Cesta na hřiště loňského vítěze volejbalistům Turnova body nepřinesla

15.10.2019 11:19:03 | Autor: Michal Folprecht | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Cesta na hřiště loňského vítěze volejbalistům Turnova body nepřinesla

Turnovští volejbalisté v rámci 3. a 4. kola zamířili na hřiště loňského vítěze skupiny B - VK Hronov. Cesta nebyla pro turnovské hráče moc příjemná, jelikož se museli obejít bez blokaře Lukáše Vacíka, který musí doléčit dlouhodobější zranění ramene.

VK Hronov - TJ Zikuda Turnov 3:1 (-22, 18, 18, 20)

Do prvního zápasu nastoupili turnovští volejbalisté bez sebemenšího zaváhání a soupeře dusili na servisu. Tato taktika jim vydržela celý set, který vyhráli v poměru 25:22. Do druhého setu se snažili turnovští volejbalisté vstoupit ve stejném gardu. Bohužel ale soupeř již tento nápor ustál a držel krok až do stavu 18:18. Od tohoto stavu domácí hráči dokázali ubránit několik útoků hráčů Turnova a získali si tak 5 bodový náskok. Na to již Turnováci nedokázali odpovědět a set získali domácí hráči. V setu třetím se situace opakovala jako v setu druhém, jako přes kopírák. Do čtvrtého setu nastoupili turnovští volejbalisté s odhodláním zvrátit situaci a prodloužit tak boj o body. Bojovnost vydržela do stavu 20:20. Od tohoto stavu se Turnovákům nepodařilo složit několik míčů po sobě a domácí tyto chyby jednoznačně trestali. Set tak domácí dotáhli do vítězného konce a zápas vyhráli 3:1.

Sestava Turnova: Kuncíř, Zelfel, Chum, Kovář, Peníška, Žalský (Folprecht - libero).

VK Hronov - TJ Zikuda Turnov 3:1 (-21, 19, 24, 22)

Do druhého zápasu nastoupili hráči Turnova s odhodláním odvézt si z Hronova body. První set si drželi dostatečný dostup od domácích hráčů a soupeře doslova drtili. První set skončil v poměru 25:21 ve prospěch hráčů Turnova. Druhý set již nebyl tak pozitivní. Turnováci nedokázali udržet 4 bodový náskok. Tento náskok byl ztracen při servisu domácího Hanycha, který Turnováky vysloveně trápil. Na tempo domácích již turnovští volejbalisté nedokázali navázat a ztratili druhý set v poměru 25:19. Třetí set Turnováci zabrali a znovu si vytvořili 5 bodový náskok. Znovu při servisu domácího Hanycha turnovští hráči ztratili náskok a tahali se s domácími hráči o každý míč. Bohužel v koncovce se hráčům Turnova nepodařilo složit klíčové míče, což domácí hráči hned trestali a získali tak třetí set ve svůj prospěch. Snaha o prodloužení a získání bodů se hráčům Turnova nakonec nepodařila a opět vše ztroskotalo na nesložených míčích v koncovce, které domácí hráči dokázali vzít v poli a potrestat.

Sestava Turnova: Folprecht, Chum, Zelfel, Kovář, Peníška, Žalský. Střídal Kuncíř.

Turnováci tentokrát nepřivezli žádné body. O další body se poperou v sobotu 19. 10. 2019, kdy na domácí palubovce přivítají hráče Komety Brno. Začátek zápasů je v 9:00 a 12:00. Povzbuzení od fanoušků je samozřejmě vítáno při stíhací jízdě za body do celkové tabulky.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnovské ženy nestačily v lize na Červený Kostelec
Hořkosladká příchuť prvního kola pro turnovské volejbalisty
Turnovský volejbal na prahu nové sezony 2019 až 2020

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Plavecký bazén v Jablonci je opět v provozu

Od úterý 4. srpna je jablonecký plavecký bazén opět otevřený pro veřejnost, od pátku i sluneční louka. V důsledku pozitivních testů na koronavir u dvou zaměstnanců plaveckého bazénu musel být v minulých dnech uzavřen. Běžný provoz byl obnoven 4. srpna. Více informací na Našem Jablonecku

Slavnostně otevřeli novou rozhlednu Schovanka v Plavech

Obrazem: Slavnostní otevření nové rozhledny Schovanka v Plavech V Plavech v místní sokolovně v sobotu 1. srpna 2020 slavnostně otevřeli rozhlednu Schovanka a současně nově opravené Posezení pod Schovankou. Na rozhlednu vystoupáme po zdolání 35 točitých schodů, na které vstupujeme hned od barového pultu nově opraveného „posezení“. Všichni návštěvníci byli velice mile překvapeni, přičemž obdivovali realizaci a preciznost zpracování tak trochu cimrmanovského nápadu, jedná se o skutečný unikát. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Turnovského kempu se zúčastnila téměř padesátka malých fotbalistů
Ralsko: výšlap na český Mount Everest
Semilští atleti v létě nezahálejí. Příměstský tábor absolvovalo 32 dětí
V Nové Vsi nad Popelkou oslavili 80 let fotbalu zápasem se Spartou
Memoriál Oldy Nývlta se jede jako cross country maraton družstev

Nejčtenější články

08.08.: Kriminalisté obvinili muže z vraždy dvou žen v Rovensku a Turnově
08.08.: V Nové Vsi nad Popelkou oslavili 80 let fotbalu zápasem se Spartou
06.08.: Hasič z Košťálova Josef Riegr oslavil 100 let

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT