I.B třída: Výhra nad Jablonečkem vynesla Semily na třetí místo

23.09.2020 22:14:21 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Studenec,Horní Branná,Bozkov,Mírová pod Kozákovem,Přepeře,Semily,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj

I po pátém kole I.B třídy východ se na prvním místě tabulky udržel Rychnov, který těsně 2:1 zdolal Lučany. Nejvyšší výhry kola si připsal Harrachov 8:0 nad Albrechticemi a Držkov 7:2 nad Studencem. Fotografie přinášíme ze zápasu Semily - Jabloneček, jenž domácí vyhráli 5:1, a vyneslo je to na třetí místo v tabulce.

Mírová - Bozkov 4:2 (3:1)

Více šla za vítězstvím domácí Mírová, když po prvním poločase vedla už 3:1. V 59. minutě snížil na 3:2 bozkovský Kousal a schylovalo se k drama, ale jistotu dal domácím gólem na 4:2 v 81. minutě Hlavatý.

Branky: 14. Jíra, 36. Hlavatý, 38. Náhlovský, 81. Hlavatý - 22. Jeník z pen., 59. Kousal. Rozhodčí: Urbánek - Třešňák, Falkenberg, ŽK: 1:2. Diváků: 60. Mírová: T. Mach - Kábele, Kovář (60. Žmolil), Hejduk, Náhlovský, Korček, Iluska, L. Mach, Dvořák (60. Nosek), Hlavatý (83. Primásek), Jíra. Bozkov: Balatka - Kurfiřt, balcar, Štěpánek, Červený, Jindřich Šikola I (88. Kasan), Jeník, Grebeníček, Kousal (70. Hoffman), Ševčík, Jindřich Šikola II.

Plavy - Přepeře B 3:0 (3:0)

Domácí Plavy si proti Přepeřím připsaly teprve druhou výhru. Všechny tři góly padly během 13 minut od 31. do 44. minuty, dva vstřelil Jakub Černý a jeden přidal zkušený Vladimír Prousek.

Branky: 31. a 37. Černý, 44. Prousek. Rozhodčí: Dytrt, ŽK: 0:2. Diváků: 80. Plavy: Nežádal - Zajíček, Černý, Titlbach, Plný, Pekař, Lejsek (84. Jelínek), Lupa (46. Balatka), Prousek (62. Rimský), Toman (70. Svačina), Brezar (62. Sitarčík). Přepeře B: Vrabec - Baudys, Marinko Kvesic (46. Říha), Cimbál, Košťák, Kubánek (46. Vaníček), Horák, Císař, Tokan, Horáček, Rakouš.

Fotbalové utkání I.B třídy východ SK Semily - Sokol Jablonec nad Jizerou Semily - Jablonec n. J. 5:1 (3:0)

Po dvou prohrách se domácím zápas proti poslednímu Jablonečku povedl a už v poločase vedli po brankách V. Klímy, Hejduka a Peškara 3:0. Ve druhém poločase zvyšovali až na 5:0 Káňa a Mazánek, za hosty vstřelil pouze čestný gól devět minut před koncem Pičman.

Branky: 18. V. Klíma, 22. Hejduk, 43. Peškar, 56. Káňa, 70. Mazánek - 81. Pičman. Rozhodčí: Bukvička - Jan Přikryl, Dytrych, ŽK: 2:2. Diváků: 120. Semily: Zamastil - Podzimek, Chlupáč, M. Hradecký, Peškar, Káňa, Lukeš, Hapiak (16. V. Klíma), K. Klíma, Hejduk (69. Myslivec), Mazánek (84. O. Hradecký). Jablonec n. J.: Jakub Vrána - P. Adámek, Jan Vrána, Exner - Štěpánek (46. Linek), Špidlen (72. Trepera), Pičman, Nechanský, Cirok (46. Žďárský) - Tomíček, Havlíček (80. T. Adámek). Fotogalerie z utkání

Rychnov - Lučany 2:1 (2:1)

V derby jabloneckých mužstev překvapivě vedli od 6. minuty hosté po brance Bukvice, ale domácí nejprve Zmeškalem ve 21. minutě srovnali a ve 24. minutě už vedli 2:1 po proměněné penaltě Jindry. Další branka už poté nepadla, takže si domácí připsali těsnou výhru a udrželi se díky tomu na prvním místě tabulky.

Branky: 21. Zmeškal, 24. Jindra z pen. - 6. Bukvic. Rozhodčí: Svoboda - Křelina, Kubík, ŽK: 4:0. Diváků: 140. Rychnov: Ducháček - F. Kubát, Dupač (89. Hlubuček), K. Kubát, Petr, Procházka, Zmeškal (88. Hrstka), Jindra, Dvořáček (67. Kalina), Manhart (45. Havlíček), Janků. Lučany: Jón - Brož, Svozil, Sobotík, Hillebrand, Adamec, Röschl, Řezníček (65. Vojtíšek), Kohout (77. Kočí), Bukvic, Pavelka.

Horní Branná - Smržovka 1:4 (1:1)

Po vyrovnaném poločase 1:1 už stříleli góly jen hosté, kterým se letos daří více. V 63. minutě byl navíc po druhé žluté kartě vyloučen hornobranský Šimek a zbytek zápasu museli domácí dohrát v oslabení, a k zisku druhého bodu byli nakonec docela daleko.

Branky: 9. vlastní (Vokuš) - 41. Brož, 51. Vokuš, 57. Štěpánek z pen., 68. Kobr. Rozhodčí: Zboroň, ŽK: 4:3, ČK: 1:0 (63. Šimek). Diváků: 65. Horní Branná: Hofman - Dusík (32. Gaudel), Novotný, Strmeň, Šimek, Rychtr (57. Trýzna), Beneš, Svoboda, Jindřišek, Bien (72. Nykryn), Jón. Smržovka: Burianek - Kobr, Patočka (69. Beránek), Sucharda, Vokuš, Frydrych, Brož, Hravánek, Klaus (69. Oeser), Vodička (59. Miček), Štěpánek.

Držkov - Studenec 7:2 (2:1)

Držkovští diváci viděli celkem devět gólů, z toho sedm svého týmu. Poločas byl jenom 2:1 a hosté ještě měli šanci na dobrý zápas, ale ve druhé části se domácí rozstříleli. Naopak vyloučen byl po druhé žluté kartě studenecký Hylmar, to už ale bylo za rozhodnutého stavu 7:2.

Branky: 9. a 55. Kotyza, 32. Gvušč, 47. a 65. Brož, 77. a 81. Vaníček (druhá z pen.) - 13. Cejnar, 85. Čech. Rozhodčí: Kadlec - Plíva, Sukhan, ŽK: 1:3, ČK: 0:1 (85. Hylmar). Diváků: 50. Držkov: Dvořák - Čermák, Kotyza, Vaníček, Kvintus, Kratochvíla, Vrabec, Breda (46. Polman), Petrtýl, Brož, Gvušč. Studenec: J. Šír - Trejbal, Čech, Vancl (70. Kuřík), Šolc, Havlíček (67. Jezdinský), P. Šír, Povr, Exner, Hylmar, Cejnar (42. Blažek).

Harrachov - Albrechtice/ Jiřetín 8:2 (2:1)

Na harrachovské umělce vidělo 60 diváků dokonce deset gólů, z toho osm domácího týmu. Po poločase 2:1 v rychlém sledu za 20 minut domácí zvýšili až na 8:1, za hosty poté ještě snížil Böhm na konečných 8:2.

Branky: 19. Kyncl, 39. a 55. Barbořák, 50. Michálek, 56. Bergmann, 63. Chlup, 68. Tuhela, 73. Pešat z pen. - 29. Zeman, 84. Böhm. Rozhodčí: Lopuszynski - Čurda, Bohuš, ŽK: 0:0. Diváků: 60. Harrachov: Negru - Horáček (57. Zeman), Halama, Kučera - Bergman (80. Vlasák), Pešat, Žemba, Michálek, Medal (67. Tuhela) - Barbořák, Kyncl (57. Chlup). Albrechtice/ Jiřetín: Hradecký - Bělohlávek, Kořínek, Zelinka, Vávra, Vlček, Berndt, J. Sedlák, M. Sedlák, Zeman, Böhm.