Ohlédnutí za 33. ročníkem turnaje přípravek v Lomnici nad Popelkou

09.06.2019 11:32:06 | Autor: FC Lomnice a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Ohlédnutí za 33. ročníkem turnaje přípravek v Lomnici nad Popelkou

Stadion v Lomnici nad Popelkou byl 1. a 2. června již potřiatřicáté dějištěm tradičního fotbalového turnaje starších přípravek, kterého se zúčastnilo zhruba 320 nadějných fotbalistů. Turnaj vyhrálo družstvo AC Sparta Praha před Hradcem Králové a třetím týmem Football Talent Academy. Nejlepším zahraničním učastníkem byl čtvrtý FK Inter Bratislava.

Patronát pod jednou z nejvýznamnější akcí pořádanou na území ČR převzalo Město Lomnice nad Popelkou spolu s FAČR, KFS Liberec, OFS Semily, rezortem školství a sportu Libereckého kraje a generálním sponzorem firmou RTW Trans.

Význam tohoto populárního turnaje podtrhla skutečnost, že po oba dny ho navštívilo několik osobností, z nichž většina z nich byla přítomna při závěrečném ceremoniálu při udílení cen, medailí a pohárů pro všechna družstva, nejlepším jednotlivcům celého turnaje i z každého družstva, jako třeba předseda OFS Petr Herz, místostarosta města Lomnice nad Popelkou Zdeněk Rajm, manažer mládeže OFS SM Jiří Šulc a mnoho dalších.

Domácí tým FC Lomnice nad Popelkou Úvodní nástup mužstev, při kterém zazněly hymny zúčastněných států, se konal v sobotu po l. odehraném kole v 10 hodin. Závěrečné vyhlášení proběhlo v neděli v 15:20.

„Zajišťování účastníků turnaje probíhají prakticky od začátku října, samotná příprava později s menší či větší intenzitou. Všem týmům bylo vyhověno ke stoprocentní spokojenosti. Nepochybně velké poděkování patří všem větším, či menším sponzorům a „bezejmenným" osobám, které při přípravě, nebo přímo při turnaji účinkovaly. Bez jejich pomocných rukou si tak významnou akci nedovedeme představit. Veliké uznání zasluhují pánové rozhodčí J. Styblík, P. Ouředník, P. Kraus, M. Malena a M. Plíšek, kteří nezaujatě odpískali všechny zápasy. Dohromady odřídili 102 utkání, ve kterých padlo 232 branek. Celý turnaj proběhl za krásného počasí. O spokojenosti všech účastníků svědčí již 12 předběžných přihlášek na příští ročník," uvedl ředitel turnaje Michal Sucharda.

Konečné pořadí: 1. AC Sparta Praha, 2. FC Hradec Králové, 3. Football Talent Academy, 4. FK Inter Bratislava, 5. SK Dynamo České Budějovice, 6. FK Jablonec, 7. Bohemians Praha 1905, 8. SK Kladno, 9. FK Viktoria Žižkov, 10. FK Baník Sokolov, 11. FK Pardubice, 12. FC Baník Prievidza, 13. FC Slavia Karlovy Vary, 14. FC Vlašim, 15. FC Lomnice n. P., 16. FK Neratovice-Byškovice, 17. FK Ústí nad Labem, 18. FK Hodonín, 19. FK Motorlet Praha, 20. AC Sparta Praha dívky.

Nejlepší hráč Radek Sedlák<br />Autor: Archiv FC Lomnice n. P. Individuální ceny:
Nejlepší hráč: Radek Sedlák - Football Talent Academy
Nejlepší střelec: Daniel Václavík - FC Hradec Králové - 10 gólů
Nejlepší brankář: Martin Stoulil - AC Sparta Praha
Nejmladší hráč: Pavel Randa - FK Baník Sokolov
Cena fair play: tým AC Sparta Praha dívky

Dovednostní soutěže:
Žonglování: Kryštof Koudele - FC Slavia Karlovy Vary
Slalom s míček: Břetislav Hušek - FK Jablonec
Střelba na šipkový terč: Jakub Komárek - FC Slavia Karlovy Vary

Předchozí ročníky turnaje:

2018: Ohlédnutí za 32. ročníkem turnaje přípravek v Lomnici

2017: Na turnaji přípravek v Lomnici triumfovali zaslouženě Sparťané

2016: Lomnický turnaj přípravek vyhrála Plzeň. Ve finále zdolala Pardubice

2015: FOTO: Finále 29. ročníku lomnického turnaje přípravek ovládla Sparta

2014: FOTO: 28. ročník lomnického turnaje přípravek kořistí Sparty Brno

2013: FOTO: Na lomnickém turnaji byla nejlepší přípravka Bohemians 1905

2012: Lomnický turnaj přípravek ovládli hráči FKP Turnov

2011: Turnaj přípravek v Lomnici vyhrál Baník Most

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Upozornění na odtlakování části plynovodu v Přepeřích

Ve středu 19. června v době od 8 do 11 hodin dojde z provozních důvodů k odtlakování části VTL plynovodu DN 500 Přepeře - Paceřice, na kterém bude probíhat plánovaná oprava. Odtlakování bude probíhat řízeně odfukem na trasovém uzávěru v katastru obce Čtveřín na parcele č. 265/1 (u rychlostní silnice R10 směr Turnov - Praha). Odtlakování probíhá za trvalého dozoru pracovníků Gridservices s.r.o. Odtlakování je doprovázeno zvýšeným hlukem v okolí a může být cítit zápach zemního plynu v ovzduší, který není nijak nebezpečný

Horská služba opět proškolila strážce KRNAP

Strážci Krkonošského národního parku jsou v terénu každý den a mohou být prvními, kteří se dostanou ke zraněnému nebo lékařskou pomoc vyžadujícímu turistovi. Proto Správa KRNAP již poněkolikáté požádala kolegy z Horské služby Krkonoše o školení první pomoci. Takové školení proběhlo v minulých dnech na Vosecké boudě. „Během dvoudenního školení se čeští i polští strážci zaměřili na základní první pomoc," řekl vedoucí Terénní služby Správy KRNAP Jiří Marek. „Nacvičili jsme postupy při úrazu v horách, udržení základních životních funkcí, zastavení masivního krvácení, resuscitaci, postupy při alergických reakcích, diagnostiku hypoglykemie, ale také na správnou komunikaci s Horskou službou a záchranáři obecně," doplnil.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

I.A třída: Lomnice, Semily i Horní Branná na závěr vyhrály
Hrad Valdštejn opět oblehli husité
FOTO: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7
Vjezd do průmyslové zóny Vesecko v Turnově bude omezen!
Výpadky vlaků na Frýdlantsku a Tanvaldsku ohrožují důvěru v železnici

Nejčtenější články

16.06.: Přehled fotbalových výsledků 14. jarního kola
18.06.: FOTO: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7
16.06.: SDH Semily I mají další zápis v knize rekordů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT