FOTO: Arakain skvělým vystoupením uzavřel letní koncerty v Rokytnici

04.09.2013 11:34:46 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Rokytnice nad Jizerou

FOTO: Arakain skvělým vystoupením uzavřel letní koncerty v Rokytnici

Posledním šestým sobotním koncertem Arakainu a Alanis Morissette revival byla podle plánu zakončena série letních akcí v areálu Rotextile v Rokytnici nad Jizerou. Fanoušci si během léta užili například koncerty Abraxas, Dymytry, Kamila Střihavku nebo Martina Chodúra.

Po dětském představení Divadlo pohádek s Příhodami včelích medvídků následovala v sobotu pauza a rovnou dvě zvukové zkoušky, aby po Alanis Morissette revival mohl nastoupit rovnou Arakain. Čekání se divákům vyplatilo, protože zpěvačka Lucie Bakešová vyzpívala písničky Alanis Morissette opravdu dobře a navíc zaujala i emotivním „skákacím" projevem na pódiu, který mohl připomínat i další hudební ikonu Janis Joplin.

Krátce po 20 hodině už opravdu nastoupil Arakain, který v čele se zpěvákem Janem Toužimským zahrál známé skladby z nových alb i profláklé „staré pecky" Kyborg, Forrest Gump a další, které si mohl zazpívat spolu s fanoušky a na úplný závěr nechyběla tradiční Apage Satanas.

Šestá koncertní sobota v rokytnickém areálu - Arakain<br />Autor: Petr Ježek „Prožili jsme šest nádherných sobot, kdy nám přálo počasí. Každá z těchto sobot měla jinou atmosféru. Děkujeme těm, kteří nás podporovali, na koncerty přišli a věřili nám. Doufáme, že si všichni koncert užili stejně jako my. Dnes přišlo 284 platících diváků, navíc 48 výherců lístků soutěže Našeho Pojizeří a Rádia Beat. Po setmění byla velmi frekventovaná cesta od Šnekolendu přes plot, takže se dá jen odhadnout počet přítomných," uvedla po koncertě pořadatelka Hana Horáková, která prozradila, že další akce budou v Rokytnici nad Jizerou pokračovat a už se připravuje série podzimních a zimních koncertů v bývalé jídelně.

Související články: 

Rozhovor s českou Alanis Morrissette alias Lucií Bakešovou

 Česká Alanis Morissette pochází ze Železného Brodu

Symbolických 31 výherců se zdarma podívá na koncert v Rokytnici

Podrobná pozvánka na koncert Arakain

FOTO: Pátá kulturní sobota v Rokytnici zabavila dvě generace diváků

Obrazem: Jak to vypadá na začátku rekonstrukce v areálu Rotextile

FOTO: Střihavka přilákal do rokytnického areálu zatím nejvíce diváků

FOTO: Dymytry a Noid naplno rozezněli rokytnický areál

David Deyl, Support Lesbiens a klaun Fílo přilákali do Rokytnice celé rodiny

Areál Rotextile v Rokytnici nad Jizerou oživí v létě série koncertů

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří + fotogalerie z proběhlých koncertů

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 63 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.

Kraj spustil inovovaný Informační a vzdělávací portál Libereckého kraje

Komunikace mezi školskými institucemi, jejich zřizovateli a veřejností - to je hlavním posláním Informačního a vzdělávacího portálu Libereckého kraje (EDULK). Web se nyní dočkal od firmy UVM interactive, s.r.o. inovace za 1 270 500 korun včetně DPH. Zájemci na portálu naleznou například důležité termíny akcí či seminářů, ale i informace určené pro školní hospodáře nebo uchazeče o studium na střední škole. Webové stránky jsou dostupné na https://edulk.cz/.  „Původní portál EDULK jsme spustili v roce 2013. V současné době však již nevyhovuje aktuálním požadavkům a bylo třeba ho nahradit. Nová je například možnost uzavřeného diskusního fóra pro specializované pracovníky. Formuláře pomohou urychlit sběr dat od škol a školských zařízení. To výrazně zjednoduší způsob komunikace a zkvalitní služby," uvedl Dan Ramzer, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Harrachově budou jednat o osudu Vily Mlynářka
Kraj věnuje Českému červenému kříži sanitku z liberecké záchranky
Počet případů covidu stoupá, ale naštěstí je méně hospitalizovaných
Anonym oznámil bombu v liberecké firmě
Ve školách zimuje čtrnáct Bodlinek

Nejčtenější články

17.01.: Sedmi zchátralým krkonošským nádražním budovám svítá naděje
17.01.: V rámci akce SIMAR byla zadržena dealerka drog z Turnovska
17.01.: Moderátor Háma v televizi představí Liberecký kraj z karavanu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT