Kino Jitřenka v srpnu chystá novinky

01.08.2023 07:45:08 | Autor: Renata Coufalová, pjs | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Kino Jitřenka v srpnu chystá novinky

Na srpen a září připravilo Kino Jitřenka v Semilech motivační slevu pro všechny, kteří nechtějí do kina chodit sami. O letošních prázdninách a v začátku školního roku proto spouští nový program nazvaný Choďte do kina s partou.

„V minulosti jsme tento program realizovali v období prázdnin, v letošním roce ho ale chceme zkusit přenést i do školních lavic, kde se dá skupinová návštěva kina snáze domluvit. Tento program bude proto platit od 3. srpna do 5. října letošního roku," řekl Ondřej Šír, vedoucí kina Jitřenka.

Kolik návštěvníci kina v tomto období ušetří?

Podle slov Ondřeje Šíra se bude výše slevy odvíjet od velikosti skupiny, která do kina přijde. Týkat se bude nejenom vstupného do kina, ale i nákupu občerstvení v kavárně kina. Pokud se do kina vypraví skupina tří až pěti osob, mohou tak ušetřit 10% ze vstupného za každou zakoupenou vstupenku. Pokud bude skupina čítat 5 až 10 osob, bude sleva ve výši 15% a pokud se skupina rozroste na 10 a více, dosáhne sleva na 20% za každou zakoupenou vstupenku.

„Pokud chcete uplatnit slevu na vstupenky, nelze za tímto účelem použít on-line prodej, doporučujeme využít prodej a předprodej na pokladně kina," upozornil návštěvníky kina Ondřej Šír. Při on-line prodeji lze využít v případě přihlášení skupiny na pokladně pouze slevu na občerstvení. Slevy zároveň nelze kombinovat s jinými slevami kina, například s dětským vstupným.

Na co se diváci mohou těšit?

V tomto období čekají návštěvníky kina zajímavé filmové premiéry, ale i návraty velkých filmů. K návratům bude patřit filmový Indiana Jones, Oppenheimer nebo Barbie, k novinkám pak akční hit Gran Turismo, poslední kapitola ságy Equalizer, závěr úspěšné série After, ale například také očekávané české hity jako sci-fi Bod obnovy nebo Kazmův film One-Man Show.

Na své si ale přijdou i diváci detektivek. Thriller podle románu Agathy Christie "Hallowe´en Party" vzniká v režii držitele Oscara® Kennetha Branagha, který se ve filmu zároveň objeví v roli slavného detektiva Hercula Poirota.

„Věříme, že vám náš mimořádný program zpříjemní konec léta," dodal na závěr vedoucí kina Jitřenka.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kino Jitřenka uvede dokument o režisérce Věře Plívové - Šimkové
Semilské kino Jitřenka pokračuje v zavedených cyklech i chystá novinky
Do Jitřenky se diváci vrací ve velkém!

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pramen Boží voda i pramen pod Valdštejnem jsou aktuálně pitné

Odbor životního prostředí města Turnov informuje, že pramen pod Valdštejnem i Boží voda jsou pitné. Výsledky rozboru pramene pod Valdštejnem i pramene Boží voda ze 12. února 2024 vyhovují hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění. Voda je pitná.

Oceňovaná kapela VANUA2 zahraje v jabloneckém Klubu Na Rampě

Česká pop rocková kapela Vanua2 vystoupí v sobotu 2. března v jabloneckém Klubu Na Rampě. Formace vznikla před šesti lety na základech kapely Blue Effect Radima Hladíka, kde více než deset let společně působili baskytarista Vojtěch Říha (Blue Effect) a bubeník Vašek Zima (Blue Effect, Walk Choc Ice, -123 minut), kteří se po odchodu Radima Hladíka do muzikantského nebe spojili se zpěvákem Yannickem Tevim, pocházejícím z tichomořského souostroví Vanuatu. S kapelou aktuálně působí ještě kytarista Honza Samek. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V posledním domácím utkání Dalmach jen remizoval s Mělníkem B
Vzpomínky pamětníků ze Semilska ožijí díky žákovským reportážím
Projekt Hlava v pohodě se loučí, výstupy zůstávají zdarma k dispozici
Krkonoše nejsou skanzen. Rozvoj ale nesmí ohrozit vzácné horské louky
Hned dva přechody v Semilech budou bezpečnější

Nejčtenější články

28.02.: Třiceti ředitelům končí funkční období. Kraj proto vyhlašuje konkurzy
29.02.: Hned dva přechody v Semilech budou bezpečnější
28.02.: Naučná stezka provede horním tokem Černé Nisy

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT