V posledním domácím utkání Dalmach jen remizoval s Mělníkem B

01.03.2024 23:12:58 | Autor: Daniel Novák, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

V posledním domácím utkání Dalmach jen remizoval s Mělníkem B

V posledním domácím utkání sezony hostili futsalisté Dalmachu béčko Mělníka. Zápas přinesl gólovou přestřelku se smolným závěrem pro turnovský tým.

TJ FC Dalmach Turnov - SK Olympik Mělník B 7:7 (5:3)

Začátek utkání Turnov nezastihl v dobré formě a brzy inkasoval po chybě v rozehrávce první branku. Jak kdyby tohle tým Jardy Mencla, který vyjímečně absentoval a byl nahrazen Alešem Krejčíkem, potřeboval. V této sezoně to nebylo poprvé, co se sebral až po inkasované brance. Brzy tedy dokázal rychle zareagovat Fedorkem. Hosté přijeli v kvalitní sestavě, což se ukazovalo v následující chvílích, protože slepenými góly zvyšovali na 1:3. Dalmach ale do poločasu dokázal vsítit čtyři branky. Když se postupně trefili dvakrát Špína, Fedorko a Mätzelt.

Druhá půle se nesla v nastaveném trendu a pokračování přestřelky bavilo diváky. Po půli se dvakrát trefili hosté a skóre se upravovalo na 5:5. Turnov jen pálil šanci za šancí. Úleva přisla, když se konečně prosadil Novák. Na 7:5 ještě zvyšoval druhým gólem Mätzelt. Závěr probíhal ve znamení tlaku Mělníka při jejich powerplay. Ta přinesla pět minut před koncem snížení na 7:6, po raketě hostujícího Gabča, který zaznamenal hattrick. Dalmachu se nedařilo trefit odkrytou branku hostů a čas se chýlil ke konci. Pak se ale Mělníku podařilo to, co se v průběhu sezony dvakrát podařilo domácím. A to skórovat v úplném závěru. Situace se jednou zase otočila a když Mělník vyrovnával, na tabuli svítil čas 39:50.

Týmy se tak rozešly smírně 7:7 a Dalmach čeká výjezd do Roudnice nad Labem, kde se s domácími utká o vítězství v soutěži.

Branky: Špína 2, Mätzelt 2, Fedorko 2, Novák. Sestava Dalmachu: Filla, Tvrdý, Veber, Schmeiler, Mätzelt, Špína, Fedorko, Novák.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Návrat Dalmachu na vítěznou vlnu po výhře s Brandýskem
Dalmach si připsal desátou výhru v sezoně
Dalmach výhrou v Praze potvrdil vedení v tabulce
Dalmach Turnov se s třetí Roudnicí rozešel smírně
První adventní neděle znamenala pro Dalmach tři body
Randák vystřelil Dalmachu výhru gólem 7 vteřin před koncem
Dobře rozehraný zápas skončil prohrou Dalmachu
Dalmach vstoupil vítězně do futsalové sezony

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Kraj pokračuje ve výstavbě fotovoltaik na střechách budov

Výstavba fotovoltaických elektráren na střechách krajských budov pokračuje. Fotovoltaikou bude osazena střecha Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou a budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje. Na tu bude kraj podávat žádost o dotaci do Operačního programu Životní prostředí 2021-2027. Rozhodli o tom na svém jednání krajští radní. „Naším dlouhodobým záměrem je energetická soběstačnost kraje a jeho příspěvkových organizací. Fotovoltaiky jsou budoucností v energetice. Fotovoltaická elektrárna na střeše objektu budovy D bude mít výkon 93,6 kWp, fotovoltaika na střeše budovy jabloneckého Gymnázia Dr. Antona Randy pak 30,36 kWp. Oba projekty budou dokončeny v polovině května letošního roku," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky. Více informací v předchozím článku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

VIDEO: Zbourali most u Čtveřína
V Libereckém kraji se loni vytřídilo 1581 tun elektrozařízení
Oficiál Tříška i loupežník Karaba. Za pohádkou do Lužických hor
Panovnici Marii Terezii připomene v lomnickém muzeu Zbyněk Sviták
Děti pečují o vzácné botanické lokality

Nejčtenější články

15.04.: Hasiči zasahují u požáru paneláku v Železném Brodě
14.04.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola
14.04.: Ve 20. ročníku Krajský výrobek roku se ucházelo o titul 123 produktů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT