FOTO: Nejúspěšnější sportovce Pojizeří za rok 2015 vyhlásili v Jilemnici

28.01.2016 21:33:36 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Jilemnice,Pojizeří

FOTO: Nejúspěšnější sportovce Pojizeří za rok 2015 vyhlásili v Jilemnici

V jilemnickém společenském domě Jilm proběhlo ve středu 27. ledna slavnostní vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec okresu Semily za rok 2015. Vítězství v hlavní kategorii jednotlivců zopakoval skokan na lyžích Roman Koudelka, nejlepším mladým sportovcem byl vyhlášen Tomáš Portyk.

V posledních letech se vyhlášení konalo v Lomnici nad Popelkou, do Jilemnice se vrací po delší době. Pořadatelem akce je Okresní sportovní a tělovýchovné sdružení Semily a Krkonošský deník, letošním partnerem bylo i Město Jilemnice.

Kromě jednotlivců byly vyhlášeny i nejlepší kolektivy, v kategorii mládeže to bylo družstvo starších žákyň v běhu na lyžích a v dospělých volejbalisté TJ Turnov. Trenéři byli hodnoceni ve dvou kategoriích - amatéři (harrachovský Jan Zapadlo) a profesionálové (lomnický Tomáš Portyk st.). Hned čtyři nová jména sportovních legend pak přibyla do síně slávy.

Dodatečně doplňujeme videoreportáž Televize Krkonoše:


Hvězdou Deníku zvolili čtenáři harrachovskou biatlonistku Adélu Chlupovou. Moderátorem slavnostního večera byl tradičně Radek Šilhán a součástí bylo i několik hudebních vystoupení.

Sportovec okresu Semily za rok 2015:                                      

Vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec okresu Semily za rok 2015 Jednotlivci mládež: 1. Tomáš Portyk (LSK Lomnice n. P., severská kombinace), 2. František Holík (LSK Lomnice n. P., běhy, triatlon a duatlon), 3. Josef Egrt (AC Turnov, hod kladivem), 4. Patrik Tomáš (Powerlifting Animals Semily, benchpress), 5. Kateřina Janatová (ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích), 6. Karel Macháč (ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích), 7. Barbora Hůlková (AC Turnov, sprint a skoky), 8. David Rygl (LSK Lomnice n. P., skoky na lyžích a severská kombinace), 9. Michal Hanyk (AC Turnov, běhy, triatlon a duatlon), 10. Tomáš Lengyel (TJ Semily, běh na lyžích).

Kolektivy mládež: 1. ČKS SKI Jilemnice, starší žákyně (běh na lyžích), 2. SKI klub Jiskra Harrachov, žáci (skoky na lyžích), 3. SK Studenec (školní sportovní klub, orientační běh), 4. LSK Lomnice n. P., dorostenky (běh na lyžích), 5. ČKS SKI Jilemnice, starší dorostenci (běh na lyžích).

Vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec okresu Semily za rok 2015<br />Autor: Karel Čermák Jednotlivci dospělí: 1. Roman Koudelka (LSK Lomnice n. P, skoky na lyžích), 2. Jaromír Mazgal (AC Turnov, atletika), 3. Čestmír Kožíšek (LSK Lomnice n. P., skoky na lyžích), 4. Šárka Jiroušová (OSH Semily, požární sport), 5. Jakub Oma (TJ Turnov, rádiový orientační běh), 6. Ladislav Pasecký (TJ Sokol Semily, silový trojboj), 7. Pavel Hlaváč (TJ Sokol Jablonec n. J., skiboby), 8. Robert Tomáš (Powerlifting Animals Semily, benchpress), 9. Jan Kazda (TJ Impact Turnov, kickbox), 10. Vladimír Franěk (TSC Turnov, judo).

Kolektivy dospělých: 1. TJ Zikuda Turnov, družstvo mužů (volejbal), 2. TSC Turnov, družstvo mužů (judo), 3. ŠK Zikuda Turnov, družstvo mužů (šachy), 4. TJ Spartak Rokytnice n. J. (skiklub master, sjezdové lyžování), 5. Powerlifting Animals Semily (družstvo mužů, benchpress).

Trenéři - amatéři: 1. Jan Zapadlo (SKP Harrachov, biatlon), 2. Tomáš Bergr (LSK Lomnice n. P., běh na lyžích), 3. Pavel Hlaváč ml. (TJ Sokol Jablonec n. J., skiboby).

Trenéři - profesionálové: 1. Tomáš Portyk (LSK Lomnice n.P., skoky, severská kombinace), 2. Dušan Král (AC Turnov, atletika), 3. František Vaculík (SKI klub Harrachov, skoky, severská kombinace).

Hendikepovaní sportovci: 1. Tereza Kmochová (SKI klub Jiskra Harrachov, sjezdové lyžování), Martin Ponocný (TJ Spartak Rokytnice n. J., sjezdové lyžování),

Síň slávy: Stanislav Kracík, Josef Erlebach, Vlastimil Mejsnar a Tomáš Filka.  

Kompletní rozsáhlou fotogalerii Karla Čermáka z vyhlášení najdete zde

Předchozí vyhlášení sportovců okresu:

2015: FOTO: Lomnické divadlo potřetí v řadě hostilo vyhlášení sportovce okresu

2014: FOTO: Nejlepší sportovce okresu Semily ocenili znovu v lomnickém divadle

2013: FOTO: V Lomnici nad Popelkou odhalili vítěze ankety Sportovec okresu

2012: FOTO: V semilském Golfu vyhlásili nejlepší sportovce okresu

Další vyhlášení nejlepších sportovců v regionu:

FOTO: Ve Vrchlabí vyhlásili nejlepší sportovce za rok 2015

Harrachov opět po roce ocenil úspěšné sportovce

V lednu se v Pojizeří naplno rozjíždí plesová sezona

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 52 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj schválil strategický dokument pro podporu podnikání a výzkumu

Krajský dokument staví na odborných kapacitách místní výzkumné základny a firem v oblasti strojírenství, sklářství, optiky, nanotechnologií, robotiky či umělé inteligence. Své priority opírá o nejpokročilejší znalosti a technologické trendy a formuluje opatření pro jejich maximální využití v regionu. Je úzce propojen s nastavením finančních zdrojů v oblasti výzkumu, vývoje a inovací v období 2021+ na evropské, národní i regionální úrovni. „Jsme si vědomi, že síla nápadů a inovací, na kterých můžeme stavět ekonomickou prosperitu našeho regionu, není závislá ani na počtu obyvatel ani na velikosti území," uvedl Michal Kříž, člen rady kraje pro resort regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova.

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči vyprošťovali tatrovku v Mašově
Bozkovská pouť nabízí opět bohatý program
V Přepeřské ulici v Turnově se pracuje na propojení mostek - viadukt
Na zákupském zámku se vedení ujímá nový kastelán
Dětské a noční prohlídky na Valdštejně zahájí prázdninovou sezonu!

Nejčtenější články

01.07.: V Košťálově někdo střílí na domácí kočky. Dvě jsou zraněné
01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
03.07.: Lidí s koronavirem je v kraji už 81, nejvíc zahraničních dělníků v Liberci

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT