Cesta na hřiště loňského vítěze volejbalistům Turnova body nepřinesla

15.10.2019 11:19:03 | Autor: Michal Folprecht | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Cesta na hřiště loňského vítěze volejbalistům Turnova body nepřinesla

Turnovští volejbalisté v rámci 3. a 4. kola zamířili na hřiště loňského vítěze skupiny B - VK Hronov. Cesta nebyla pro turnovské hráče moc příjemná, jelikož se museli obejít bez blokaře Lukáše Vacíka, který musí doléčit dlouhodobější zranění ramene.

VK Hronov - TJ Zikuda Turnov 3:1 (-22, 18, 18, 20)

Do prvního zápasu nastoupili turnovští volejbalisté bez sebemenšího zaváhání a soupeře dusili na servisu. Tato taktika jim vydržela celý set, který vyhráli v poměru 25:22. Do druhého setu se snažili turnovští volejbalisté vstoupit ve stejném gardu. Bohužel ale soupeř již tento nápor ustál a držel krok až do stavu 18:18. Od tohoto stavu domácí hráči dokázali ubránit několik útoků hráčů Turnova a získali si tak 5 bodový náskok. Na to již Turnováci nedokázali odpovědět a set získali domácí hráči. V setu třetím se situace opakovala jako v setu druhém, jako přes kopírák. Do čtvrtého setu nastoupili turnovští volejbalisté s odhodláním zvrátit situaci a prodloužit tak boj o body. Bojovnost vydržela do stavu 20:20. Od tohoto stavu se Turnovákům nepodařilo složit několik míčů po sobě a domácí tyto chyby jednoznačně trestali. Set tak domácí dotáhli do vítězného konce a zápas vyhráli 3:1.

Sestava Turnova: Kuncíř, Zelfel, Chum, Kovář, Peníška, Žalský (Folprecht - libero).

VK Hronov - TJ Zikuda Turnov 3:1 (-21, 19, 24, 22)

Do druhého zápasu nastoupili hráči Turnova s odhodláním odvézt si z Hronova body. První set si drželi dostatečný dostup od domácích hráčů a soupeře doslova drtili. První set skončil v poměru 25:21 ve prospěch hráčů Turnova. Druhý set již nebyl tak pozitivní. Turnováci nedokázali udržet 4 bodový náskok. Tento náskok byl ztracen při servisu domácího Hanycha, který Turnováky vysloveně trápil. Na tempo domácích již turnovští volejbalisté nedokázali navázat a ztratili druhý set v poměru 25:19. Třetí set Turnováci zabrali a znovu si vytvořili 5 bodový náskok. Znovu při servisu domácího Hanycha turnovští hráči ztratili náskok a tahali se s domácími hráči o každý míč. Bohužel v koncovce se hráčům Turnova nepodařilo složit klíčové míče, což domácí hráči hned trestali a získali tak třetí set ve svůj prospěch. Snaha o prodloužení a získání bodů se hráčům Turnova nakonec nepodařila a opět vše ztroskotalo na nesložených míčích v koncovce, které domácí hráči dokázali vzít v poli a potrestat.

Sestava Turnova: Folprecht, Chum, Zelfel, Kovář, Peníška, Žalský. Střídal Kuncíř.

Turnováci tentokrát nepřivezli žádné body. O další body se poperou v sobotu 19. 10. 2019, kdy na domácí palubovce přivítají hráče Komety Brno. Začátek zápasů je v 9:00 a 12:00. Povzbuzení od fanoušků je samozřejmě vítáno při stíhací jízdě za body do celkové tabulky.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnovské ženy nestačily v lize na Červený Kostelec
Hořkosladká příchuť prvního kola pro turnovské volejbalisty
Turnovský volejbal na prahu nové sezony 2019 až 2020

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Vybrané lékárny v kraji budou mít otevřeno i v neděli 1. listopadu

Vláda České republiky zakázala od tohoto týdne maloobchodní prodej v neděli. V souvislosti s tím budou uzavřena obchodní centra, a tedy i lékárny v těchto zařízeních. Proto se lékárny a Oblastní lékárnická komora dohodly na tom, jak a které provozovny budou pro ty, kteří tuto službu potřebují, otevřeny. V Libereckém kraji bude otevřeno pět lékařských pohotovostí. Po jedné v Liberci, Turnově, Jablonci nad Nisou a dvě v České Lípě. Jedna lékárna bude otevřena v Mladé Boleslavi, městě, jež s krajem sousedí a někteří obyvatelé regionu do něj mají blíže než do uvedených měst. Tento přehled platí pro neděli 1. listopadu 2020.

Projekt zelené infrastruktury Krkonoš dospěl ke svému zdárnému konci

V těchto dnech se chýlí ke konci závěrečné práce v rámci více než tříletého mezinárodního projektu MaGICLandcapes (Managing Green infrastructure in Central European Landscapes), který ve svém akronymu ukrývá „management zelené infrastruktury v krajinách střední Evropy". Projekt MaGICLandscapes se snažil zelenou infrastrukturu, tento u nás relativně mladý a legislativně neukotvený termín, její základní funkce a benefity představit zejména regionálním a lokálním aktérům ve všech případových regionech. Cílem projektu byla také podpora udržitelného využívání půdy pomocí celé řady vytvořených manuálů a nástrojů posuzujících zelenou infrastrukturu. Ty lze využít k plánování, ochraně a zlepšení stavu zelené infrastruktury v různých regionech.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Policisté varují řidiče před krádežemi v čase dušiček
Středověk i baroko. Výlet údolím Kamenice umožní cestovat v čase
FOTO: Stará Bítouchovská lávka najde nové využití
Kamion v Liberci prorazil svodidla a zabrzdil až před plynovou stanicí
Silnice z Turnova na hranici kraje prošla rekonstrukcí, většinu platila EU

Nejčtenější články

28.10.: V Roztokách u Jilemnice hoří průmyslová hala
27.10.: Obrazem: Nutrie se zabydlely na březích Jizery v Semilech
27.10.: Největší rekonstrukce silnic na Turnovsku je hotová!

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Prodej úsporných zářivek a svítidel. Světla pod kuchyňské linky.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT