I.A třída: Lomnice, Semily i Horní Branná na závěr vyhrály

18.06.2019 21:40:40 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Libštát,Košťálov,Horní Branná,Semily,Lomnice nad Popelkou

Bodově úspěšní byli naši zástupci v posledním kole krajské I.A třídy, když vyhrály Lomnice v Mimoni, Semily doma nad Hejnicemi i Horní Branná nad Rynolticemi. Pouze Košťálov/ Libštát remizoval v Jenišovicích, přitom ale také v poločase vedl.

Mimoň - Lomnice n. P. 0:5 (0:4)

Lomničtí chtěli navázat na vysokou výhru z minulého týdne a v utkání hraném v Mimoni v sobotu po obědě ve velkém vedru, se jim to nakonec podařilo. Ve 2. minutě Sehnoutek našel Drahoňovského, který střelou k tyči otevřel skóre zápasu. Pak měli dvě šance domácí a v 15. minutě nastřelili i tyčku. V 19. minutě Sehnoutek trefil ve velké šanci jen brankáře. Ve 28. minutě využil T. Veg chybu domácího brankáře Michálka a zvýšil na 0:2. Topič poté po individuální akci zvýšil ve 32. minutě už na 0:3. Domácí svou další šanci nevyužili, a tak mohl Drahoňovský zvýšit na rozdíl čtyř gólů, a to z pokutového kopu nařízeného za ruku.

Druhá půle už se v podstatě dohrávala. V 50. minutě trestný kop Gaubmana zlikvidoval mimoňský gólman. V 80. minutě Sehnoutek přihrál Bryscejnovi, který završil skóre na 0:5. Změnit ho ještě v samém závěru mohli domácí, ale opět trefili pouze tyč.

Branky: 2. a 45. Drahoňovský (druhá z penalty), 28. T. Veg Tomáš, 32. Topič, 82. Bryscejn. Rozhodčí: Šůma - Bohata, Čurda, ŽK: 2:0. Diváků: 60. Lomnice: Jezdinský - Janata (75. Poledník), Bryscejn, Gaubman, Dlouhý (46. J. Veg) - Portyk, Topič, Drusan, Sehnoutek - Drahoňovský (46. Maňhal), T. Veg.

Semily - Hejnice 1:0 (1:0)

Semilští se rozloučili se sezonou vítězstvím nad Hejnicemi, které zařídil jedinou trefou zápasu z penalty zkušený Jaroslav Peškar.

Branky: 19. Peškar z penalty. Rozhodčí: Blaschke - Jirák, Lopuszynski, ŽK: 2:2. Diváků: 120. Semily: Zamastil - Sůva, Chlupáč, Zelenka, M. Hradecký (67. Vávra), Peškar, Káňa, Lukeš, Podzimek, Vrchovský (46. Hruška), Klíma (46. Frank).

Jenišovice -  Košťálov/ Libštát 2:2 (0:2)

Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase hosté vstřelili dva góly, ale domácí se penaltou dostali do zápasu a v poslední minutě dokázali vyrovnat.

Branky: 62. Vavřich z penalty, 90. Poláček - 20. Lukeš, 36. Cerman. Rozhodčí: Zlatník. ŽK: 3:3. Diváků: 68. Jenišovice: Cejnar - Sucharda (80. Košumberský), Bubák, Rosenbaum, Žabokrtský - Bernard, Rác, Hurt, Hradecký - Vavřich, Poláček.

Horní Branná - Rynoltice 3:1 (3:1)

Vítězstvím nad favorizovaným soupeřem se rozloučila s jarní sezonou i Horní Branná. V 18. minutě už domácí vedli 2:0 po gólech kapitána Tomáše Jóna a zkušeného kanonýra Dušana Paulů. Těsně před poločasem hosté snížili Kotkem, ale domácí stihli ještě reagovat Jónem a upravit na 3:1. Ve druhém poločase už branka nepadla, pouze byl v 79. minut vyloučený rynoltický T. Kotek, což domácím v závěru přineslo klid na kopačky.

Branky: 13. a 45. Jón, 18. Dušan Paulů - 44. A. Kotek. Rozhodčí: Šmíd - Dytrt, Šubrt, ŽK: 4:4, ČK: 0:1 (79. T. Kotek). Diváků: 120. Horní Branná: Hofman - Strmeň, David Paulů, Pešina, Sládek (90. J. Paulů), Jirousek, Vašek, Dušan Paulů (88. Trýzna), Jindřišek (78. Kocourek), Fiedler, Jón.