný, Trč, Víšek - Tokan (46. Malík), Bakoš. Několik fotografií z utkání

Další utkání 17. kola:

Vysoké - Studenec B 2:3 (0:1)
Branky: Kašťák, Saska - Exner, Šír, Bartoň. Rozhodčí: Pecina, ŽK: 2:2. Diváků: 10.

Víchová B - Horka 1:4 (0:2)
Branky: Vaňous - Borůvka 2, Dohnal 2. Rozhodčí: Štuk, ŽK: 1:2, ČK: 0:1. Diváků: 50.

Poniklá - Zálesní Lhota 6:1 (2:1)
Branky: Zimčák 2, Hájek, Holubec, Koucký, Votoček - Pacholík. Rozhodčí: Paulů. Bez karet.  Diváků: 40.

Rovensko B - Benecko 5:1 (3:0)
Branky: Novotný 4, Zajíc - Kubát. Rozhodčí: Mikule, ŽK: 0:0. Diváků: 70.

Libštát B - Sport Future Studenec 1:0 (0:0)
Branka: L. Havlíček. Rozhodčí: Rympler, ŽK: 2:2. Diváků: 20.

Martinice - Tatobity 2:1 (2:1)
Branky: Horáček, Kadavý - Cimbál z penalty. Rozhodčí: Soukup, ŽK: 5:3. Diváků: 80.